Konto

Wyniki egzaminu maturalnego 2017 w Lublinie

Wyniki matur 2017 w Lublinie - zestawienie oparte na oficjalnych danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dla każdego przedmiotu prezentujemy średni wynik oraz zdawalność na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Znajdziesz tu również zestawienie najlepszych szkół ponadpodstawowych pod kątem wyników z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Przedmioty:

Biologia Chemia Filozofia Fizyka Geografia Historia Historia muzyki Historia sztuki Informatyka Matematyka WOS Język angielski Język białoruski Język francuski Język hiszpański Język kaszubski Język łaciński Język łemkowski Język niemiecki Język polski Język rosyjski Język ukraiński Język włoski

Wyniki egzaminu maturalnego 2017 formuła 2015 - Lublin

Język polski

Śr. wynik 56%

Zdawalność 98%

Matematyka

Śr. wynik 60%

Zdawalność 90%

Język angielski

Śr. wynik 76%

Zdawalność 96%

Wyniki egzaminu maturalnego 2017 Lublin - poziom podstawowy

PrzedmiotŚr. wynikZdawalność
Język angielski 76% 96%
Język francuski 78% 100%
Język hiszpański 68% 96%
Język niemiecki 79% 100%
Język polski 56% 98%
Język rosyjski 82% 98%
Język włoski 99% 100%
Matematyka 60% 90%

Wyniki egzaminu maturalnego 2017 Lublin - poziom rozszerzony

PrzedmiotŚr. wynik
Język angielski 64%
Język francuski 66%
Język niemiecki 62%
Język polski 59%
Język rosyjski 73%
PrzedmiotŚr. wynik
Biologia 44%
Chemia 50%
Fizyka 44%
Geografia 37%
Historia 34%
Informatyka 39%
Matematyka 44%
WOS 30%

Najlepsze szkoły ponadpodstawowe według wyników egzaminu maturalnego 2017 w Lublinie

MiejscePlacówka Język polskiMatematykaJęzyk angielski
Śr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalność
🥇 III Liceum im. Unii Lubelskiej - Lublin 74%100% 84%100% 93%100%
🥈 I Liceum im. Stanisława Staszica - Lublin 65%100% 87%100% 93%100%
🥉 XXI Liceum im. św. Stanisława Kostki - Lublin 68%100% 80%100% 89%100%
4. II Liceum im. Hetmana Jana Zamoyskiego - Lublin 67%100% 79%100% 90%100%
5. V Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Lublin 68%100% 77%100% 87%100%
6. IX Liceum im. Mikołaja Kopernika - Lublin 62%100% 74%100% 87%100%
7. Technikum Elektroniczne - Lublin 64%99% 69%98% 75%100%
8. XXIII Liceum im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - Lublin 63%100% 59%94% 79%100%
9. IV Liceum im. Stefanii Sempołowskiej - Lublin 58%100% 64%96% 75%100%
10. Technikum Ekonomiczne - Lublin 68%100% 56%89% 67%96%
11. XVI Liceum - Lublin 62%99% 55%87% 73%98%
12. Technikum Mechaniczne - Lublin 60%95% 58%100% 71%95%
13. Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Lublin 62%100% 60%94% 66%99%
14. Technikum Budowlano-Geodezyjne - Lublin 57%100% 65%97% 65%99%
15. VIII Liceum im. Zofii Nałkowskiej - Lublin 65%100% 42%73% 76%97%
16. X Liceum Mistrzostwa Sportowego - Lublin 62%100% 51%75% 65%96%
17. XXVII Liceum im. Zesłańców Sybiru - Lublin 65%100% 40%74% 71%97%
18. Technikum Chemiczne - Lublin 61%100% 57%84% 58%94%
19. XV Liceum - Lublin 61%99% 49%81% 66%96%
20. XXIV Liceum - Lublin 59%100% 46%81% 70%98%
21. Technikum Terenów Zieleni - Lublin 64%100% 44%85% 66%100%
22. Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie - Lublin 63%100% 44%77% 67%93%
23. VI Liceum im. Hugona Kołłątaja - Lublin 52%100% 48%79% 72%98%
24. XIX Liceum im. M. i J. Kuncewiczów - Lublin 58%98% 46%80% 66%98%
25. Technikum Samochodowe - Lublin 49%97% 59%100% 59%92%
26. Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Lublin 50%95% 44%76% 66%96%
27. Technikum Energetyczno-Informatyczne - Lublin 52%96% 47%85% 59%94%
28. XIV Liceum - Lublin 54%99% 42%76% 61%89%
29. VII Liceum im. Marii Konopnickiej - Lublin 51%100% 40%67% 60%96%
30. XVIII Liceum im. Stanisławy Paleolog - Lublin 51%97% 37%49% 62%92%
31. Technikum Usługowo - Gospodarcze - Lublin 58%100% 40%67% 50%100%
32. XII Liceum - Lublin 59%100% 33%65% 50%95%
33. Technikum Budowlane - Lublin 57%100% 31%43% 51%79%
34. Technikum Przemysłu Spożywczego - Lublin 49%100% 33%53% 50%76%
35. XX Liceum - Lublin 24%0% 18%0% 36%100%