| 🥇 |
XIV Liceum im. Polonii Belgijskiej - Wrocław |
76.1% | 100% |
97.2% | 100% |
97.6% | 100% |
| 🥈 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Wrocław |
78% | 100% |
93% | 100% |
97% | 100% |
| 🥉 |
VII Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Wrocław |
68.2% | 100% |
86% | 100% |
94.1% | 100% |
| 4. |
XII Liceum im. Bolesława Chrobrego - Wrocław |
69.1% | 100% |
82.7% | 100% |
93.9% | 100% |
| 5. |
IX Liceum im. Juliusza Słowackiego - Wrocław |
63.5% | 100% |
81.5% | 100% |
92.7% | 100% |
| 6. |
V Liceum im. gen. Jakuba Jasińskiego - Wrocław |
64% | 100% |
77.7% | 99.2% |
91.7% | 100% |
| 7. |
XIII Liceum im. Aleksandra Fredry - Wrocław |
65.8% | 100% |
76.9% | 100% |
90.6% | 100% |
| 8. |
VIII Liceum im. Bolesława Krzywoustego - Wrocław |
62.7% | 100% |
74.8% | 100% |
93.2% | 100% |
| 9. |
XVII Liceum im. Agnieszki Osieckiej - Wrocław |
66.2% | 100% |
62.3% | 97% |
88.8% | 99.4% |
| 10. |
IV Liceum im. Stefana Żeromskiego - Wrocław |
63.5% | 100% |
65.8% | 98.1% |
86.9% | 100% |
| 11. |
X Liceum im. Stefanii Sempołowskiej - Wrocław |
64.8% | 100% |
65.9% | 97.1% |
83.8% | 100% |
| 12. |
Technikum nr 10 im. Fryderyka Joliot-Curie - Wrocław |
58.5% | 100% |
67.5% | 100% |
83.5% | 98.6% |
| 13. |
VI Liceum im. Bolesława Prusa - Wrocław |
61.4% | 100% |
63.8% | 98.9% |
83.2% | 100% |
| 14. |
II Liceum im. Piastów Śląskich - Wrocław |
57.2% | 100% |
64% | 97.4% |
84.4% | 100% |
| 15. |
XV Liceum im. mjr Piotra Wysockiego - Wrocław |
53.8% | 100% |
50.7% | 91.2% |
79.9% | 100% |
| 16. |
Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi - Wrocław |
50% | 100% |
60.7% | 66.7% |
73.3% | 100% |
| 17. |
Technikum nr 7 im. Polskich Zwycięzców Enigmy - Wrocław |
52.1% | 98.9% |
52.3% | 90.5% |
75.5% | 98.9% |
| 18. |
Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wrocław |
56.7% | 100% |
46.2% | 82.1% |
72.3% | 97.1% |
| 19. |
XI Liceum im. Stanisława Konarskiego - Wrocław |
58% | 100% |
40.4% | 80.5% |
69% | 97.4% |
| 20. |
Technikum nr 11 im. gen. Józefa Bema - Wrocław |
45.8% | 89.1% |
53.8% | 92.2% |
65.1% | 96.6% |
| 21. |
XXIV Liceum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego - Wrocław |
49.7% | 100% |
42.5% | 73.3% |
69% | 93.2% |
| 22. |
Technikum nr 9 - Wrocław |
56.9% | 100% |
40% | 78.9% |
64.1% | 90.6% |
| 23. |
Technikum nr 16 im. Czesława Miłosza - Wrocław |
52.8% | 100% |
42.4% | 82.2% |
64.2% | 95.6% |
| 24. |
Technikum nr 13 im. Marii Dąbrowskiej - Wrocław |
51.5% | 99% |
43.7% | 83.3% |
63.6% | 90.8% |
| 25. |
Technikum nr 12 im. ks. Stanisława Staszica - Wrocław |
54% | 99% |
36.2% | 64.9% |
66.8% | 89.9% |
| 26. |
Technikum nr 3 - Wrocław |
53.7% | 98.3% |
37.8% | 72.9% |
60.7% | 89.5% |
| 27. |
Technikum nr 6 - Wrocław |
41.2% | 86.7% |
36.8% | 55.6% |
68.9% | 94.9% |
| 28. |
Technikum nr 1 im. Kemala Mustafy Atatürka - Wrocław |
52.7% | 97% |
32.9% | 57.6% |
61% | 85.7% |
| 29. |
Technikum nr 2 im. I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego - Wrocław |
47.1% | 93.9% |
38.1% | 59.8% |
60.7% | 93.7% |
| 30. |
XXX Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Wrocław |
47.7% | 94.6% |
33.5% | 51.4% |
63.5% | 93.8% |
| 31. |
Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika - Wrocław |
47.8% | 95.8% |
34.2% | 66.7% |
53.5% | 87.5% |
| 32. |
Technikum nr 5 im. Jana Kilińskiego - Wrocław |
47.4% | 100% |
29.7% | 50% |
53.8% | 100% |