| 🥇 |
Akademickie Liceum Politechniki Wrocławskiej - Wrocław |
73.2% | 100% |
95.2% | 100% |
97.6% | 100% |
| 🥈 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Wrocław |
72.6% | 100% |
95% | 100% |
97.4% | 100% |
| 🥉 |
XIV Liceum im. Polonii Belgijskiej - Wrocław |
72.1% | 100% |
95.1% | 100% |
97% | 100% |
| 4. |
XII Liceum im. Bolesława Chrobrego - Wrocław |
70.9% | 100% |
86% | 100% |
94.8% | 100% |
| 5. |
VII Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Wrocław |
68.2% | 100% |
87% | 99.3% |
94.7% | 100% |
| 6. |
V Liceum im. gen. Jakuba Jasińskiego - Wrocław |
64.7% | 100% |
81.5% | 100% |
93.7% | 100% |
| 7. |
IX Liceum im. Juliusza Słowackiego - Wrocław |
59.6% | 99.3% |
83.3% | 99.3% |
94.1% | 100% |
| 8. |
VIII Liceum im. Bolesława Krzywoustego - Wrocław |
62% | 100% |
80.3% | 100% |
92% | 100% |
| 9. |
XIII Liceum im. Aleksandra Fredry - Wrocław |
62.6% | 100% |
78.4% | 100% |
89.1% | 100% |
| 10. |
Liceum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej - Wrocław |
63.2% | 100% |
73.9% | 100% |
88.9% | 100% |
| 11. |
XVII Liceum im. Agnieszki Osieckiej - Wrocław |
61.4% | 100% |
68.6% | 98.9% |
90.4% | 100% |
| 12. |
X Liceum im. Stefanii Sempołowskiej - Wrocław |
60% | 98.9% |
71.6% | 97.1% |
86.6% | 100% |
| 13. |
VI Liceum im. Bolesława Prusa - Wrocław |
60.7% | 99.1% |
69.1% | 98.3% |
86.6% | 100% |
| 14. |
II Liceum im. Piastów Śląskich - Wrocław |
59.3% | 98.8% |
66.4% | 95.9% |
80.5% | 98.8% |
| 15. |
IV Liceum im. Stefana Żeromskiego - Wrocław |
53.5% | 99.4% |
67.6% | 99.4% |
80.8% | 100% |
| 16. |
I Liceum im. Danuty Siedzikówny Inki - Wrocław |
55.5% | 100% |
66.6% | 100% |
78.2% | 99.3% |
| 17. |
Technikum nr 10 im. Fryderyka Joliot-Curie - Wrocław |
46.8% | 98.2% |
68.8% | 97.6% |
84.7% | 99.4% |
| 18. |
XXIV Liceum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego - Wrocław |
54.4% | 100% |
56.4% | 94.5% |
79.8% | 100% |
| 19. |
Liceum Sportowe GIMBASKET - Wrocław |
52.1% | 100% |
58.4% | 92.9% |
79.3% | 100% |
| 20. |
Technikum nr 7 im. Polskich Zwycięzców Enigmy - Wrocław |
44.6% | 97.7% |
63.4% | 97.7% |
77.2% | 100% |
| 21. |
XI Liceum im. Stanisława Konarskiego - Wrocław |
51.9% | 100% |
54.1% | 92.6% |
73.6% | 98.1% |
| 22. |
XV Liceum im. mjr Piotra Wysockiego - Wrocław |
56.7% | 100% |
48.9% | 84.3% |
72.1% | 96.1% |
| 23. |
Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wrocław |
43.3% | 92.5% |
48.7% | 86% |
75.9% | 97.8% |
| 24. |
Technikum nr 9 - Wrocław |
48.3% | 87.8% |
46.3% | 86.6% |
69.5% | 97.4% |
| 25. |
Technikum Specjalne nr 17 - Wrocław |
64% | 100% |
28.5% | 25% |
68% | 100% |
| 26. |
Technikum nr 6 - Wrocław |
44.5% | 95.9% |
47% | 78.6% |
67.5% | 95.7% |
| 27. |
Technikum nr 11 im. gen. Józefa Bema - Wrocław |
40.8% | 97.2% |
53.9% | 94.4% |
64.1% | 88.6% |
| 28. |
Technikum nr 12 im. ks. Stanisława Staszica - Wrocław |
48.6% | 97.5% |
38.4% | 69.5% |
67% | 92.6% |
| 29. |
Technikum nr 1 im. Kemala Mustafy Atatürka - Wrocław |
45.1% | 88.5% |
40.2% | 75.3% |
68.6% | 90.9% |
| 30. |
XXX Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Wrocław |
52.3% | 100% |
36.8% | 76% |
60.9% | 92% |
| 31. |
Liceum Służb Mundurowych - Wrocław |
41.5% | 96% |
42.4% | 48.4% |
64.1% | 87.1% |
| 32. |
Technikum nr 3 - Wrocław |
38.3% | 81.7% |
48.1% | 86.7% |
61.4% | 84.5% |
| 33. |
Technikum nr 2 im. I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego - Wrocław |
40.9% | 86.9% |
46.4% | 78.7% |
60.4% | 90% |
| 34. |
Technikum nr 13 im. Marii Dąbrowskiej - Wrocław |
40.4% | 86.5% |
45.5% | 70.8% |
59.4% | 88% |
| 35. |
XXXII Liceum Specjalne - Wrocław |
60% | 100% |
36% | 40% |
48% | 80% |
| 36. |
Technikum nr 16 im. Czesława Miłosza - Wrocław |
47% | 96% |
35.8% | 58.3% |
59.6% | 87.5% |
| 37. |
Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi - Wrocław |
35% | 100% |
37.8% | 70% |
59.8% | 87.5% |
| 38. |
Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika - Wrocław |
37.7% | 83.3% |
35.2% | 53.7% |
54% | 86.5% |
| 39. |
Technikum - Szkoła Gastronomiczna Ho-ga - Wrocław |
35.6% | 87.5% |
30.8% | 41.2% |
58% | 94.1% |
| 40. |
Liceum Integracyjne - Wrocław |
34.3% | 66.7% |
22% | 33.3% |
51.3% | 100% |
| 41. |
Technikum nr 5 im. Jana Kilińskiego - Wrocław |
33.5% | 72.7% |
22% | 36.4% |
50.9% | 100% |