| 🥇 |
Społeczne Liceum - Żary |
77.17% | 100% |
84.64% | 100% |
96.7% | 100% |
| 🥈 |
V Liceum im. Krzysztofa Kieślowskiego - Zielona Góra |
77.42% | 100% |
84.79% | 100% |
95.5% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. E. Dembowskiego - Zielona Góra |
74.39% | 100% |
85.23% | 98.68% |
95.85% | 100% |
| 4. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Gorzów Wielkopolski |
72.3% | 100% |
86.78% | 99.46% |
96.21% | 100% |
| 5. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Gorzów Wielkopolski |
72.07% | 100% |
83.57% | 98.69% |
95.67% | 100% |
| 6. |
Katolickie Liceum im. Jana Pawła II - Żary |
69.26% | 100% |
83.49% | 100% |
95.38% | 100% |
| 7. |
IV Liceum im. Tadeusza Kotarbińskiego - Gorzów Wielkopolski |
72.75% | 100% |
79.17% | 99.31% |
93.29% | 100% |
| 8. |
IV Liceum im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego - Zielona Góra |
71.76% | 99.53% |
77.58% | 98.6% |
94.98% | 100% |
| 9. |
III Liceum im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego - Zielona Góra |
70.45% | 100% |
80.37% | 100% |
90.95% | 100% |
| 10. |
Europejskie Liceum Dr Rahn - Zielona Góra |
72.83% | 100% |
62% | 100% |
95.64% | 100% |
| 11. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Świebodzin |
65.34% | 100% |
73.57% | 100% |
89.79% | 98.68% |
| 12. |
Technikum nr 3 - Żary |
65.59% | 100% |
73.28% | 97.94% |
88.97% | 98.91% |
| 13. |
Liceum - Dobiegniew |
62% | 100% |
76.57% | 100% |
88.57% | 100% |
| 14. |
Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Nowa Sól |
69.36% | 99.24% |
69.89% | 96.21% |
86.87% | 99.24% |
| 15. |
Liceum im. Stefana Banacha - Żagań |
64.62% | 100% |
74.85% | 98.96% |
83.42% | 98.94% |
| 16. |
Liceum im. rotmistrza Witolda Pileckiego - Sulechów |
60.86% | 97.96% |
74.24% | 97.96% |
86.5% | 100% |
| 17. |
II Liceum Ekologiczne - Zielona Góra |
68.58% | 100% |
60.85% | 94.79% |
85.98% | 97.85% |
| 18. |
Uniwersyteckie Liceum - Słubice |
57.57% | 100% |
62.17% | 97.14% |
94.06% | 100% |
| 19. |
III Liceum im. Władysława Szafera - Gorzów Wielkopolski |
64.81% | 100% |
61.25% | 96.43% |
87.69% | 100% |
| 20. |
Technikum nr 1 - Zielona Góra |
67.62% | 99.28% |
62.93% | 92.75% |
83.03% | 100% |
| 21. |
Liceum im. Heliodora Święcickiego - Międzyrzecz |
59.43% | 98.28% |
69.28% | 100% |
83.69% | 96.08% |
| 22. |
Liceum - Kostrzyn nad Odrą |
62.37% | 100% |
65.17% | 98.33% |
83.91% | 100% |
| 23. |
Technikum nr 2 - Zielona Góra |
62.25% | 99.22% |
62.14% | 92.97% |
85.92% | 99.18% |
| 24. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Sulęcin |
64.48% | 97.5% |
59.55% | 90% |
85.82% | 97.37% |
| 25. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana - Wschowa |
61.08% | 100% |
66.42% | 97.22% |
81.83% | 98.59% |
| 26. |
Społeczne Liceum Szkoła Myślenia Twórczego - Zielona Góra |
65.17% | 100% |
57.33% | 100% |
86.67% | 100% |
| 27. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych - Zielona Góra |
69.47% | 100% |
47.25% | 84.38% |
90.81% | 96.88% |
| 28. |
Technikum nr 7 im. mjr Hendryka Sucharskiego - Gorzów Wielkopolski |
58.64% | 97.78% |
64.08% | 91.67% |
83.45% | 99.44% |
| 29. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych - Gorzów Wielkopolski |
62.09% | 100% |
49.65% | 86.96% |
93.87% | 100% |
| 30. |
Liceum im. Bolesława Chrobrego - Gubin |
71.08% | 100% |
59.31% | 83.67% |
74.7% | 88.64% |
| 31. |
Liceum - Drezdenko |
61.95% | 100% |
60% | 84.48% |
82.84% | 100% |
| 32. |
I Liceum im. B. Prusa - Żary |
61.49% | 100% |
59.16% | 92.41% |
82.88% | 98.63% |
| 33. |
I Liceum dla Dorosłych - Gorzów Wielkopolski |
66% | 100% |
48.29% | 85.71% |
89% | 100% |
| 34. |
VII Liceum Mistrzostwa Sportowego - Gorzów Wielkopolski |
60.7% | 100% |
61.9% | 90% |
77.05% | 100% |
| 35. |
Technikum - Zbąszynek |
56.5% | 93.18% |
62.95% | 97.73% |
80.18% | 97.73% |
| 36. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Szprotawa |
66.59% | 100% |
54.11% | 82.76% |
77.93% | 94.74% |
| 37. |
Technikum nr 2 - Lubsko |
50.96% | 87.5% |
58.17% | 95.83% |
83.3% | 95% |
| 38. |
Liceum im. Macieja Rataja - Strzelce Krajeńskie |
63.74% | 100% |
51.49% | 86.05% |
76.13% | 95% |
| 39. |
Technikum - Witnica |
55.43% | 96.43% |
51.36% | 92.86% |
82.86% | 100% |
| 40. |
Liceum - Słubice |
54.27% | 95.56% |
53.27% | 85.56% |
80.92% | 95.29% |
| 41. |
I Liceum im. Stefana Żeromskiego - Lubsko |
52.9% | 90.48% |
61.43% | 97.62% |
73.82% | 94.74% |
| 42. |
Technikum im. Włodzimierza Krukowskiego - Nowa Sól |
53.87% | 95.09% |
54.23% | 85.89% |
79.23% | 95.39% |
| 43. |
Technikum - Sława |
63.78% | 100% |
59.44% | 100% |
64.06% | 81.25% |
| 44. |
Technikum - Kostrzyn nad Odrą |
55.29% | 100% |
58.14% | 95.24% |
71.05% | 92.31% |
| 45. |
VIII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Piłsudskiego - Gorzów Wielkopolski |
62.94% | 100% |
41.18% | 76.47% |
75.82% | 100% |
| 46. |
Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego - Gorzów Wielkopolski |
51.62% | 96.15% |
54.38% | 80.77% |
73.76% | 92% |
| 47. |
Katolickie Liceum św. Tomasza z Akwinu - Gorzów Wielkopolski |
59.86% | 97.73% |
39.82% | 56.82% |
78.68% | 95.45% |
| 48. |
Technikum nr 6 - Gorzów Wielkopolski |
54.48% | 93.67% |
47.37% | 83.54% |
76.13% | 94.74% |
| 49. |
Liceum - Zbąszynek |
62.35% | 95% |
54% | 75% |
61.29% | 82.35% |
| 50. |
Liceum - Krosno Odrzańskie |
61.77% | 100% |
47.74% | 79.49% |
67.14% | 82.86% |