| 🥇 |
III Liceum im. Unii Lubelskiej - Lublin |
74.94% | 100% |
91.98% | 100% |
96.55% | 100% |
| 🥈 |
IX Liceum im. Mikołaja Kopernika - Lublin |
75.08% | 100% |
88.16% | 100% |
95.91% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. Stanisława Staszica - Lublin |
69.48% | 100% |
89.49% | 100% |
95.5% | 100% |
| 4. |
II Liceum im. Hetmana Jana Zamoyskiego - Lublin |
65.66% | 99.48% |
86.3% | 99.48% |
93.6% | 100% |
| 5. |
V Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Lublin |
66.59% | 100% |
84.59% | 100% |
93.29% | 100% |
| 6. |
Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego - Lublin |
70.27% | 100% |
78.44% | 100% |
92.86% | 100% |
| 7. |
XXI Liceum im. św. Stanisława Kostki - Lublin |
65.58% | 99.49% |
82.46% | 100% |
91.48% | 100% |
| 8. |
Technikum Elektroniczne - Lublin |
63.04% | 97.71% |
86.8% | 100% |
88.89% | 99.23% |
| 9. |
Międzynarodowe Liceum Paderewski - Lublin |
63.29% | 100% |
83.9% | 100% |
91.44% | 100% |
| 10. |
Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi - Lublin |
61.07% | 98% |
82.16% | 100% |
93.39% | 100% |
| 11. |
XXX Liceum im. Jana Twardowskiego - Lublin |
65.9% | 99.63% |
76.16% | 99.26% |
92.93% | 100% |
| 12. |
XV Liceum - Lublin |
64.71% | 100% |
70.18% | 96.8% |
90.65% | 100% |
| 13. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Karola Lipińskiego - Lublin |
69.66% | 100% |
67.56% | 96.88% |
87.23% | 100% |
| 14. |
IV Liceum im. Stefanii Sempołowskiej - Lublin |
65.78% | 99.14% |
68.85% | 97.42% |
89.24% | 100% |
| 15. |
XXIX Liceum im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego - Lublin |
62.92% | 98.1% |
71.72% | 98.57% |
85.25% | 99.04% |
| 16. |
Liceum im. Kazimierza Wielkiego - Lublin |
58.04% | 100% |
71.52% | 98.15% |
84.42% | 100% |
| 17. |
Prywatne Katolickie Liceum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego - Lublin |
62.08% | 100% |
66.92% | 100% |
84.62% | 100% |
| 18. |
XXIII Liceum im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - Lublin |
59.54% | 98.8% |
65.18% | 95.58% |
88.48% | 100% |
| 19. |
Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Lublin |
55.99% | 97.25% |
69.14% | 98.17% |
86.92% | 98.15% |
| 20. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida - Lublin |
61.75% | 100% |
57.2% | 97.5% |
90.95% | 100% |
| 21. |
Niepubliczne Liceum Lubelska Szkoła Realna - Lublin |
55.18% | 97.44% |
66.15% | 92.31% |
88.11% | 97.37% |
| 22. |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Altum - Lublin |
51.33% | 93.33% |
66.53% | 86.67% |
89.07% | 100% |
| 23. |
Technikum Energetyczno-Informatyczne - Lublin |
58.91% | 97.83% |
67.78% | 96.74% |
77.79% | 95.65% |
| 24. |
X Liceum Mistrzostwa Sportowego - Lublin |
54.79% | 96.43% |
59.5% | 85.71% |
77.5% | 96.43% |
| 25. |
XVI Liceum - Lublin |
56.48% | 95% |
52.13% | 88.33% |
82.73% | 98.33% |
| 26. |
Śródziemnomorskie Liceum im. św. Dominika Guzmana - Lublin |
51.48% | 87.88% |
47.15% | 84.85% |
88.79% | 100% |
| 27. |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące - Lublin |
58.15% | 84.62% |
56.15% | 92.31% |
72.85% | 100% |
| 28. |
Technikum Ekonomiczne - Lublin |
58.1% | 96.88% |
56.46% | 89.58% |
72.32% | 90.63% |
| 29. |
VI Liceum im. Hugona Kołłątaja - Lublin |
56.33% | 95.26% |
54.68% | 94.79% |
75.04% | 93.33% |
| 30. |
Technikum Budowlano-Geodezyjne - Lublin |
50.65% | 89.73% |
56.29% | 88.36% |
77.05% | 96.58% |
| 31. |
XXIV Liceum - Lublin |
53.92% | 94.66% |
49.71% | 90.08% |
79.38% | 96.9% |
| 32. |
VII Liceum im. Marii Konopnickiej - Lublin |
54.06% | 97.75% |
49.51% | 92.13% |
75.75% | 97.73% |
| 33. |
Prywatne Liceum im. Józefa Czapskiego - Lublin |
52.02% | 95.35% |
51.63% | 95.35% |
74.35% | 97.67% |
| 34. |
Technikum Mechaniczne - Lublin |
50.58% | 87.62% |
53.14% | 73.33% |
73.67% | 91.43% |
| 35. |
VIII Liceum im. Zofii Nałkowskiej - Lublin |
50.33% | 95.27% |
51.73% | 87.16% |
73.09% | 94.37% |
| 36. |
XIX Liceum im. M. i J. Kuncewiczów - Lublin |
56.15% | 94.56% |
44.39% | 79.59% |
72.46% | 91.78% |
| 37. |
Branżowa Szkoła Elektryczna II Stopnia - Lublin |
49.33% | 83.33% |
46.33% | 83.33% |
74% | 100% |
| 38. |
XXVII Liceum im. Zesłańców Sybiru - Lublin |
49.9% | 87.04% |
41.85% | 74.07% |
74.09% | 94.34% |
| 39. |
Technikum Chemiczne - Lublin |
46.33% | 84.85% |
56.85% | 93.94% |
62.48% | 84.85% |
| 40. |
Technikum Terenów Zieleni - Lublin |
54.82% | 100% |
38.57% | 64.29% |
69.89% | 92.86% |
| 41. |
XVIII Liceum im. Stanisławy Paleolog - Lublin |
50.35% | 95.83% |
44% | 88.89% |
68.85% | 91.43% |
| 42. |
Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Lublin |
45% | 81.71% |
44.79% | 80.49% |
73.19% | 92.68% |
| 43. |
Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie - Lublin |
50.91% | 91.07% |
42.04% | 73.21% |
64.84% | 91.07% |
| 44. |
XII Liceum - Lublin |
46.61% | 84.75% |
38.03% | 64.41% |
67.37% | 89.83% |
| 45. |
Technikum Samochodowe - Lublin |
41.18% | 77.5% |
49.3% | 90% |
60.2% | 90% |
| 46. |
XIV Liceum - Lublin |
45.22% | 84.47% |
39.7% | 68.94% |
63.33% | 85.71% |
| 47. |
Branżowa Szkoła Spożywcza II Stopnia - Lublin |
34% | 66.67% |
43.33% | 83.33% |
70.83% | 100% |
| 48. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Ekonomii I Innowacji - Lublin |
40.32% | 75.68% |
30.22% | 37.84% |
74.58% | 91.89% |
| 49. |
Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego - Lublin |
39.87% | 71.82% |
40.13% | 70% |
64.66% | 91.43% |
| 50. |
Technikum Przemysłu Spożywczego - Lublin |
49.35% | 76.47% |
39.41% | 70.59% |
54.12% | 76.47% |