Konto

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 w Lublinie

Wyniki matur 2019 w Lublinie - zestawienie oparte na oficjalnych danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dla każdego przedmiotu prezentujemy średni wynik oraz zdawalność na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Znajdziesz tu również zestawienie najlepszych szkół ponadpodstawowych pod kątem wyników z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Przedmioty:

Biologia Chemia Filozofia Fizyka Geografia Historia Historia muzyki Historia sztuki Informatyka Matematyka WOS Język angielski Język białoruski Język francuski Język hiszpański Język kaszubski Język łaciński Język łemkowski Język niemiecki Język polski Język rosyjski Język ukraiński Język włoski

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 formuła 2015 - Lublin

Język polski

Śr. wynik 54%

Zdawalność 97%

Matematyka

Śr. wynik 65%

Zdawalność 93%

Język angielski

Śr. wynik 77%

Zdawalność 97%

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 Lublin - poziom podstawowy

PrzedmiotŚr. wynikZdawalność
Język angielski 77% 97%
Język francuski 73% 100%
Język hiszpański 76% 98%
Język niemiecki 75% 96%
Język polski 54% 97%
Język rosyjski 82% 100%
Język włoski 83% 100%
Matematyka 65% 93%

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 Lublin - poziom rozszerzony

PrzedmiotŚr. wynik
Język angielski 61%
Język francuski 65%
Język niemiecki 61%
Język polski 45%
Język rosyjski 76%
PrzedmiotŚr. wynik
Biologia 40%
Chemia 50%
Fizyka 46%
Geografia 34%
Historia 42%
Informatyka 41%
Matematyka 44%
WOS 33%

Najlepsze szkoły ponadpodstawowe według wyników egzaminu maturalnego 2019 w Lublinie

MiejscePlacówka Język polskiMatematykaJęzyk angielski
Śr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalność
🥇 I Liceum im. Stanisława Staszica - Lublin 68%100% 90%100% 96%100%
🥈 III Liceum im. Unii Lubelskiej - Lublin 67%100% 83%100% 94%100%
🥉 XXI Liceum im. św. Stanisława Kostki - Lublin 67%99% 83%100% 91%100%
4. II Liceum im. Hetmana Jana Zamoyskiego - Lublin 60%98% 85%100% 92%100%
5. IX Liceum im. Mikołaja Kopernika - Lublin 63%99% 78%99% 90%100%
6. Technikum Elektroniczne - Lublin 55%100% 82%100% 88%100%
7. V Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Lublin 58%100% 80%100% 85%100%
8. IV Liceum im. Stefanii Sempołowskiej - Lublin 57%99% 71%100% 81%98%
9. X Liceum Mistrzostwa Sportowego - Lublin 65%100% 65%97% 76%100%
10. XXIII Liceum im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - Lublin 53%97% 62%97% 79%98%
11. Technikum Mechaniczne - Lublin 50%97% 63%84% 78%100%
12. Technikum Budowlano-Geodezyjne - Lublin 49%99% 66%99% 70%94%
13. Technikum Chemiczne - Lublin 58%100% 60%96% 67%94%
14. XV Liceum - Lublin 56%99% 57%97% 71%97%
15. Technikum Ekonomiczne - Lublin 47%90% 63%97% 72%98%
16. Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Lublin 50%97% 56%93% 73%98%
17. Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Lublin 51%92% 55%88% 71%90%
18. XVI Liceum - Lublin 52%100% 54%93% 68%96%
19. XXIV Liceum - Lublin 55%99% 51%86% 68%94%
20. VI Liceum im. Hugona Kołłątaja - Lublin 52%96% 53%88% 67%95%
21. Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie - Lublin 54%99% 49%85% 68%97%
22. Technikum Samochodowe - Lublin 45%97% 59%99% 65%96%
23. Technikum Terenów Zieleni - Lublin 48%100% 46%72% 71%100%
24. XIX Liceum im. M. i J. Kuncewiczów - Lublin 50%97% 48%90% 65%97%
25. XXVII Liceum im. Zesłańców Sybiru - Lublin 45%95% 57%90% 60%95%
26. Technikum Energetyczno-Informatyczne - Lublin 41%86% 54%89% 67%97%
27. XVIII Liceum im. Stanisławy Paleolog - Lublin 48%98% 48%93% 59%92%
28. VIII Liceum im. Zofii Nałkowskiej - Lublin 46%91% 39%66% 62%90%
29. XII Liceum - Lublin 56%95% 38%52% 49%71%
30. Technikum Usługowo - Gospodarcze - Lublin 50%98% 37%69% 53%90%
31. Technikum Lider - Lublin 36%74% 43%93% 61%87%
32. VII Liceum im. Marii Konopnickiej - Lublin 40%83% 36%51% 61%82%
33. XIV Liceum - Lublin 43%86% 38%63% 54%81%
34. Technikum Przemysłu Spożywczego - Lublin 43%83% 33%46% 47%65%
35. Technikum Budowlane - Lublin 39%91% 31%47% 51%88%