| 🥇 |
Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej - Kielce |
62.44% | 100% |
92.68% | 100% |
93.27% | 100% |
| 🥈 |
I Liceum im. Stefana Żeromskiego - Kielce |
65.37% | 99.5% |
83.43% | 100% |
94.08% | 100% |
| 🥉 |
Niepubliczne Liceum im. Stanisława Konarskiego - Ostrowiec Świętokrzyski |
55% | 100% |
88.13% | 100% |
98.5% | 100% |
| 4. |
II Liceum im. Jana Śniadeckiego - Kielce |
63.27% | 99.17% |
84.74% | 98.34% |
92.86% | 100% |
| 5. |
VI Liceum im. Juliusza Słowackiego - Kielce |
62.46% | 99.12% |
84.04% | 100% |
92.98% | 100% |
| 6. |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki - Kielce |
65.21% | 98.96% |
78.66% | 100% |
91.63% | 100% |
| 7. |
I Liceum im. gen. Władysława Sikorskiego - Włoszczowa |
60.45% | 97.97% |
83.51% | 100% |
88.45% | 100% |
| 8. |
Liceum nr II im. Joachima Chreptowicza - Ostrowiec Świętokrzyski |
56.56% | 99.03% |
84.57% | 100% |
90.76% | 100% |
| 9. |
Liceum im. Jana Pawła II - Bogoria |
50.54% | 96.43% |
86.11% | 100% |
92.64% | 100% |
| 10. |
Liceum Akademickie Korpusu Kadetów - Suchedniów |
66% | 100% |
76.67% | 100% |
84.44% | 100% |
| 11. |
Liceum im. Bartosza Głowackiego - Opatów |
52.08% | 94.23% |
79.63% | 98.08% |
93.41% | 100% |
| 12. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Kielce |
67% | 100% |
67.67% | 100% |
88.67% | 100% |
| 13. |
I Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej - Dębickiej - Kielce |
57.8% | 100% |
73.7% | 100% |
91.78% | 100% |
| 14. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Końskie |
62.44% | 99.26% |
75.76% | 97.78% |
85.06% | 100% |
| 15. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Skarżysko-Kamienna |
60.91% | 100% |
73.86% | 97.08% |
87.73% | 100% |
| 16. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Busko-Zdrój |
55.7% | 98.83% |
78.33% | 99.42% |
87.17% | 100% |
| 17. |
IV Liceum - Kielce |
58.09% | 100% |
76.22% | 100% |
85.97% | 99.48% |
| 18. |
Liceum im. św. Julii Ledóchowskiej - Klimontów |
66.07% | 100% |
70.29% | 92.86% |
83.14% | 100% |
| 19. |
I Społeczne Liceum im. Mikołaja Reja - Kielce |
57.44% | 100% |
78% | 100% |
84% | 100% |
| 20. |
III Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida - Kielce |
57.63% | 97.09% |
74.9% | 99.42% |
84.37% | 98.8% |
| 21. |
Liceum nr I im. Stanisława Staszica - Ostrowiec Świętokrzyski |
64.93% | 98.72% |
65.83% | 96.79% |
86.15% | 100% |
| 22. |
Liceum im. Kardynała Karola Wojtyły - Łopuszno |
57.5% | 97.06% |
71.35% | 100% |
87.63% | 100% |
| 23. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego - Kielce |
60.38% | 100% |
67.53% | 96.88% |
87.56% | 100% |
| 24. |
I Liceum Collegium Gostomianum - Sandomierz |
57.51% | 100% |
72.33% | 97.06% |
84.14% | 100% |
| 25. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Starachowice |
61.45% | 97.64% |
69.57% | 92.91% |
82.97% | 100% |
| 26. |
Liceum dla Dorosłych - Radoszyce |
50.6% | 100% |
70.9% | 100% |
91% | 100% |
| 27. |
Liceum im. Marii Curie-Skłodowskiej - Kazimierza Wielka |
66.83% | 98.28% |
65.8% | 89.66% |
78.58% | 96.55% |
| 28. |
Liceum - Ożarów |
47.76% | 82.35% |
71.35% | 100% |
90.47% | 100% |
| 29. |
II Liceum - Jędrzejów |
54.77% | 100% |
69.23% | 96.77% |
83.68% | 100% |
| 30. |
II Liceum im. Adama Mickiewicza - Skarżysko-Kamienna |
59.22% | 98.02% |
62.48% | 95.05% |
84.57% | 98.99% |
| 31. |
Liceum w ZS im. Stanisława Staszica - Staszów |
59.06% | 100% |
57.81% | 87.5% |
87.5% | 100% |
| 32. |
II Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Sandomierz |
52.32% | 99.03% |
71.75% | 100% |
79.59% | 99.03% |
| 33. |
II Liceum - Włoszczowa |
59.31% | 96.3% |
62.04% | 96.3% |
81.9% | 100% |
| 34. |
Pierwsze Dwujęzyczne Liceum - Kielce |
60.43% | 100% |
45.43% | 71.43% |
96% | 100% |
| 35. |
Niepubliczne Technikum im. gen. Władysława Andersa - Opatów |
48.38% | 92.31% |
67.38% | 100% |
85.85% | 100% |
| 36. |
Liceum im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego - Staszów |
58.35% | 97.06% |
67.72% | 91.18% |
74.61% | 93.94% |
| 37. |
Liceum dla Dorosłych - Końskie |
40.1% | 76.19% |
72.57% | 100% |
87.1% | 100% |
| 38. |
V Liceum im. ks. Piotra Ściegiennego - Kielce |
54.86% | 98.69% |
65.29% | 98.25% |
79.08% | 98.58% |
| 39. |
Społeczne Liceum STO - Starachowice |
60.67% | 100% |
54.39% | 77.78% |
84.11% | 100% |
| 40. |
Technikum nr 3 - Ostrowiec Świętokrzyski |
55.7% | 95.92% |
65.39% | 93.88% |
78% | 96.94% |
| 41. |
Technikum - Opatów |
40.61% | 83.33% |
81.53% | 100% |
76% | 100% |
| 42. |
II Liceum im. Stanisława Staszica - Starachowice |
56.13% | 98.36% |
61.03% | 90.16% |
79.59% | 97.54% |
| 43. |
Niepubliczne Liceum Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZPRP - Kielce |
41.26% | 89.47% |
64.11% | 100% |
91.06% | 100% |
| 44. |
Technikum nr 1 - Włoszczowa |
49.18% | 96.72% |
65.26% | 96.72% |
81.13% | 98.33% |
| 45. |
Liceum nr III im. Władysława Broniewskiego - Ostrowiec Świętokrzyski |
53.25% | 94.12% |
62.57% | 95.1% |
78.55% | 97.96% |
| 46. |
Liceum - Koprzywnica |
58.9% | 100% |
59.4% | 90% |
75.8% | 100% |
| 47. |
I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Końskie |
56.25% | 99.12% |
63.04% | 96.49% |
74.77% | 97.2% |
| 48. |
I Liceum im. Mikołaja Reja - Jędrzejów |
53.41% | 96.09% |
66.43% | 92.97% |
72.91% | 95.31% |
| 49. |
Państwowa Szkoła Sztuk Pięknych - Kielce |
57.24% | 100% |
47.35% | 76.47% |
85% | 97.06% |
| 50. |
Liceum im. Hugona Kołłątaja - Pińczów |
51.01% | 91.3% |
61.99% | 98.55% |
76.35% | 100% |