| 🥇 |
I Liceum im. Stefana Żeromskiego - Kielce |
75.93% | 100% |
89.54% | 99.46% |
96.7% | 100% |
| 🥈 |
Liceum im. Jana Pawła II - Bogoria |
70.08% | 100% |
92.42% | 100% |
94.88% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum im. Jana Śniadeckiego - Kielce |
73.54% | 100% |
86.32% | 99.12% |
93.31% | 100% |
| 4. |
VI Liceum im. Juliusza Słowackiego - Kielce |
69.76% | 100% |
88.35% | 99.51% |
94.56% | 100% |
| 5. |
I Liceum im. gen. Władysława Sikorskiego - Włoszczowa |
68.21% | 100% |
91.72% | 100% |
90.94% | 99.18% |
| 6. |
Liceum nr II im. Joachima Chreptowicza - Ostrowiec Świętokrzyski |
69.82% | 100% |
88.83% | 98.96% |
91.61% | 98.94% |
| 7. |
Niepubliczne Liceum im. Stanisława Konarskiego - Ostrowiec Świętokrzyski |
80.57% | 100% |
78.29% | 100% |
91.07% | 100% |
| 8. |
Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej - Kielce |
73.3% | 100% |
83.97% | 96.88% |
92.26% | 98.39% |
| 9. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Kielce |
71.56% | 100% |
79.78% | 100% |
95.89% | 100% |
| 10. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Busko-Zdrój |
66.39% | 99.21% |
86.02% | 100% |
89.27% | 100% |
| 11. |
III Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida - Kielce |
67.56% | 100% |
78.81% | 100% |
89.27% | 99.4% |
| 12. |
IV Liceum - Kielce |
66.55% | 98.81% |
79.88% | 98.81% |
88.83% | 99.4% |
| 13. |
I Liceum Collegium Gostomianum - Sandomierz |
70.72% | 100% |
79.37% | 100% |
83.75% | 99.06% |
| 14. |
I Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej - Dębickiej - Kielce |
65.63% | 100% |
77% | 87.5% |
89.88% | 100% |
| 15. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Końskie |
64.88% | 98.33% |
77.53% | 99.17% |
88.3% | 99.17% |
| 16. |
Liceum - Ożarów |
73.36% | 100% |
73.71% | 100% |
82.79% | 100% |
| 17. |
Liceum nr III im. Władysława Broniewskiego - Ostrowiec Świętokrzyski |
71.57% | 100% |
71.15% | 97.7% |
85.1% | 98.84% |
| 18. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Skarżysko-Kamienna |
64.4% | 100% |
76.21% | 99.05% |
86.81% | 99.03% |
| 19. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Starachowice |
63.89% | 98.97% |
76.82% | 98.97% |
86.66% | 97.92% |
| 20. |
II Liceum im. Adama Mickiewicza - Skarżysko-Kamienna |
60.34% | 99.34% |
78.33% | 99.34% |
87.99% | 100% |
| 21. |
Niepubliczne Technikum im. gen. Władysława Andersa - Opatów |
62.31% | 100% |
75.69% | 100% |
88.38% | 100% |
| 22. |
Społeczne Liceum STO - Starachowice |
62.45% | 100% |
77.09% | 100% |
86.82% | 100% |
| 23. |
V Liceum im. ks. Piotra Ściegiennego - Kielce |
65.08% | 98.92% |
73.57% | 99.46% |
85.17% | 98.37% |
| 24. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego - Kielce |
68.14% | 100% |
65.39% | 100% |
89.5% | 97.06% |
| 25. |
Niepubliczne Liceum Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZPRP - Kielce |
56.2% | 100% |
81.07% | 100% |
84.93% | 100% |
| 26. |
Liceum im. Hugona Kołłątaja - Pińczów |
68.79% | 100% |
68.79% | 95.4% |
83.56% | 97.7% |
| 27. |
Pierwsze Dwujęzyczne Liceum - Kielce |
59.57% | 100% |
63.43% | 100% |
97.43% | 100% |
| 28. |
II Liceum im. Stanisława Staszica - Starachowice |
63.64% | 100% |
69.01% | 96.4% |
87.47% | 99.1% |
| 29. |
Liceum im. Bohaterów Powstania Styczniowego - Małogoszcz |
70.38% | 100% |
66.92% | 100% |
82.58% | 96.15% |
| 30. |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki - Kielce |
69.93% | 100% |
68.87% | 98.85% |
78.62% | 100% |
| 31. |
II Liceum - Jędrzejów |
56.94% | 96.47% |
77.34% | 98.82% |
82.72% | 96.47% |
| 32. |
Technikum nr 7 - Kielce |
57.4% | 95.76% |
70.39% | 97.46% |
88.71% | 100% |
| 33. |
Katolickie Liceum im. ks. Marcina Popiela - Ostrowiec Świętokrzyski |
56.14% | 91.43% |
73.83% | 100% |
86.2% | 100% |
| 34. |
Technikum - Opatów |
59.5% | 95.56% |
72.76% | 98.89% |
82.76% | 97.7% |
| 35. |
Liceum im. Marii Curie-Skłodowskiej - Kazimierza Wielka |
66.35% | 100% |
70.23% | 97.67% |
75.72% | 97.67% |
| 36. |
I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Końskie |
61.71% | 96.15% |
70.59% | 98.72% |
77.74% | 96.1% |
| 37. |
Liceum im. Bartosza Głowackiego - Opatów |
55.2% | 92.52% |
71.14% | 95.33% |
82.91% | 99.07% |
| 38. |
II Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Sandomierz |
59.67% | 96.83% |
69.78% | 96.83% |
78.59% | 96.83% |
| 39. |
Technikum nr 3 - Ostrowiec Świętokrzyski |
58.92% | 100% |
67.31% | 98.11% |
80.69% | 96.23% |
| 40. |
Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego - Kielce |
60.47% | 97.78% |
68.75% | 95.56% |
76.35% | 93.33% |
| 41. |
I Liceum im. Mikołaja Reja - Jędrzejów |
62.05% | 100% |
66.91% | 86.42% |
76.41% | 97.5% |
| 42. |
Technikum Weterynaryjne - Kielce |
66.05% | 100% |
59.9% | 90.48% |
79.05% | 100% |
| 43. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego - Ostrowiec Świętokrzyski |
62.53% | 94.44% |
61.17% | 97.22% |
78.67% | 94.44% |
| 44. |
Liceum im. Stefana Żeromskiego - Chobrzany |
44.5% | 71.43% |
74.71% | 100% |
81.43% | 100% |
| 45. |
Katolickie Liceum im. św. Jadwigi Królowej - Sandomierz |
59.88% | 100% |
61.75% | 93.75% |
78.38% | 100% |
| 46. |
Liceum im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego - Staszów |
59.17% | 95.41% |
63.78% | 92.66% |
76.45% | 97.12% |
| 47. |
Liceum nr I im. Stanisława Staszica - Ostrowiec Świętokrzyski |
57.32% | 94.39% |
59.85% | 93.46% |
82.11% | 98.11% |
| 48. |
VII Liceum im. Józefa Piłsudskiego - Kielce |
58.6% | 100% |
61.37% | 94.05% |
78.68% | 99.46% |
| 49. |
II Liceum - Włoszczowa |
55.91% | 96.59% |
61.77% | 97.73% |
80.26% | 97.7% |
| 50. |
Prywatne Liceum dla Dorosłych - Kielce |
56.64% | 80% |
58.27% | 86.67% |
81.87% | 100% |