| 🥇 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Wrocław |
77.6% | 100% |
94.6% | 100% |
96.7% | 100% |
| 🥈 |
XIV Liceum im. Polonii Belgijskiej - Wrocław |
76.9% | 100% |
92.3% | 100% |
96% | 100% |
| 🥉 |
VII Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Wrocław |
69.8% | 100% |
88.7% | 100% |
94.7% | 100% |
| 4. |
XII Liceum im. Bolesława Chrobrego - Wrocław |
75.2% | 100% |
82.4% | 100% |
94.5% | 100% |
| 5. |
IX Liceum im. Juliusza Słowackiego - Wrocław |
73.2% | 100% |
79.9% | 98.9% |
93.3% | 100% |
| 6. |
V Liceum im. gen. Jakuba Jasińskiego - Wrocław |
74.3% | 100% |
77.6% | 100% |
93.4% | 100% |
| 7. |
VIII Liceum im. Bolesława Krzywoustego - Wrocław |
73.7% | 100% |
76% | 100% |
92.8% | 100% |
| 8. |
XIII Liceum im. Aleksandra Fredry - Wrocław |
65.5% | 100% |
83.3% | 100% |
92.7% | 100% |
| 9. |
XVII Liceum im. Agnieszki Osieckiej - Wrocław |
68.8% | 100% |
67.6% | 99% |
83.3% | 98.9% |
| 10. |
VI Liceum im. Bolesława Prusa - Wrocław |
68.9% | 100% |
65.6% | 98% |
84.2% | 100% |
| 11. |
X Liceum im. Stefanii Sempołowskiej - Wrocław |
68.6% | 100% |
66.1% | 97% |
83.5% | 100% |
| 12. |
II Liceum im. Piastów Śląskich - Wrocław |
63.6% | 99.5% |
67.9% | 99.5% |
85.8% | 99.5% |
| 13. |
IV Liceum im. Stefana Żeromskiego - Wrocław |
68.4% | 100% |
65.5% | 98.2% |
82.8% | 100% |
| 14. |
Technikum nr 10 im. Fryderyka Joliot-Curie - Wrocław |
59.6% | 100% |
70.5% | 98.6% |
82% | 99.3% |
| 15. |
I Liceum im. Danuty Siedzikówny Inki - Wrocław |
66.3% | 100% |
61% | 97.5% |
75.2% | 100% |
| 16. |
XV Liceum im. mjr Piotra Wysockiego - Wrocław |
57.8% | 99.1% |
49.9% | 87.2% |
79.5% | 100% |
| 17. |
Technikum nr 11 im. gen. Józefa Bema - Wrocław |
61.5% | 100% |
58.1% | 94.5% |
67.1% | 96.2% |
| 18. |
Technikum nr 7 im. Polskich Zwycięzców Enigmy - Wrocław |
52.5% | 100% |
53.6% | 91.6% |
77% | 100% |
| 19. |
Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi - Wrocław |
62.3% | 100% |
46.3% | 92.9% |
70.5% | 92.3% |
| 20. |
Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wrocław |
60.9% | 100% |
47.9% | 81.2% |
70.2% | 99% |
| 21. |
XXX Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Wrocław |
66% | 100% |
42.6% | 77.8% |
70.2% | 95.8% |
| 22. |
XI Liceum im. Stanisława Konarskiego - Wrocław |
58.4% | 100% |
46.7% | 88.4% |
66% | 100% |
| 23. |
Technikum nr 16 im. Czesława Miłosza - Wrocław |
57.5% | 100% |
43.8% | 82.6% |
66.8% | 100% |
| 24. |
XXIV Liceum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego - Wrocław |
58.9% | 96.8% |
40% | 67.7% |
68.3% | 100% |
| 25. |
Technikum nr 3 - Wrocław |
60.6% | 100% |
42.1% | 74.2% |
63.7% | 93.5% |
| 26. |
Technikum nr 9 - Wrocław |
62.5% | 99.1% |
39.2% | 72.3% |
62.9% | 93.1% |
| 27. |
Technikum nr 12 im. ks. Stanisława Staszica - Wrocław |
56.3% | 98.6% |
40.3% | 69.4% |
65.6% | 93.8% |
| 28. |
Technikum nr 1 im. Kemala Mustafy Atatürka - Wrocław |
53.7% | 98.7% |
35.4% | 59.7% |
71.2% | 95.9% |
| 29. |
Technikum nr 13 im. Marii Dąbrowskiej - Wrocław |
55% | 100% |
45.2% | 76.3% |
58.8% | 92.2% |
| 30. |
Technikum nr 6 - Wrocław |
51.8% | 98.1% |
44.7% | 80.8% |
61.4% | 94% |
| 31. |
Technikum nr 2 im. I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego - Wrocław |
48.8% | 97.1% |
42.3% | 76.5% |
59.5% | 90.6% |
| 32. |
Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika - Wrocław |
51.4% | 100% |
30% | 50% |
56% | 95.5% |
| 33. |
Technikum nr 5 im. Jana Kilińskiego - Wrocław |
64.1% | 94.1% |
22.8% | 17.6% |
45.5% | 94.1% |