| 🥇 |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Katowice |
82.08% | 100% |
88.08% | 100% |
96.85% | 100% |
| 🥈 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Katowice |
77.03% | 100% |
89.04% | 100% |
96.61% | 100% |
| 🥉 |
I Społeczne Liceum im. Stanisława Konarskiego STO - Katowice |
84.44% | 100% |
83.06% | 100% |
94.5% | 100% |
| 4. |
VIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Katowice |
71.44% | 99.39% |
91.25% | 100% |
95.91% | 100% |
| 5. |
Technikum nr 17 - Katowice |
76.05% | 99.39% |
86.95% | 99.39% |
90.3% | 100% |
| 6. |
I Liceum im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi - Katowice |
73.31% | 100% |
84.22% | 100% |
93.06% | 100% |
| 7. |
Liceum IN ALTUM - Katowice |
71.61% | 100% |
82.44% | 100% |
95.17% | 100% |
| 8. |
IV Liceum im. gen. Stanisława Maczka - Katowice |
68.94% | 100% |
78.68% | 100% |
91.44% | 100% |
| 9. |
Państwowa Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Karola Szymanowskiego - Katowice |
76.07% | 100% |
69.5% | 96.67% |
93.27% | 100% |
| 10. |
Prywatne Liceum im. Melchiora Wańkowicza - Katowice |
68.3% | 100% |
74.8% | 100% |
95.4% | 100% |
| 11. |
Katolickie Liceum im. bł. ks. Emila Szramka - Katowice |
65.44% | 100% |
76.83% | 100% |
91.16% | 100% |
| 12. |
VII Liceum im. Harcerzy Obrońców Katowic - Katowice |
73.96% | 100% |
64.67% | 91.55% |
88.78% | 98.57% |
| 13. |
X Liceum im. I. J. Paderewskiego - Katowice |
66.34% | 100% |
60.05% | 91.74% |
89.94% | 100% |
| 14. |
Technikum nr 4 - Katowice |
60.63% | 97.67% |
68.72% | 100% |
85.98% | 100% |
| 15. |
Społeczne Liceum im. W. Korfantego Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli - Katowice |
61.5% | 100% |
74% | 100% |
79.5% | 100% |
| 16. |
Technikum nr 18 - Katowice |
64.24% | 98.95% |
62.85% | 96.84% |
87.83% | 98.94% |
| 17. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Pankiewicza - Katowice |
67.33% | 100% |
57.59% | 97.44% |
88.36% | 100% |
| 18. |
Technikum Lotnicze ZDZ - Katowice |
62.41% | 100% |
58.89% | 88.64% |
86.79% | 100% |
| 19. |
Technikum nr 13 - Katowice |
69.95% | 95.45% |
63.27% | 100% |
69.86% | 95.45% |
| 20. |
Technikum nr 2 - Katowice |
67.94% | 100% |
58.44% | 94.12% |
75.12% | 94.12% |
| 21. |
V Liceum im. Władysława Broniewskiego - Katowice |
68.98% | 100% |
53.26% | 86.96% |
74.11% | 90.91% |
| 22. |
Technikum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej - Katowice |
66.3% | 100% |
51.07% | 83.33% |
74.48% | 93.1% |
| 23. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego - Katowice |
50.1% | 89.8% |
60.65% | 95.92% |
75.96% | 100% |
| 24. |
XVI Liceum - Katowice |
60.25% | 91.67% |
47.83% | 91.67% |
72.58% | 100% |
| 25. |
XIV Liceum im. mjr Henryka Sucharskiego - Katowice |
53.63% | 91.84% |
53.37% | 95.92% |
72.08% | 97.96% |
| 26. |
XIX Liceum dla Dorosłych - Katowice |
64.73% | 100% |
38.91% | 63.64% |
75% | 100% |
| 27. |
Technikum nr 1 - Katowice |
59.53% | 96.67% |
49.9% | 90% |
68.83% | 96.67% |
| 28. |
VI Liceum im. Jana Długosza - Katowice |
61% | 100% |
42.59% | 68.18% |
72.39% | 88.89% |
| 29. |
Technikum nr 10 - Katowice |
62.63% | 100% |
48.47% | 70% |
64.11% | 89.29% |
| 30. |
Technikum nr 12 - Katowice |
54.25% | 88.64% |
45.41% | 79.55% |
69.82% | 90.91% |
| 31. |
Technikum TEB Edukacja - Katowice |
41.97% | 74.67% |
47% | 69.33% |
77.87% | 93.33% |
| 32. |
Technikum nr 16 - Katowice |
57.16% | 91.3% |
38.2% | 54.35% |
64.2% | 93.48% |
| 33. |
Niepubliczne Liceum SMS Polskiego Związku Hokeja na Lodzie - Katowice |
44.88% | 87.5% |
50.63% | 87.5% |
63.63% | 87.5% |
| 34. |
IX Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza - Katowice |
63% | 85.71% |
31.71% | 28.57% |
63.86% | 71.43% |
| 35. |
XV Liceum im. rtm Witolda Pileckiego - Katowice |
51.27% | 96.97% |
36.18% | 63.64% |
70.87% | 96.77% |
| 36. |
Technikum nr 3 - Katowice |
49.27% | 76.92% |
41.21% | 69.23% |
60.73% | 84.62% |
| 37. |
Technikum nr 20 z Oddziałami Specjalnymi - Katowice |
40% | 66.67% |
25.67% | 33.33% |
79% | 100% |
| 38. |
Technikum ZDZ - Katowice |
42.92% | 83.33% |
34.08% | 41.67% |
66.25% | 91.67% |
| 39. |
Zaoczne Liceum dla Dorosłych Cosinus Plus - Katowice |
46.5% | 78.13% |
30.57% | 43.75% |
65.86% | 90.63% |
| 40. |
Technikum nr 14 - Katowice |
42.78% | 88.89% |
34.11% | 55.56% |
61.56% | 88.89% |
| 41. |
Technikum nr 7 - Katowice |
31.06% | 56.25% |
40.44% | 62.5% |
57% | 87.5% |
| 42. |
Technikum nr 15 - Katowice |
34.08% | 60% |
31% | 60% |
56.82% | 80% |
| 43. |
Niepubliczne Liceum dla Dorosłych ŻAK - Katowice |
36.55% | 66.67% |
30.36% | 55.56% |
53.3% | 75% |
| 44. |
Branżowa Szkoła II Stopnia nr 6 - Katowice |
38% | 100% |
35.25% | 75% |
38.75% | 75% |
| 45. |
Liceum dla Dorosłych Effekt - Katowice |
40.5% | 66.67% |
19.17% | 0% |
47.33% | 66.67% |
| 46. |
Branżowa Szkoła II Stopnia nr 2 - Katowice |
28% | 25% |
15.25% | 0% |
52% | 75% |
| 47. |
Branżowa Szkoła II Stopnia nr 4 - Katowice |
30.25% | 25% |
20.25% | 25% |
43.5% | 100% |