| 🥇 |
Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej - Kielce |
78.63% | 100% |
92% | 100% |
95.82% | 100% |
| 🥈 |
Niepubliczne Liceum im. Stanisława Konarskiego - Ostrowiec Świętokrzyski |
70.94% | 100% |
88.44% | 100% |
97.75% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. Stefana Żeromskiego - Kielce |
71.69% | 99.5% |
89.15% | 100% |
93.32% | 100% |
| 4. |
VI Liceum im. Juliusza Słowackiego - Kielce |
70.24% | 100% |
88.33% | 100% |
94.7% | 100% |
| 5. |
II Liceum im. Jana Śniadeckiego - Kielce |
69.32% | 99.14% |
88.38% | 100% |
91.5% | 100% |
| 6. |
Liceum nr II im. Joachima Chreptowicza - Ostrowiec Świętokrzyski |
71.41% | 99.15% |
87.43% | 99.15% |
88.46% | 100% |
| 7. |
I Liceum im. gen. Władysława Sikorskiego - Włoszczowa |
70.25% | 100% |
87.86% | 100% |
86.49% | 100% |
| 8. |
I Społeczne Liceum im. Mikołaja Reja - Kielce |
66.89% | 100% |
81.78% | 100% |
94.67% | 100% |
| 9. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Busko-Zdrój |
69.86% | 98.18% |
83.27% | 98.79% |
90.18% | 100% |
| 10. |
IV Liceum - Kielce |
70.87% | 98.48% |
81.24% | 100% |
90.12% | 100% |
| 11. |
I Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej - Dębickiej - Kielce |
69.92% | 100% |
81.31% | 100% |
90% | 100% |
| 12. |
Liceum im. Jana Pawła II - Bogoria |
53.39% | 92.86% |
88.64% | 100% |
92.29% | 100% |
| 13. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Skarżysko-Kamienna |
67.16% | 98.59% |
76.13% | 99.3% |
89.36% | 100% |
| 14. |
III Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida - Kielce |
65.34% | 98.2% |
78.44% | 98.8% |
85.87% | 100% |
| 15. |
II Liceum - Jędrzejów |
65.92% | 100% |
78.03% | 96.67% |
82.72% | 98.33% |
| 16. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Starachowice |
63.14% | 98.44% |
77.19% | 99.22% |
85.41% | 99.21% |
| 17. |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki - Kielce |
62.77% | 98.77% |
77.73% | 100% |
84.91% | 100% |
| 18. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Końskie |
63.64% | 97.1% |
76.64% | 98.55% |
85.04% | 98.54% |
| 19. |
Pierwsze Dwujęzyczne Liceum - Kielce |
69.75% | 100% |
65.13% | 87.5% |
90.38% | 100% |
| 20. |
I Liceum Collegium Gostomianum - Sandomierz |
63.5% | 98.04% |
75.32% | 96.08% |
84.28% | 96.04% |
| 21. |
Liceum Akademickie Korpusu Kadetów - Suchedniów |
52.78% | 100% |
85.67% | 100% |
84.33% | 100% |
| 22. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Kielce |
60.55% | 81.82% |
78.27% | 100% |
82.18% | 100% |
| 23. |
Liceum im. Marii Curie-Skłodowskiej - Kazimierza Wielka |
73.31% | 100% |
70.83% | 95.71% |
76.64% | 97.14% |
| 24. |
Liceum w ZS - Połaniec |
70.32% | 100% |
64.83% | 82.93% |
85.44% | 100% |
| 25. |
II Liceum im. Stanisława Staszica - Starachowice |
63.95% | 97.56% |
71.82% | 97.56% |
84.47% | 100% |
| 26. |
Liceum im. Bohaterów Powstania Styczniowego - Małogoszcz |
68.74% | 100% |
72.86% | 97.62% |
76.57% | 95.24% |
| 27. |
Katolickie Liceum im. św. Jadwigi Królowej - Sandomierz |
62.21% | 100% |
73.29% | 91.67% |
82.5% | 95.83% |
| 28. |
II Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Sandomierz |
64.09% | 97.96% |
74.06% | 100% |
79.7% | 97.96% |
| 29. |
Niepubliczne Liceum Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZPRP - Kielce |
59.19% | 93.75% |
74.13% | 100% |
84.19% | 100% |
| 30. |
I Liceum im. Mikołaja Reja - Jędrzejów |
67.52% | 100% |
71.07% | 95.33% |
78.7% | 96.19% |
| 31. |
Liceum - Ożarów |
56.13% | 95.83% |
79.5% | 100% |
81.17% | 100% |
| 32. |
V Liceum im. ks. Piotra Ściegiennego - Kielce |
64.89% | 98.05% |
69.77% | 99.51% |
81% | 100% |
| 33. |
II Liceum - Włoszczowa |
66.34% | 98.85% |
66.31% | 100% |
81.95% | 97.67% |
| 34. |
I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Końskie |
64.1% | 98.21% |
71.95% | 98.21% |
77.15% | 99.07% |
| 35. |
Liceum im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego - Staszów |
63.23% | 96.61% |
72.21% | 91.53% |
76.04% | 98.25% |
| 36. |
Liceum nr III im. Władysława Broniewskiego - Ostrowiec Świętokrzyski |
60.4% | 98.82% |
68.89% | 95.29% |
81.67% | 97.65% |
| 37. |
Liceum im. Hugona Kołłątaja - Pińczów |
66.88% | 96.2% |
68.53% | 91.14% |
75.53% | 96.2% |
| 38. |
III Liceum - Busko-Zdrój |
66.13% | 100% |
63.63% | 96.88% |
80.25% | 100% |
| 39. |
Liceum - Sędziszów |
58.13% | 100% |
76.13% | 100% |
73.96% | 95.83% |
| 40. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego - Ostrowiec Świętokrzyski |
59.89% | 97.22% |
65% | 97.22% |
82.81% | 97.22% |
| 41. |
Liceum im. Władysława Łokietka - Chęciny |
48.52% | 80% |
80.84% | 100% |
78.22% | 100% |
| 42. |
II Liceum im. Adama Mickiewicza - Skarżysko-Kamienna |
59.84% | 100% |
67.77% | 99.22% |
79.88% | 100% |
| 43. |
Liceum nr I im. Stanisława Staszica - Ostrowiec Świętokrzyski |
58.71% | 93.44% |
60.43% | 92.62% |
85.77% | 98.32% |
| 44. |
VII Liceum im. Józefa Piłsudskiego - Kielce |
62.25% | 98.87% |
65.35% | 97.74% |
75.48% | 96.61% |
| 45. |
Liceum im. Bartosza Głowackiego - Opatów |
53.59% | 90.91% |
74% | 95.45% |
74.59% | 96.59% |
| 46. |
Liceum w ZS im. Stanisława Staszica - Staszów |
61.76% | 97.37% |
68.37% | 94.74% |
70.83% | 94.44% |
| 47. |
Katolickie Liceum im. ks. Marcina Popiela - Ostrowiec Świętokrzyski |
52.52% | 95.24% |
66.76% | 100% |
80.1% | 100% |
| 48. |
Liceum im. Juliusza Vernea - Kielce |
56.06% | 94.44% |
52.94% | 83.33% |
90.29% | 100% |
| 49. |
III Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Włoszczowa |
72.32% | 100% |
61.32% | 96.43% |
63.21% | 96.43% |
| 50. |
Liceum im. Stefana Żeromskiego - Chobrzany |
62% | 100% |
69.69% | 92.31% |
64.31% | 92.31% |