| 🥇 |
VIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Katowice |
71.05% | 99.32% |
91.25% | 99.32% |
97.07% | 100% |
| 🥈 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Katowice |
70% | 100% |
90.98% | 100% |
96.99% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Katowice |
66.69% | 100% |
81.7% | 100% |
93.82% | 100% |
| 4. |
I Społeczne Liceum im. Stanisława Konarskiego STO - Katowice |
66.22% | 100% |
73.74% | 100% |
96.61% | 100% |
| 5. |
I Liceum im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi - Katowice |
64.06% | 100% |
79.08% | 100% |
91.62% | 100% |
| 6. |
Technikum nr 17 - Katowice |
59.84% | 97.24% |
81.65% | 100% |
88.92% | 100% |
| 7. |
Prywatne Liceum im. Melchiora Wańkowicza - Katowice |
69.38% | 100% |
69% | 100% |
90% | 100% |
| 8. |
IV Liceum im. gen. Stanisława Maczka - Katowice |
64.28% | 100% |
67.57% | 100% |
91.13% | 100% |
| 9. |
Katolickie Liceum im. bł. ks. Emila Szramka - Katowice |
55.7% | 100% |
70.74% | 95.65% |
95.26% | 100% |
| 10. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Pankiewicza - Katowice |
67.92% | 100% |
53.49% | 84.21% |
90.32% | 100% |
| 11. |
Państwowa Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Karola Szymanowskiego - Katowice |
60.4% | 97.67% |
64.4% | 97.67% |
86.37% | 100% |
| 12. |
Technikum nr 4 - Katowice |
66.35% | 97.96% |
61.78% | 100% |
82.89% | 97.83% |
| 13. |
X Liceum im. I. J. Paderewskiego - Katowice |
59.09% | 100% |
61.78% | 93.59% |
89.31% | 100% |
| 14. |
Społeczne Liceum im. W. Korfantego Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli - Katowice |
60% | 100% |
55.33% | 83.33% |
88.86% | 100% |
| 15. |
Technikum Lotnicze ZDZ - Katowice |
62.83% | 100% |
53.69% | 86.11% |
87.39% | 100% |
| 16. |
Szkoła Sztuk Pięknych im. Józefa Pankiewicza - Katowice |
52.1% | 93.1% |
60.07% | 89.66% |
91.19% | 100% |
| 17. |
Technikum nr 18 - Katowice |
60.43% | 98.77% |
53.94% | 87.65% |
80.91% | 98.77% |
| 18. |
XVIII Liceum - Katowice |
59.11% | 96.43% |
48.39% | 85.71% |
81.36% | 96.43% |
| 19. |
Technikum nr 2 - Katowice |
65.82% | 96.97% |
54.6% | 93.94% |
68.12% | 90.63% |
| 20. |
VII Liceum im. Harcerzy Obrońców Katowic - Katowice |
60.7% | 100% |
47.67% | 74.39% |
79.06% | 96.3% |
| 21. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego - Katowice |
53.92% | 97.44% |
53.59% | 92.31% |
71.13% | 100% |
| 22. |
Technikum nr 1 - Katowice |
49.28% | 93.33% |
48.47% | 76.67% |
75.26% | 100% |
| 23. |
XVI Liceum - Katowice |
51.13% | 100% |
46.5% | 75% |
74.5% | 100% |
| 24. |
Technikum nr 10 - Katowice |
62.13% | 94.87% |
43.31% | 71.79% |
64.25% | 94.87% |
| 25. |
Technikum nr 12 - Katowice |
54.15% | 97.44% |
37.75% | 66.67% |
75.63% | 100% |
| 26. |
XIV Liceum im. mjr Henryka Sucharskiego - Katowice |
50.27% | 96.36% |
46.58% | 81.82% |
66.85% | 94.23% |
| 27. |
Technikum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej - Katowice |
57.65% | 95% |
43.45% | 70% |
61.16% | 84.21% |
| 28. |
Technikum nr 13 - Katowice |
55.54% | 90.24% |
40.93% | 63.41% |
65.54% | 92.31% |
| 29. |
Technikum TEB Edukacja - Katowice |
56.09% | 97.67% |
32.74% | 51.16% |
71.16% | 95.35% |
| 30. |
Niepubliczne Liceum SMS Polskiego Związku Hokeja na Lodzie - Katowice |
52.4% | 100% |
43.4% | 70% |
64% | 100% |
| 31. |
V Liceum im. Władysława Broniewskiego - Katowice |
49.04% | 98.82% |
41.44% | 63.53% |
69.19% | 95.24% |
| 32. |
VI Liceum im. Jana Długosza - Katowice |
52.24% | 92.31% |
36.24% | 57.69% |
70.5% | 100% |
| 33. |
XIX Liceum dla Dorosłych - Katowice |
58.19% | 87.5% |
32.75% | 50% |
66.53% | 93.33% |
| 34. |
Technikum nr 16 - Katowice |
49.06% | 90% |
34.77% | 50% |
61.55% | 86.67% |
| 35. |
Technikum ZDZ - Katowice |
51.26% | 100% |
32.48% | 44.44% |
61.14% | 85.19% |
| 36. |
IX Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza - Katowice |
47.22% | 100% |
29.33% | 33.33% |
64.44% | 77.78% |
| 37. |
Technikum nr 3 - Katowice |
39.33% | 77.78% |
36.63% | 51.85% |
53.31% | 80.77% |
| 38. |
Technikum nr 15 - Katowice |
36.22% | 77.78% |
30% | 33.33% |
60.22% | 100% |
| 39. |
Zaoczne Liceum dla Dorosłych Cosinus Plus - Katowice |
43.29% | 82.35% |
25.17% | 27.94% |
56.34% | 77.94% |
| 40. |
XV Liceum im. rtm Witolda Pileckiego - Katowice |
41.53% | 75% |
29.18% | 36.67% |
54.07% | 77.59% |
| 41. |
Liceum dla Dorosłych Effekt - Katowice |
36.06% | 62.5% |
25.82% | 18.75% |
60.63% | 80% |
| 42. |
Technikum nr 5 - Katowice |
37% | 85.71% |
22.57% | 14.29% |
53.43% | 71.43% |
| 43. |
ATUT Lider Kształcenia Liceum dla Dorosłych - Katowice |
38.57% | 71.43% |
29.43% | 42.86% |
44.29% | 57.14% |
| 44. |
Liceum Sukces dla Dorosłych - Katowice |
22% | 33.33% |
37% | 100% |
52% | 50% |
| 45. |
Niepubliczne Liceum dla Dorosłych ŻAK - Katowice |
42.14% | 80.95% |
22.17% | 19.05% |
43.91% | 60% |
| 46. |
Technikum nr 7 - Katowice |
30.56% | 50% |
21.22% | 12.5% |
38.44% | 62.5% |
| 47. |
Technikum nr 14 - Katowice |
23.33% | 100% |
19.33% | 50% |
41.33% | 100% |
| 48. |
Liceum dla Dorosłych Copernicus - Katowice |
37% | 100% |
9% | 0% |
24% | 0% |