| 🥇 |
Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej - Kielce |
71.38% | 98.18% |
92.53% | 100% |
97.52% | 100% |
| 🥈 |
II Liceum im. Jana Śniadeckiego - Kielce |
68.6% | 99.32% |
85.91% | 100% |
94.45% | 100% |
| 🥉 |
VI Liceum im. Juliusza Słowackiego - Kielce |
64.99% | 98.95% |
84.15% | 99.65% |
94.94% | 100% |
| 4. |
I Liceum im. Stefana Żeromskiego - Kielce |
65.47% | 97.41% |
82.09% | 100% |
93.97% | 100% |
| 5. |
Niepubliczne Liceum im. Stanisława Konarskiego - Ostrowiec Świętokrzyski |
55.93% | 100% |
85.67% | 100% |
97% | 100% |
| 6. |
Liceum nr II im. Joachima Chreptowicza - Ostrowiec Świętokrzyski |
58.76% | 96.72% |
84.83% | 100% |
91.04% | 100% |
| 7. |
I Liceum im. gen. Władysława Sikorskiego - Włoszczowa |
62.32% | 97.48% |
80.35% | 98.32% |
87.33% | 99.16% |
| 8. |
Liceum im. Jana Pawła II - Bogoria |
66.5% | 96.77% |
74.84% | 96.77% |
86.97% | 100% |
| 9. |
I Liceum Collegium Gostomianum - Sandomierz |
65.15% | 98.41% |
74.78% | 95.24% |
87.68% | 100% |
| 10. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Busko-Zdrój |
60.75% | 97.98% |
77.43% | 98.48% |
88.19% | 99.49% |
| 11. |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki - Kielce |
58.57% | 100% |
77.1% | 98.31% |
90.37% | 100% |
| 12. |
Liceum im. Bohaterów Powstania Styczniowego - Małogoszcz |
71.24% | 100% |
71.26% | 86.67% |
83.43% | 100% |
| 13. |
Liceum - Ożarów |
66.73% | 100% |
72.28% | 100% |
85.43% | 100% |
| 14. |
Niepubliczne Liceum dla Dorosłych - Busko-Zdrój |
75% | 100% |
57.78% | 100% |
91% | 100% |
| 15. |
I Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej - Dębickiej - Kielce |
59.52% | 100% |
72.22% | 100% |
89.67% | 100% |
| 16. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Końskie |
63.45% | 99.17% |
68.2% | 93.33% |
87.12% | 99.14% |
| 17. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Skarżysko-Kamienna |
63.03% | 97.02% |
69.52% | 94.64% |
86.18% | 98.77% |
| 18. |
Liceum im. Bartosza Głowackiego - Opatów |
62.86% | 96.77% |
70.51% | 96.77% |
82.55% | 98.9% |
| 19. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Starachowice |
64.24% | 98.73% |
65.22% | 92.99% |
86.46% | 98.72% |
| 20. |
IV Liceum - Kielce |
55.96% | 93.65% |
72.48% | 98.94% |
86.32% | 99.46% |
| 21. |
Liceum Akademickie Korpusu Kadetów - Suchedniów |
56.79% | 100% |
66.11% | 75% |
91.33% | 100% |
| 22. |
I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Końskie |
62.19% | 98.99% |
70.64% | 97.98% |
81.33% | 98.88% |
| 23. |
II Liceum - Jędrzejów |
65.02% | 96.77% |
64.34% | 95.16% |
83.77% | 100% |
| 24. |
Niepubliczne Liceum Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZPRP - Kielce |
56.53% | 92.86% |
67.78% | 100% |
88.71% | 100% |
| 25. |
Technikum nr 1 - Włoszczowa |
57.83% | 88.89% |
71.52% | 98.15% |
83.59% | 100% |
| 26. |
Katolickie Liceum im. św. Jadwigi Królowej - Sandomierz |
56.19% | 93.33% |
74.22% | 100% |
81.47% | 100% |
| 27. |
II Liceum - Włoszczowa |
56.69% | 97.03% |
74.9% | 100% |
78.94% | 99% |
| 28. |
III Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida - Kielce |
49.07% | 90.1% |
72.94% | 98.51% |
85.15% | 100% |
| 29. |
Liceum dla Dorosłych - Radoszyce |
44.13% | 66.67% |
68.64% | 100% |
91.75% | 100% |
| 30. |
II Liceum im. Stanisława Staszica - Starachowice |
56.11% | 95.49% |
64.73% | 93.23% |
83.64% | 99.22% |
| 31. |
III Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Włoszczowa |
53.79% | 96.15% |
72.48% | 100% |
77.67% | 100% |
| 32. |
II Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Sandomierz |
60.8% | 97.09% |
66.69% | 89.32% |
76.22% | 95.05% |
| 33. |
Liceum im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego - Staszów |
58.63% | 95.97% |
66.31% | 85.48% |
78.11% | 95.12% |
| 34. |
Technikum nr 3 - Ostrowiec Świętokrzyski |
55.15% | 96% |
63.54% | 94.4% |
83.68% | 98.4% |
| 35. |
Liceum nr III im. Władysława Broniewskiego - Ostrowiec Świętokrzyski |
53.53% | 95.93% |
64.35% | 91.87% |
84.18% | 100% |
| 36. |
Liceum im. Marii Curie-Skłodowskiej - Kazimierza Wielka |
59.29% | 95.06% |
62.5% | 93.83% |
80% | 100% |
| 37. |
Liceum w ZS - Połaniec |
54.29% | 93.75% |
71.11% | 100% |
76.25% | 100% |
| 38. |
Liceum im. Kardynała Karola Wojtyły - Łopuszno |
52.01% | 96.88% |
73.4% | 100% |
75.88% | 96.88% |
| 39. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego - Kielce |
59.21% | 94.44% |
50.93% | 94.44% |
88.94% | 97.06% |
| 40. |
Niepubliczne Technikum im. gen. Władysława Andersa - Opatów |
50.36% | 100% |
66.94% | 100% |
81.5% | 100% |
| 41. |
II Liceum im. Adama Mickiewicza - Skarżysko-Kamienna |
50.27% | 96% |
62.87% | 94.67% |
85.42% | 100% |
| 42. |
Liceum im. Adolfa Dygasińskiego - Chmielnik |
58.74% | 100% |
65.49% | 100% |
74.24% | 94.12% |
| 43. |
V Liceum im. ks. Piotra Ściegiennego - Kielce |
57.65% | 97.14% |
59.69% | 94.76% |
80.83% | 99.01% |
| 44. |
Technikum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Włoszczowa |
50.78% | 91.58% |
70.06% | 98.95% |
76.65% | 98.59% |
| 45. |
I Liceum im. Mikołaja Reja - Jędrzejów |
56.73% | 94.21% |
63.34% | 85.12% |
76.32% | 97.37% |
| 46. |
Liceum - Stąporków |
61.9% | 100% |
58.43% | 83.33% |
75.48% | 95.65% |
| 47. |
Technikum - Opatów |
45.73% | 88.78% |
71.68% | 98.98% |
78.08% | 100% |
| 48. |
Liceum im. Stefana Żeromskiego - Chobrzany |
50.24% | 66.67% |
62.59% | 83.33% |
81.67% | 100% |
| 49. |
Technikum - Ożarów |
41.74% | 81.25% |
79.1% | 100% |
72.25% | 93.75% |
| 50. |
Liceum im. Hugona Kołłątaja - Pińczów |
53.93% | 93.18% |
63.86% | 89.77% |
74.92% | 97.7% |