| 🥇 |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Gorzów Wielkopolski |
68.37% | 100% |
78.4% | 99.42% |
92.59% | 100% |
| 🥈 |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Gorzów Wielkopolski |
67.03% | 100% |
77.38% | 100% |
94.1% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. E. Dembowskiego - Zielona Góra |
65.57% | 100% |
79.64% | 99.53% |
91.74% | 100% |
| 4. |
V Liceum im. Krzysztofa Kieślowskiego - Zielona Góra |
67.74% | 100% |
78.25% | 100% |
90.67% | 100% |
| 5. |
IV Liceum im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego - Zielona Góra |
62.78% | 100% |
76.13% | 100% |
91.42% | 100% |
| 6. |
III Liceum im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego - Zielona Góra |
65.63% | 100% |
76.05% | 99.48% |
88.3% | 100% |
| 7. |
Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Nowa Sól |
69.38% | 100% |
66.43% | 98.4% |
85.3% | 100% |
| 8. |
IV Liceum im. Tadeusza Kotarbińskiego - Gorzów Wielkopolski |
65% | 100% |
69.94% | 100% |
83.79% | 100% |
| 9. |
Liceum im. Heliodora Święcickiego - Międzyrzecz |
64.53% | 100% |
64.66% | 93.67% |
83.4% | 100% |
| 10. |
Liceum im. Bolesława Chrobrego - Gubin |
62.7% | 100% |
68.22% | 96.3% |
81.09% | 100% |
| 11. |
Liceum im. Stefana Banacha - Żagań |
63.13% | 100% |
67.96% | 98.08% |
79.03% | 98.95% |
| 12. |
Liceum - Drezdenko |
59.52% | 96.55% |
63.69% | 84.48% |
85.67% | 100% |
| 13. |
Technikum nr 3 - Żary |
62.37% | 100% |
67.32% | 94.37% |
77.94% | 96.83% |
| 14. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana - Wschowa |
61.31% | 100% |
63.07% | 94.03% |
79.39% | 98.39% |
| 15. |
Technikum nr 7 im. mjr Hendryka Sucharskiego - Gorzów Wielkopolski |
56.33% | 100% |
65.64% | 100% |
81.13% | 100% |
| 16. |
Liceum - Słubice |
56.19% | 100% |
67.05% | 100% |
78% | 97.37% |
| 17. |
IV Liceum - Żary |
65.69% | 96.36% |
59.27% | 94.55% |
73.9% | 97.56% |
| 18. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Świebodzin |
57.5% | 100% |
62.11% | 89.66% |
75.56% | 97.03% |
| 19. |
Liceum im. Ireny Sendler - Skwierzyna |
56.65% | 100% |
59.48% | 91.3% |
78.75% | 100% |
| 20. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Szprotawa |
61.35% | 100% |
60.74% | 93.48% |
70.28% | 95.35% |
| 21. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Sulęcin |
55.89% | 100% |
58.48% | 92.06% |
74.28% | 100% |
| 22. |
I Liceum im. Stefana Żeromskiego - Lubsko |
56.16% | 96.77% |
58.13% | 96.77% |
73.47% | 100% |
| 23. |
I Liceum im. B. Prusa - Żary |
62.29% | 98.82% |
53.46% | 92.94% |
71.97% | 100% |
| 24. |
Liceum - Kostrzyn nad Odrą |
50.45% | 95.79% |
55.98% | 89.47% |
78.27% | 97.56% |
| 25. |
Technikum nr 5 - Gorzów Wielkopolski |
55.35% | 100% |
59.12% | 100% |
69.87% | 100% |
| 26. |
Technikum nr 6 - Gorzów Wielkopolski |
58.55% | 98.91% |
57.87% | 97.83% |
67.12% | 94.67% |
| 27. |
Liceum w I ZS im. Stanisława Staszica - Wschowa |
64.03% | 100% |
54.93% | 93.33% |
63.79% | 100% |
| 28. |
III Liceum im. Władysława Szafera - Gorzów Wielkopolski |
56.32% | 100% |
46.47% | 88.33% |
79.83% | 100% |
| 29. |
Technikum nr 1 - Lubsko |
48.35% | 100% |
52.62% | 88.46% |
81.6% | 100% |
| 30. |
II Liceum Ekologiczne - Zielona Góra |
56.54% | 100% |
51.79% | 92.71% |
72.92% | 98.73% |
| 31. |
VII Liceum Mistrzostwa Sportowego - Gorzów Wielkopolski |
50.11% | 100% |
60.33% | 94.44% |
70.53% | 94.12% |
| 32. |
Technikum w ZS Technicznych i Licealnych - Żagań |
55.69% | 100% |
54.81% | 88.89% |
69.73% | 93.33% |
| 33. |
Technikum nr 2 - Zielona Góra |
46.38% | 98.82% |
54.82% | 91.76% |
77.31% | 100% |
| 34. |
Technikum nr 3 - Gorzów Wielkopolski |
65.22% | 100% |
43.96% | 85.19% |
69.12% | 90.24% |
| 35. |
VII Liceum - Zielona Góra |
54.1% | 100% |
50.35% | 87.6% |
73.13% | 98.85% |
| 36. |
Liceum im. rotmistrza Witolda Pileckiego - Sulechów |
44.77% | 100% |
59.34% | 92.31% |
73.19% | 95.06% |
| 37. |
Technikum - Krosno Odrzańskie |
64.44% | 100% |
49.75% | 93.75% |
62.44% | 100% |
| 38. |
Technikum nr 2 im. gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila - Międzyrzecz |
47.9% | 95% |
61.7% | 95% |
66% | 84.62% |
| 39. |
Technikum nr 1 - Zielona Góra |
55.54% | 98.48% |
54.18% | 89.39% |
65.66% | 96.84% |
| 40. |
Liceum im. Macieja Rataja - Strzelce Krajeńskie |
50.36% | 97.5% |
51.6% | 85% |
70.55% | 100% |
| 41. |
VI Liceum - Zielona Góra |
61.67% | 100% |
37.11% | 77.78% |
73.71% | 100% |
| 42. |
Technikum nr 4 - Żary |
58.2% | 100% |
44.24% | 92% |
68.89% | 100% |
| 43. |
Technikum - Zbąszynek |
52.08% | 100% |
47.92% | 88.46% |
71% | 100% |
| 44. |
Liceum - Rzepin |
58% | 98.15% |
49.63% | 85.19% |
63.03% | 88.57% |
| 45. |
Technikum nr 3 - Zielona Góra |
44.9% | 95.6% |
54.53% | 93.41% |
70.95% | 96.36% |
| 46. |
Technikum nr 2 - Słubice |
53.77% | 100% |
38.91% | 81.82% |
77.2% | 100% |
| 47. |
Liceum - Czerwieńsk |
62.52% | 100% |
47.04% | 92% |
60.1% | 85% |
| 48. |
Liceum - Krosno Odrzańskie |
54.61% | 96.3% |
47.63% | 68.52% |
66.31% | 93.33% |
| 49. |
I Liceum - Gubin |
60.46% | 100% |
41.83% | 65.22% |
65.6% | 93.33% |
| 50. |
Katolickie Liceum św. Tomasza z Akwinu - Gorzów Wielkopolski |
57.86% | 100% |
42.57% | 71.43% |
67% | 100% |