| 🥇 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Wrocław |
71.5% | 100% |
93.7% | 100% |
97.7% | 100% |
| 🥈 |
XIV Liceum im. Polonii Belgijskiej - Wrocław |
73% | 100% |
91.8% | 100% |
97.2% | 100% |
| 🥉 |
Akademickie Liceum Politechniki Wrocławskiej - Wrocław |
65.7% | 100% |
92.3% | 100% |
97% | 100% |
| 4. |
VII Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Wrocław |
73.1% | 99.4% |
82.7% | 99.7% |
93.5% | 99.7% |
| 5. |
XII Liceum im. Bolesława Chrobrego - Wrocław |
73.8% | 100% |
79.7% | 100% |
92.8% | 100% |
| 6. |
V Liceum im. gen. Jakuba Jasińskiego - Wrocław |
69.7% | 99.3% |
81.8% | 100% |
94% | 100% |
| 7. |
IX Liceum im. Juliusza Słowackiego - Wrocław |
69.1% | 100% |
78.6% | 100% |
94.4% | 100% |
| 8. |
VIII Liceum im. Bolesława Krzywoustego - Wrocław |
67% | 99.5% |
73.6% | 98.9% |
93.4% | 100% |
| 9. |
XIII Liceum im. Aleksandra Fredry - Wrocław |
63.8% | 99.6% |
74.1% | 99.6% |
90.8% | 100% |
| 10. |
Liceum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej - Wrocław |
76.6% | 100% |
59.9% | 97.9% |
91.8% | 100% |
| 11. |
XVI Liceum - Wrocław |
66.4% | 99.2% |
62.7% | 94.3% |
89.5% | 100% |
| 12. |
X Liceum im. Stefanii Sempołowskiej - Wrocław |
64.3% | 100% |
63.6% | 96% |
84.3% | 99.3% |
| 13. |
XVII Liceum im. Agnieszki Osieckiej - Wrocław |
63% | 98.7% |
61.7% | 99.4% |
87.1% | 99.3% |
| 14. |
Technikum nr 10 im. Fryderyka Joliot-Curie - Wrocław |
51.7% | 97.1% |
70.7% | 98.3% |
87.5% | 100% |
| 15. |
VI Liceum im. Bolesława Prusa - Wrocław |
65.2% | 100% |
57.4% | 97.3% |
83.5% | 100% |
| 16. |
Liceum Sportowe GIMBASKET - Wrocław |
54% | 100% |
60.4% | 95.7% |
88.3% | 100% |
| 17. |
I Liceum im. Danuty Siedzikówny Inki - Wrocław |
63.5% | 99.3% |
53.9% | 89.1% |
79.6% | 99.2% |
| 18. |
II Liceum im. Piastów Śląskich - Wrocław |
58.3% | 97.8% |
57.8% | 92.6% |
80.3% | 99.2% |
| 19. |
IV Liceum im. Stefana Żeromskiego - Wrocław |
56.2% | 97.7% |
58.3% | 97.7% |
81.4% | 100% |
| 20. |
Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wrocław |
54% | 96.4% |
48.1% | 90.2% |
84.5% | 100% |
| 21. |
Technikum nr 7 im. Polskich Zwycięzców Enigmy - Wrocław |
50.2% | 91.7% |
51.2% | 90.8% |
81.1% | 99.2% |
| 22. |
XXIV Liceum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego - Wrocław |
54.9% | 96.6% |
43.1% | 72.4% |
73.6% | 100% |
| 23. |
XXXII Liceum Specjalne - Wrocław |
69% | 100% |
44% | 66.7% |
57% | 100% |
| 24. |
Technikum Specjalne nr 17 - Wrocław |
69% | 100% |
44% | 66.7% |
57% | 100% |
| 25. |
XI Liceum im. Stanisława Konarskiego - Wrocław |
58.3% | 93.5% |
41.9% | 71.7% |
69% | 97.8% |
| 26. |
XV Liceum im. mjr Piotra Wysockiego - Wrocław |
50.7% | 92.6% |
38.5% | 70.2% |
69% | 96.3% |
| 27. |
Technikum nr 11 im. gen. Józefa Bema - Wrocław |
44.2% | 86% |
50.2% | 88.4% |
62.8% | 92.9% |
| 28. |
Technikum nr 13 im. Marii Dąbrowskiej - Wrocław |
52.7% | 98.9% |
39% | 64% |
64.3% | 95.5% |
| 29. |
Technikum nr 9 - Wrocław |
51.3% | 92.3% |
37.3% | 70.5% |
66.8% | 89.9% |
| 30. |
Technikum nr 16 im. Czesława Miłosza - Wrocław |
54.4% | 91.7% |
32.3% | 52.1% |
66.3% | 97.9% |
| 31. |
Technikum nr 1 im. Kemala Mustafy Atatürka - Wrocław |
46.3% | 95.8% |
35.4% | 64.8% |
70.4% | 92.5% |
| 32. |
Technikum nr 6 - Wrocław |
44.5% | 86.6% |
40.5% | 68.3% |
63.9% | 82.7% |
| 33. |
Liceum Służb Mundurowych - Wrocław |
47.2% | 93.3% |
37.2% | 67.9% |
60.6% | 94.6% |
| 34. |
Technikum nr 2 im. I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego - Wrocław |
37.2% | 83% |
41.4% | 64.2% |
63.5% | 88.5% |
| 35. |
XXX Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Wrocław |
49.4% | 88% |
32.2% | 52% |
59.5% | 91.7% |
| 36. |
Technikum nr 3 - Wrocław |
39.1% | 71.3% |
41.2% | 73.8% |
58.1% | 80.8% |
| 37. |
Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi - Wrocław |
44.2% | 66.7% |
37.8% | 66.7% |
55.5% | 87.5% |
| 38. |
Technikum nr 12 im. ks. Stanisława Staszica - Wrocław |
39.9% | 84.7% |
29.9% | 44.4% |
65.2% | 89.6% |
| 39. |
Liceum Integracyjne - Wrocław |
61% | 100% |
14% | 0% |
50% | 100% |
| 40. |
Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika - Wrocław |
41.4% | 84.4% |
29.3% | 37.5% |
53.6% | 82.8% |
| 41. |
Technikum - Szkoła Gastronomiczna Ho-ga - Wrocław |
38.8% | 91.7% |
27% | 33.3% |
49.3% | 91.7% |
| 42. |
Technikum nr 5 im. Jana Kilińskiego - Wrocław |
38.6% | 62.5% |
26.8% | 37.5% |
45.7% | 85.7% |