| 🥇 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Katowice |
73.39% | 99.41% |
88.63% | 100% |
96.61% | 100% |
| 🥈 |
VIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Katowice |
66.8% | 99.29% |
93.11% | 100% |
97.3% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Katowice |
68.07% | 99.07% |
86.19% | 99.07% |
96.26% | 100% |
| 4. |
I Liceum im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi - Katowice |
69.61% | 100% |
84.58% | 100% |
94.62% | 100% |
| 5. |
I Społeczne Liceum im. Stanisława Konarskiego STO - Katowice |
72.93% | 100% |
78.8% | 93.33% |
96.13% | 100% |
| 6. |
Katolickie Liceum im. bł. ks. Emila Szramka - Katowice |
63.25% | 100% |
80.83% | 100% |
96.73% | 100% |
| 7. |
IV Liceum im. gen. Stanisława Maczka - Katowice |
63.3% | 99.4% |
78.7% | 98.81% |
91.83% | 99.39% |
| 8. |
Liceum IN ALTUM - Katowice |
63.06% | 100% |
79.76% | 100% |
87.47% | 100% |
| 9. |
Technikum nr 17 - Katowice |
61.32% | 99.4% |
79.57% | 100% |
87.8% | 99.39% |
| 10. |
Prywatne Liceum im. Melchiora Wańkowicza - Katowice |
76.32% | 100% |
60.84% | 89.47% |
89.79% | 100% |
| 11. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Pankiewicza - Katowice |
76.28% | 96.88% |
59.63% | 90.63% |
90.63% | 100% |
| 12. |
XVI Liceum - Katowice |
65.83% | 100% |
62.5% | 83.33% |
87.25% | 100% |
| 13. |
X Liceum im. I. J. Paderewskiego - Katowice |
66.11% | 99.07% |
56.47% | 89.72% |
88.08% | 99.04% |
| 14. |
Państwowa Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Karola Szymanowskiego - Katowice |
57% | 94.44% |
65.67% | 97.22% |
87.19% | 97.22% |
| 15. |
Technikum nr 4 - Katowice |
54.27% | 96% |
65.07% | 94.67% |
85.66% | 100% |
| 16. |
Społeczne Liceum im. W. Korfantego Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli - Katowice |
66% | 88.89% |
53.11% | 88.89% |
85.89% | 100% |
| 17. |
Technikum Lotnicze ZDZ - Katowice |
61.17% | 97.62% |
57.95% | 90.48% |
84.86% | 100% |
| 18. |
Technikum nr 18 - Katowice |
59.51% | 98.46% |
58.58% | 92.31% |
82.35% | 98.46% |
| 19. |
V Liceum im. Władysława Broniewskiego - Katowice |
63.65% | 100% |
53.38% | 87.5% |
81.93% | 100% |
| 20. |
VII Liceum im. Harcerzy Obrońców Katowic - Katowice |
57.33% | 97.98% |
57.21% | 88.89% |
83.39% | 96.97% |
| 21. |
XIX Liceum dla Dorosłych - Katowice |
65.79% | 100% |
42.33% | 70.83% |
80.96% | 95.83% |
| 22. |
Technikum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej - Katowice |
63% | 100% |
56.86% | 85.71% |
67.5% | 89.29% |
| 23. |
Technikum nr 10 - Katowice |
68.61% | 100% |
51.56% | 83.33% |
66.12% | 94.12% |
| 24. |
Technikum nr 12 - Katowice |
52.41% | 100% |
47.11% | 70.37% |
84.12% | 100% |
| 25. |
Technikum nr 2 - Katowice |
59.81% | 93.75% |
50.88% | 81.25% |
69.19% | 87.5% |
| 26. |
Technikum nr 1 - Katowice |
60.45% | 100% |
53.68% | 80.65% |
65.14% | 89.29% |
| 27. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego - Katowice |
51.87% | 92.11% |
54.21% | 94.74% |
71.68% | 97.3% |
| 28. |
VI Liceum im. Jana Długosza - Katowice |
52.8% | 95% |
44.86% | 72.5% |
79.37% | 97.5% |
| 29. |
Technikum nr 13 - Katowice |
55.28% | 94.44% |
44.22% | 72.22% |
74.44% | 94.44% |
| 30. |
Technikum nr 14 - Katowice |
49.14% | 100% |
48.29% | 85.71% |
69.71% | 71.43% |
| 31. |
Technikum nr 15 - Katowice |
54.8% | 100% |
40% | 80% |
64.3% | 80% |
| 32. |
XIV Liceum im. mjr Henryka Sucharskiego - Katowice |
39.71% | 79.41% |
52.24% | 85.29% |
63.32% | 88.24% |
| 33. |
Technikum TEB Edukacja - Katowice |
42.21% | 78.72% |
30.77% | 48.94% |
74.62% | 93.62% |
| 34. |
IX Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza - Katowice |
52.67% | 100% |
29.33% | 33.33% |
61% | 100% |
| 35. |
Liceum dla Dorosłych Effekt - Katowice |
38.46% | 76.92% |
28.15% | 30.77% |
74.38% | 84.62% |
| 36. |
Technikum nr 16 - Katowice |
54% | 89.66% |
29.31% | 41.38% |
57.66% | 75.86% |
| 37. |
Niepubliczne Liceum SMS Polskiego Związku Hokeja na Lodzie - Katowice |
32.86% | 85.71% |
40.86% | 85.71% |
62.86% | 100% |
| 38. |
Technikum ZDZ - Katowice |
43.57% | 92.86% |
28.86% | 42.86% |
61.43% | 78.57% |
| 39. |
Technikum nr 20 z Oddziałami Specjalnymi - Katowice |
50.25% | 100% |
32.5% | 50% |
42.25% | 50% |
| 40. |
XV Liceum im. rtm Witolda Pileckiego - Katowice |
44.71% | 77.78% |
22.89% | 27.78% |
57.38% | 80% |
| 41. |
Technikum nr 7 - Katowice |
35.41% | 57.14% |
26.64% | 46.16% |
56.23% | 76.19% |
| 42. |
Technikum nr 3 - Katowice |
45% | 100% |
15.67% | 0% |
55.67% | 83.33% |
| 43. |
Niepubliczne Liceum dla Dorosłych ŻAK - Katowice |
36.34% | 67.86% |
20.55% | 28.57% |
58.21% | 77.78% |
| 44. |
Zaoczne Liceum dla Dorosłych Cosinus Plus - Katowice |
27.22% | 55.1% |
21.11% | 24.49% |
51.58% | 71.74% |
| 45. |
Branżowa Szkoła II Stopnia nr 2 - Katowice |
22.57% | 28.57% |
26% | 14.29% |
45.71% | 71.43% |
| 46. |
Branżowa Szkoła II Stopnia nr 8 z Oddziałami Specjalnymi - Katowice |
23.75% | 50% |
21.5% | 50% |
23% | 25% |
| 47. |
Branżowa Szkoła II Stopnia nr 6 - Katowice |
14.4% | 22.22% |
17.4% | 46.34% |
30.8% | 33.33% |