| 🥇 |
Katolickie Liceum im. Jana Pawła II - Żary |
73.57% | 100% |
82.21% | 100% |
95.11% | 100% |
| 🥈 |
Społeczne Liceum - Żary |
72.14% | 100% |
78.65% | 100% |
95.91% | 100% |
| 🥉 |
V Liceum im. Krzysztofa Kieślowskiego - Zielona Góra |
69.91% | 99.39% |
79.71% | 99.39% |
95.4% | 100% |
| 4. |
I Liceum im. E. Dembowskiego - Zielona Góra |
66.98% | 98.88% |
81.22% | 100% |
94.26% | 100% |
| 5. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Gorzów Wielkopolski |
62.49% | 100% |
82.63% | 100% |
97.04% | 100% |
| 6. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Gorzów Wielkopolski |
68.34% | 99.44% |
74.9% | 97.75% |
96.76% | 100% |
| 7. |
IV Liceum im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego - Zielona Góra |
63.52% | 99.47% |
77.17% | 99.47% |
95.9% | 100% |
| 8. |
IV Liceum im. Tadeusza Kotarbińskiego - Gorzów Wielkopolski |
62.67% | 100% |
71.57% | 99.4% |
90.56% | 100% |
| 9. |
III Liceum im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego - Zielona Góra |
62.44% | 95.85% |
68.68% | 97.41% |
88.18% | 98.89% |
| 10. |
Technikum nr 3 - Żary |
62.36% | 100% |
68.59% | 97.22% |
86.49% | 98.92% |
| 11. |
Uniwersyteckie Liceum - Słubice |
61.29% | 100% |
67.76% | 100% |
88.11% | 100% |
| 12. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Świebodzin |
56.76% | 98.31% |
66.61% | 89.83% |
87.25% | 100% |
| 13. |
Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Nowa Sól |
62.06% | 100% |
58.92% | 83.67% |
88.51% | 99.29% |
| 14. |
Liceum im. Heliodora Święcickiego - Międzyrzecz |
67.39% | 100% |
58.27% | 93.22% |
83.12% | 98.31% |
| 15. |
Liceum im. Stefana Banacha - Żagań |
55.98% | 98.94% |
64.38% | 92.55% |
86.85% | 100% |
| 16. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych - Gorzów Wielkopolski |
62.82% | 100% |
55.5% | 100% |
87.09% | 100% |
| 17. |
Liceum - Słubice |
62.48% | 100% |
54% | 83.33% |
85.53% | 97.06% |
| 18. |
I Liceum im. B. Prusa - Żary |
61.11% | 100% |
57.76% | 93.75% |
81.81% | 100% |
| 19. |
III Liceum im. Władysława Szafera - Gorzów Wielkopolski |
58.71% | 94.64% |
50.82% | 89.29% |
87.16% | 100% |
| 20. |
Liceum im. Bolesława Chrobrego - Gubin |
56.27% | 97.73% |
59.64% | 79.55% |
79.17% | 97.22% |
| 21. |
Liceum im. rotmistrza Witolda Pileckiego - Sulechów |
56.09% | 97.33% |
57.55% | 82.67% |
81.39% | 96.97% |
| 22. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Szprotawa |
60.38% | 100% |
57.24% | 85.29% |
77.16% | 100% |
| 23. |
I Liceum im. Stefana Żeromskiego - Lubsko |
61.9% | 100% |
58.56% | 91.67% |
72.78% | 92.68% |
| 24. |
II Liceum Ekologiczne - Zielona Góra |
60.63% | 91.11% |
52.44% | 92.22% |
78.91% | 97.14% |
| 25. |
VII Liceum Mistrzostwa Sportowego - Gorzów Wielkopolski |
57.93% | 100% |
58.87% | 93.33% |
74.93% | 93.33% |
| 26. |
Technikum nr 7 im. mjr Hendryka Sucharskiego - Gorzów Wielkopolski |
55.07% | 97.62% |
57.18% | 82.74% |
79.2% | 96.3% |
| 27. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana - Wschowa |
60.48% | 100% |
51.17% | 75.76% |
78.46% | 95.38% |
| 28. |
Technikum nr 2 - Zielona Góra |
52.55% | 88.82% |
52.6% | 80.92% |
82.17% | 98.56% |
| 29. |
Technikum - Zbąszynek |
62.49% | 97.96% |
50.76% | 81.63% |
73.42% | 91.11% |
| 30. |
Technikum Leśne - Rogoziniec |
54.59% | 95.45% |
52.45% | 90.91% |
78.95% | 100% |
| 31. |
Technikum nr 1 - Lubsko |
54.62% | 100% |
58.14% | 95.24% |
72.88% | 100% |
| 32. |
Liceum - Dobiegniew |
52.47% | 100% |
58.12% | 82.35% |
74.93% | 100% |
| 33. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Sulęcin |
55.15% | 96.15% |
49.15% | 80.77% |
80.76% | 100% |
| 34. |
Społeczne Liceum Szkoła Myślenia Twórczego - Zielona Góra |
64.5% | 100% |
43.93% | 64.29% |
76.5% | 100% |
| 35. |
Liceum - Kostrzyn nad Odrą |
56.39% | 97.83% |
49.28% | 86.96% |
77.4% | 95% |
| 36. |
Europejskie Liceum Dr Rahn - Zielona Góra |
48.73% | 100% |
48.09% | 90.91% |
85.71% | 100% |
| 37. |
Technikum - Krosno Odrzańskie |
59.92% | 100% |
46.13% | 83.33% |
76.22% | 94.44% |
| 38. |
Technikum nr 6 - Gorzów Wielkopolski |
53.67% | 95.79% |
53.16% | 85.26% |
74.68% | 97.56% |
| 39. |
Liceum - Drezdenko |
57.26% | 100% |
47.21% | 73.26% |
75.97% | 98.51% |
| 40. |
Eduatut Liceum dla Dorosłych - Gorzów Wielkopolski |
41.6% | 88.89% |
58.53% | 100% |
79.78% | 100% |
| 41. |
Technikum - Witnica |
55.32% | 94.74% |
42.63% | 73.68% |
80% | 100% |
| 42. |
Technikum w ZS Technicznych i Licealnych - Żagań |
52.57% | 97.14% |
45.61% | 78.26% |
78.18% | 100% |
| 43. |
Katolickie Liceum św. Tomasza z Akwinu - Gorzów Wielkopolski |
58.12% | 96.97% |
49.58% | 87.1% |
67.78% | 96.3% |
| 44. |
Technikum nr 2 - Żary |
58.69% | 100% |
45.39% | 79.66% |
71.33% | 91.67% |
| 45. |
VIII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Piłsudskiego - Gorzów Wielkopolski |
58.11% | 100% |
41.11% | 55.56% |
75.75% | 100% |
| 46. |
Technikum nr 1 - Zielona Góra |
52.29% | 95.1% |
50.02% | 78.43% |
72.35% | 98.84% |
| 47. |
VII Liceum - Zielona Góra |
52.36% | 97.96% |
48.11% | 74.49% |
74.07% | 95.24% |
| 48. |
Technikum nr 2 - Gorzów Wielkopolski |
52.7% | 97.47% |
45.39% | 64.56% |
75.18% | 91.8% |
| 49. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych - Zielona Góra |
54.5% | 95.83% |
40.75% | 66.67% |
77% | 100% |
| 50. |
Technikum nr 3 - Zielona Góra |
53.91% | 94.83% |
46.82% | 70.11% |
70.43% | 91.79% |