| 🥇 |
Społeczne Liceum - Żary |
80.51% | 100% |
87.27% | 100% |
97.32% | 100% |
| 🥈 |
V Liceum im. Krzysztofa Kieślowskiego - Zielona Góra |
78.29% | 100% |
82.97% | 100% |
93.68% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Gorzów Wielkopolski |
71.99% | 100% |
86.32% | 100% |
94.74% | 100% |
| 4. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Gorzów Wielkopolski |
73.66% | 100% |
83.34% | 99.3% |
95.34% | 100% |
| 5. |
Katolickie Liceum im. Jana Pawła II - Żary |
75.55% | 100% |
81.65% | 100% |
90.21% | 100% |
| 6. |
IV Liceum im. Tadeusza Kotarbińskiego - Gorzów Wielkopolski |
76.43% | 100% |
80.33% | 100% |
89.98% | 99.18% |
| 7. |
I Liceum im. E. Dembowskiego - Zielona Góra |
68.17% | 99.24% |
82.08% | 99.24% |
93.6% | 100% |
| 8. |
III Liceum im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego - Zielona Góra |
75.41% | 100% |
78.39% | 100% |
89.18% | 100% |
| 9. |
Technikum nr 3 - Żary |
69.81% | 100% |
78.63% | 100% |
88.44% | 100% |
| 10. |
IV Liceum im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego - Zielona Góra |
70.89% | 100% |
71.91% | 98.86% |
90.87% | 100% |
| 11. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Świebodzin |
71.17% | 100% |
73.82% | 100% |
81.97% | 98.28% |
| 12. |
Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Nowa Sól |
66.3% | 100% |
71.34% | 100% |
86.7% | 100% |
| 13. |
Technikum nr 7 im. mjr Hendryka Sucharskiego - Gorzów Wielkopolski |
60.89% | 98.74% |
75.62% | 99.37% |
87.04% | 100% |
| 14. |
Technikum nr 1 - Zielona Góra |
70.42% | 100% |
70.57% | 98.76% |
82.54% | 99.33% |
| 15. |
Uniwersyteckie Liceum - Słubice |
58.73% | 100% |
67.73% | 93.33% |
93.27% | 100% |
| 16. |
Liceum im. rotmistrza Witolda Pileckiego - Sulechów |
64.62% | 98.73% |
69.2% | 93.67% |
83.97% | 97.14% |
| 17. |
Liceum im. Heliodora Święcickiego - Międzyrzecz |
69.16% | 100% |
64.86% | 96.88% |
82.63% | 100% |
| 18. |
II Liceum Ekologiczne - Zielona Góra |
66.9% | 100% |
64.75% | 96.1% |
83.68% | 98.53% |
| 19. |
Liceum im. Stefana Banacha - Żagań |
65.37% | 98.9% |
68.78% | 100% |
80.68% | 96.7% |
| 20. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Sulęcin |
70.84% | 100% |
58.51% | 83.61% |
84.98% | 100% |
| 21. |
Technikum nr 2 - Zielona Góra |
64.17% | 99.28% |
64.7% | 90.58% |
84.47% | 97.08% |
| 22. |
Liceum - Słubice |
65.28% | 95.83% |
62.79% | 84.72% |
83.29% | 100% |
| 23. |
I Liceum im. B. Prusa - Żary |
66.23% | 100% |
62.83% | 92.42% |
82.2% | 98.31% |
| 24. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych - Gorzów Wielkopolski |
67.74% | 100% |
55.91% | 86.96% |
86.52% | 100% |
| 25. |
Technikum - Strzelce Krajeńskie |
62.43% | 97.62% |
62.98% | 100% |
83.77% | 100% |
| 26. |
Liceum - Kostrzyn nad Odrą |
63.82% | 100% |
62.53% | 90.91% |
81.92% | 95.16% |
| 27. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana - Wschowa |
64.91% | 100% |
62.44% | 100% |
80.19% | 96.88% |
| 28. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Szprotawa |
61.74% | 97.83% |
63.87% | 93.48% |
79.51% | 100% |
| 29. |
Liceum - Drezdenko |
59.55% | 100% |
61.63% | 89.8% |
82.67% | 100% |
| 30. |
Liceum im. Macieja Rataja - Strzelce Krajeńskie |
75.82% | 100% |
49.85% | 78.79% |
77.42% | 100% |
| 31. |
I Liceum im. Stefana Żeromskiego - Lubsko |
62.19% | 98.39% |
65.15% | 91.94% |
73.96% | 92.31% |
| 32. |
Liceum - Dobiegniew |
56.23% | 100% |
77% | 100% |
67.8% | 90% |
| 33. |
III Liceum im. Władysława Szafera - Gorzów Wielkopolski |
60.21% | 98.75% |
58.43% | 95% |
82.24% | 100% |
| 34. |
Technikum - Świebodzin |
65.36% | 98.98% |
64.05% | 91.84% |
71.14% | 87.5% |
| 35. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych - Zielona Góra |
59.55% | 97.44% |
54.55% | 89.74% |
85.87% | 100% |
| 36. |
Technikum nr 2 - Gorzów Wielkopolski |
62.57% | 98.73% |
62.19% | 92.41% |
74.72% | 98.68% |
| 37. |
Technikum - Witnica |
62.6% | 100% |
60.4% | 93.33% |
75.37% | 96.67% |
| 38. |
Technikum - Zbąszynek |
52.29% | 96.97% |
66.56% | 96.97% |
79.5% | 96.77% |
| 39. |
Technikum - Kostrzyn nad Odrą |
58.63% | 98.46% |
61.17% | 87.69% |
75.13% | 98.11% |
| 40. |
Liceum im. Bolesława Chrobrego - Gubin |
58.86% | 97.62% |
57.29% | 83.33% |
78.2% | 100% |
| 41. |
Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego - Gorzów Wielkopolski |
64.03% | 100% |
53.7% | 90.91% |
75.42% | 100% |
| 42. |
Europejskie Liceum Dr Rahn - Zielona Góra |
63.88% | 100% |
46.65% | 76.47% |
81.35% | 100% |
| 43. |
Technikum nr 1 im. St. Staszica - Międzyrzecz |
60.12% | 100% |
51% | 87.8% |
80% | 96.15% |
| 44. |
Liceum - Zbąszynek |
60.96% | 100% |
54.26% | 95.65% |
75.85% | 100% |
| 45. |
Technikum nr 1 - Lubsko |
57.2% | 100% |
62.8% | 93.33% |
70.86% | 93.1% |
| 46. |
Liceum - Rzepin |
63.5% | 93.75% |
52.88% | 76.56% |
73.71% | 93.75% |
| 47. |
Liceum w ZS Technicznych i Licealnych - Żagań |
63.77% | 90.91% |
47.64% | 86.36% |
78.68% | 95.45% |
| 48. |
Technikum nr 3 - Zielona Góra |
59.79% | 98.55% |
56.46% | 97.83% |
72.59% | 94.49% |
| 49. |
Technikum nr 1 - Gorzów Wielkopolski |
55.06% | 94.12% |
59.5% | 94.12% |
71.82% | 100% |
| 50. |
Technikum nr 4 - Żary |
57.42% | 100% |
50.78% | 91.67% |
78% | 100% |