| 🥇 |
I Liceum im. E. Dembowskiego - Zielona Góra |
62.41% | 100% |
87.88% | 100% |
95.45% | 100% |
| 🥈 |
V Liceum im. Krzysztofa Kieślowskiego - Zielona Góra |
68.38% | 100% |
81.38% | 99.4% |
93.51% | 100% |
| 🥉 |
Katolickie Liceum im. Jana Pawła II - Żary |
69.61% | 100% |
82.39% | 100% |
90.5% | 100% |
| 4. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Gorzów Wielkopolski |
68.22% | 100% |
78.99% | 99.47% |
94.12% | 100% |
| 5. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Gorzów Wielkopolski |
64.34% | 100% |
80.89% | 99.47% |
94.85% | 100% |
| 6. |
Społeczne Liceum - Żary |
62.1% | 100% |
80.85% | 100% |
94.98% | 100% |
| 7. |
III Liceum im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego - Zielona Góra |
67.28% | 98.43% |
72.74% | 100% |
89.47% | 100% |
| 8. |
Katolickie Liceum św. Kostki - Zielona Góra |
54.56% | 100% |
75.33% | 100% |
97.11% | 100% |
| 9. |
IV Liceum im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego - Zielona Góra |
60.26% | 100% |
70.74% | 97.09% |
93.43% | 100% |
| 10. |
IV Liceum im. Tadeusza Kotarbińskiego - Gorzów Wielkopolski |
64.15% | 100% |
73.05% | 100% |
86.63% | 99.32% |
| 11. |
Uniwersyteckie Liceum - Słubice |
67.13% | 100% |
60.17% | 84% |
91.24% | 100% |
| 12. |
Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Nowa Sól |
62.31% | 100% |
69.43% | 97.71% |
86.75% | 99.2% |
| 13. |
Technikum nr 3 - Żary |
56.14% | 100% |
73.2% | 98.75% |
84% | 100% |
| 14. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Świebodzin |
57.42% | 100% |
68.14% | 95.45% |
87.72% | 100% |
| 15. |
Liceum im. Heliodora Święcickiego - Międzyrzecz |
61.21% | 100% |
61.82% | 94.64% |
86.62% | 100% |
| 16. |
I Liceum im. B. Prusa - Żary |
62.69% | 100% |
60.24% | 90.36% |
84.35% | 100% |
| 17. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Sulęcin |
60.71% | 100% |
61.76% | 89.47% |
84.43% | 100% |
| 18. |
Europejskie Liceum Dr Rahn - Zielona Góra |
61.6% | 93.33% |
51.2% | 80% |
92.67% | 100% |
| 19. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana - Wschowa |
57.67% | 100% |
63.76% | 92% |
82.16% | 98.63% |
| 20. |
Liceum im. Stefana Banacha - Żagań |
55.25% | 100% |
63.7% | 93.18% |
83.26% | 98.81% |
| 21. |
II Liceum Ekologiczne - Zielona Góra |
57.76% | 99.17% |
55.97% | 90.08% |
85.59% | 100% |
| 22. |
Technikum nr 7 im. mjr Hendryka Sucharskiego - Gorzów Wielkopolski |
55.6% | 98.6% |
60.61% | 93.71% |
83.05% | 97.84% |
| 23. |
Liceum im. Bolesława Chrobrego - Gubin |
50.33% | 100% |
61.93% | 91.3% |
86.94% | 100% |
| 24. |
Technikum nr 2 - Zielona Góra |
49.53% | 99.23% |
62.15% | 93.85% |
83.8% | 100% |
| 25. |
III Liceum im. Władysława Szafera - Gorzów Wielkopolski |
53.38% | 98.08% |
57.6% | 96.15% |
83.11% | 100% |
| 26. |
Technikum nr 1 - Zielona Góra |
57.51% | 97.83% |
62.1% | 91.3% |
73.73% | 99.13% |
| 27. |
I Liceum im. Stefana Żeromskiego - Lubsko |
52.22% | 98.04% |
56.84% | 94.12% |
83.12% | 97.67% |
| 28. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych - Gorzów Wielkopolski |
64% | 100% |
45.39% | 82.61% |
80.52% | 95.65% |
| 29. |
Liceum - Słubice |
56.53% | 98.33% |
50% | 68.33% |
82.13% | 93.62% |
| 30. |
Społeczne Liceum Szkoła Myślenia Twórczego - Zielona Góra |
55.6% | 100% |
53.27% | 86.67% |
76.93% | 100% |
| 31. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych - Zielona Góra |
55.63% | 100% |
48.71% | 83.33% |
81.22% | 95.65% |
| 32. |
Liceum - Kostrzyn nad Odrą |
57.26% | 97.62% |
48.43% | 76.19% |
78.9% | 93.55% |
| 33. |
Liceum - Drezdenko |
59.31% | 100% |
53.59% | 76.47% |
71.58% | 93.02% |
| 34. |
Technikum - Sława |
53.82% | 100% |
60.91% | 100% |
68.2% | 100% |
| 35. |
Liceum im. rotmistrza Witolda Pileckiego - Sulechów |
53.19% | 100% |
53.65% | 86.75% |
74.35% | 98.77% |
| 36. |
Edugorzów Liceum dla Dorosłych - Gorzów Wielkopolski |
43.21% | 85.48% |
51.77% | 91.94% |
86% | 100% |
| 37. |
VII Liceum Mistrzostwa Sportowego - Gorzów Wielkopolski |
51.6% | 100% |
55.1% | 100% |
73.6% | 100% |
| 38. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Szprotawa |
50.23% | 98.11% |
54.45% | 88.68% |
74.75% | 97.92% |
| 39. |
Technikum - Witnica |
49.1% | 100% |
56.38% | 95.24% |
72.84% | 100% |
| 40. |
Technikum nr 1 - Lubsko |
48.5% | 100% |
63.72% | 100% |
65.87% | 93.33% |
| 41. |
Technikum - Świebodzin |
53.32% | 95.79% |
54.72% | 88.42% |
68.47% | 92.11% |
| 42. |
Technikum nr 2 - Gorzów Wielkopolski |
54.51% | 96.94% |
51.14% | 80.61% |
70.57% | 96.67% |
| 43. |
Technikum - Iłowa |
61% | 100% |
43.67% | 77.78% |
70% | 83.33% |
| 44. |
Technikum nr 6 - Gorzów Wielkopolski |
53.3% | 100% |
51.66% | 84.21% |
69.37% | 93.15% |
| 45. |
Technikum - Strzelce Krajeńskie |
48.25% | 94.44% |
45.47% | 80.56% |
80.38% | 96.15% |
| 46. |
Technikum w ZS Technicznych i Licealnych - Żagań |
48.08% | 98.11% |
51.91% | 83.02% |
74.08% | 98% |
| 47. |
VIII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Piłsudskiego - Gorzów Wielkopolski |
50.5% | 85.71% |
47.07% | 78.57% |
76.31% | 92.86% |
| 48. |
Liceum - Rzepin |
55.33% | 100% |
44.95% | 61.33% |
71.25% | 91.67% |
| 49. |
Technikum - Zbąszynek |
46.48% | 92.86% |
49.4% | 76.19% |
75.1% | 97.5% |
| 50. |
VI Liceum - Zielona Góra |
50.73% | 86.67% |
38.4% | 73.33% |
81.69% | 92.31% |