| 🥇 |
V Liceum im. Augusta Witkowskiego - Kraków |
78.99% | 100% |
93.78% | 100% |
96.83% | 100% |
| 🥈 |
I Liceum im. Bartłomieja Nowodworskiego - Kraków |
82.29% | 100% |
89.49% | 100% |
96.02% | 100% |
| 🥉 |
VIII Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego - Kraków |
75.52% | 100% |
91.16% | 100% |
96.43% | 100% |
| 4. |
VI Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
77.97% | 99.56% |
87% | 100% |
96.94% | 100% |
| 5. |
VII Liceum im. Zofii Nałkowskiej - Kraków |
76.18% | 100% |
89.69% | 100% |
95.9% | 100% |
| 6. |
II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego - Kraków |
75.46% | 100% |
89.8% | 99.28% |
94.99% | 100% |
| 7. |
X Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Kraków |
75.48% | 100% |
87.77% | 100% |
95.74% | 100% |
| 8. |
Liceum Salezjańskie - Kraków |
79.07% | 100% |
82.74% | 100% |
95.1% | 100% |
| 9. |
III Liceum im. Jana Kochanowskiego - Kraków |
75.09% | 100% |
85.23% | 100% |
95.28% | 100% |
| 10. |
IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
74.22% | 100% |
85.28% | 99.53% |
95.56% | 100% |
| 11. |
XLII Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
73.04% | 99.09% |
88.05% | 100% |
93.74% | 100% |
| 12. |
XXXI Liceum im. Romana Ingardena - Kraków |
71.15% | 100% |
86.85% | 100% |
96.34% | 100% |
| 13. |
Liceum Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Rity - Kraków |
75.02% | 100% |
88.08% | 100% |
89.51% | 100% |
| 14. |
XIII Liceum im. Bohaterów Westerplatte - Kraków |
73.7% | 100% |
83.57% | 99.52% |
95.25% | 100% |
| 15. |
Technikum Łączności nr 14 - Kraków |
64.82% | 99.59% |
91.37% | 100% |
94.54% | 100% |
| 16. |
VII Prywatne Liceum im. Mikołaja Reja - Kraków |
76.5% | 100% |
77.02% | 100% |
95.62% | 100% |
| 17. |
VIII Prywatne Akademickie Liceum - Kraków |
69.97% | 100% |
83.4% | 100% |
95.72% | 100% |
| 18. |
Liceum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki - Kraków |
70.56% | 100% |
80.76% | 100% |
95.3% | 100% |
| 19. |
IX Liceum im. Zygmunta Wróblewskiego - Kraków |
74.77% | 100% |
77.32% | 100% |
93.48% | 100% |
| 20. |
XI Liceum im. Marii Dąbrowskiej - Kraków |
74.75% | 100% |
77.8% | 99.42% |
92.87% | 100% |
| 21. |
Liceum Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego - Kraków |
71.34% | 100% |
82.85% | 100% |
91.19% | 100% |
| 22. |
Niepubliczne Technikum New Technology - Kraków |
61.43% | 100% |
89.14% | 100% |
91.86% | 100% |
| 23. |
Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna II Stopnia - Kraków |
72.19% | 100% |
74.13% | 100% |
95.8% | 100% |
| 24. |
Prywatne Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Noblistów Polskich - Kraków |
71.07% | 100% |
75.73% | 100% |
95.13% | 100% |
| 25. |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP - Kraków |
73.44% | 100% |
73.12% | 100% |
94.09% | 100% |
| 26. |
III Społeczne Liceum im. Juliusza Słowackiego STO - Kraków |
65.69% | 100% |
78.73% | 97.65% |
94.14% | 100% |
| 27. |
Technikum Energetyczno- Elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
66.26% | 100% |
82.74% | 99.16% |
88.57% | 99.16% |
| 28. |
XLIV Liceum im. Stanisława Konarskiego - Kraków |
66.7% | 100% |
77.55% | 100% |
92.64% | 100% |
| 29. |
XXVI Liceum - Kraków |
74.35% | 100% |
71.93% | 100% |
88.34% | 100% |
| 30. |
I Prywatne Liceum im. Marszałka J. Piłsudskiego - Kraków |
72.06% | 100% |
68% | 100% |
91.5% | 100% |
| 31. |
XX Liceum im. Leopolda Staffa - Kraków |
68.01% | 99.36% |
71.13% | 96.79% |
91.77% | 99.35% |
| 32. |
I Liceum Sportowe - Kraków |
64.11% | 100% |
79.33% | 100% |
85.63% | 100% |
| 33. |
IX Prywatne Liceum - Kraków |
73.16% | 94.74% |
59.47% | 94.74% |
94.47% | 100% |
| 34. |
Liceum Sióstr Prezentek - Kraków |
68.22% | 100% |
71.09% | 98.44% |
86.59% | 100% |
| 35. |
XXVIII Liceum im. Wojciecha Bednarskiego - Kraków |
62.36% | 99.06% |
72.26% | 99.06% |
90.77% | 100% |
| 36. |
XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej - Kraków |
67.17% | 99.05% |
67.1% | 99.05% |
90.7% | 100% |
| 37. |
XII Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Kraków |
70.74% | 100% |
66.84% | 96.13% |
86.85% | 99.44% |
| 38. |
XXVII Liceum im. dr Henryka Jordana - Kraków |
64.35% | 99.1% |
67.72% | 96.4% |
90.64% | 100% |
| 39. |
Państwowa Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Fryderyka Chopina - Kraków |
71.46% | 100% |
64.76% | 100% |
86.4% | 98.41% |
| 40. |
XLI Liceum im. Jana Twardowskiego - Kraków |
66.75% | 100% |
65.72% | 97.08% |
89.51% | 100% |
| 41. |
XV Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kraków |
61.1% | 99.54% |
69.77% | 100% |
88.93% | 100% |
| 42. |
Technikum Chemiczne i Ochrony Środowiska nr 3 - Kraków |
65.64% | 100% |
74.58% | 100% |
79.27% | 100% |
| 43. |
XVII Liceum im. Młodej Polski - Kraków |
70.88% | 100% |
58.39% | 97.22% |
89.14% | 100% |
| 44. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Kluzy - Kraków |
66.94% | 98.46% |
57.69% | 90.77% |
92.15% | 100% |
| 45. |
Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 7 im. Powstańców Śląskich - Kraków |
58.54% | 96.89% |
71.93% | 96.27% |
85.54% | 98.14% |
| 46. |
Liceum im. św. Rodziny z Nazaretu - Kraków |
65.1% | 96.77% |
66.19% | 100% |
84.69% | 96.72% |
| 47. |
XVIII Liceum im. prof. Akademii Krakowskiej św. Jana Kantego - Kraków |
59.49% | 98.63% |
66.79% | 97.26% |
87.38% | 99.32% |
| 48. |
XIV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Kraków |
63.26% | 100% |
61.91% | 93.16% |
87.68% | 100% |
| 49. |
III Prywatne Liceum - Kraków |
57.58% | 100% |
65.52% | 97.83% |
88.62% | 100% |
| 50. |
Liceum Sióstr Salezjanek im. św. Dominika Savio - Kraków |
65.66% | 98.59% |
62.56% | 95.07% |
81.14% | 99.29% |