| 🥇 |
V Liceum im. Augusta Witkowskiego - Kraków |
77.98% | 100% |
95.07% | 100% |
98.04% | 100% |
| 🥈 |
I Liceum im. Bartłomieja Nowodworskiego - Kraków |
71.05% | 98.97% |
91.44% | 100% |
97.92% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego - Kraków |
68.76% | 100% |
89.39% | 100% |
96.72% | 100% |
| 4. |
Liceum Salezjańskie - Kraków |
70.54% | 100% |
86.13% | 100% |
96.35% | 100% |
| 5. |
VIII Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego - Kraków |
66.21% | 100% |
89.59% | 100% |
97.13% | 100% |
| 6. |
VII Liceum im. Zofii Nałkowskiej - Kraków |
67.24% | 98.99% |
87.37% | 100% |
96.38% | 100% |
| 7. |
IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
70.24% | 100% |
84.42% | 99.53% |
96.11% | 100% |
| 8. |
VI Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
69.49% | 100% |
82.43% | 100% |
97.97% | 100% |
| 9. |
III Liceum im. Jana Kochanowskiego - Kraków |
68.42% | 100% |
85.8% | 100% |
95.52% | 100% |
| 10. |
VII Prywatne Liceum im. Mikołaja Reja - Kraków |
66.89% | 100% |
83.55% | 100% |
97.87% | 100% |
| 11. |
VIII Prywatne Akademickie Liceum - Kraków |
63.5% | 100% |
85.14% | 100% |
98.42% | 100% |
| 12. |
Technikum Łączności nr 14 - Kraków |
60.32% | 100% |
90.98% | 99.71% |
93.58% | 99.71% |
| 13. |
Liceum Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Rity - Kraków |
64.89% | 100% |
83.81% | 98.11% |
94% | 100% |
| 14. |
III Społeczne Liceum im. Juliusza Słowackiego STO - Kraków |
61.05% | 96.49% |
81.23% | 100% |
97.55% | 100% |
| 15. |
X Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Kraków |
60.5% | 99.45% |
84.64% | 99.45% |
94.51% | 100% |
| 16. |
XIII Liceum im. Bohaterów Westerplatte - Kraków |
61.31% | 100% |
83.8% | 100% |
94.47% | 100% |
| 17. |
Liceum Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego - Kraków |
61.25% | 100% |
82.8% | 99.17% |
93.95% | 99.14% |
| 18. |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP - Kraków |
66.6% | 100% |
72.72% | 100% |
98% | 100% |
| 19. |
Prywatne Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Noblistów Polskich - Kraków |
62.36% | 100% |
74.09% | 100% |
97.27% | 100% |
| 20. |
XLII Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
59.21% | 100% |
79.48% | 97.93% |
94.95% | 100% |
| 21. |
Technikum Energetyczno- Elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
61.06% | 100% |
80.4% | 100% |
90.43% | 100% |
| 22. |
XLIV Liceum im. Stanisława Konarskiego - Kraków |
61.09% | 96.64% |
78% | 99.16% |
92.22% | 99.11% |
| 23. |
Liceum im. św. Rodziny z Nazaretu - Kraków |
61.96% | 100% |
76.81% | 98.53% |
90.47% | 100% |
| 24. |
Liceum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki - Kraków |
62.71% | 98.98% |
74.15% | 98.98% |
91.05% | 100% |
| 25. |
Szkoła Sztuk Pięknych im. Józefa Czapskiego - Kraków |
61.33% | 100% |
68.24% | 100% |
95.9% | 100% |
| 26. |
XI Liceum im. Marii Dąbrowskiej - Kraków |
57.98% | 100% |
74.31% | 98.14% |
91.9% | 100% |
| 27. |
Technikum Chemiczne i Ochrony Środowiska nr 3 - Kraków |
58% | 98.8% |
77% | 100% |
83.64% | 98.8% |
| 28. |
Liceum Sióstr Prezentek - Kraków |
58.81% | 100% |
70.63% | 100% |
88.27% | 98.33% |
| 29. |
XX Liceum im. Leopolda Staffa - Kraków |
55.78% | 98.22% |
69.66% | 97.63% |
92.1% | 100% |
| 30. |
I Liceum Sportowe - Kraków |
68.27% | 100% |
65.08% | 96.15% |
83% | 100% |
| 31. |
Katolickie Liceum Montessori im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata - Kraków |
58.78% | 97.22% |
65.08% | 94.44% |
92% | 97.22% |
| 32. |
IX Liceum im. Zygmunta Wróblewskiego - Kraków |
61.88% | 98.17% |
68.02% | 100% |
85.34% | 99.03% |
| 33. |
XVII Liceum im. Młodej Polski - Kraków |
60.6% | 98.44% |
65.69% | 90.63% |
88.35% | 100% |
| 34. |
I Prywatne Liceum im. Marszałka J. Piłsudskiego - Kraków |
56.71% | 94.12% |
67.06% | 100% |
90.82% | 100% |
| 35. |
XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej - Kraków |
60.15% | 98.82% |
65.62% | 96.47% |
88.33% | 100% |
| 36. |
XII Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Kraków |
59.23% | 99.39% |
69.39% | 98.16% |
85.24% | 98.73% |
| 37. |
XXVI Liceum - Kraków |
58.19% | 100% |
68.93% | 98.28% |
85.33% | 98.25% |
| 38. |
Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna II Stopnia - Kraków |
47.33% | 100% |
74.81% | 100% |
90.3% | 100% |
| 39. |
Liceum im. Królowej Apostołów - Kraków |
62.52% | 100% |
61.98% | 93.75% |
86.3% | 100% |
| 40. |
XXVIII Liceum im. Wojciecha Bednarskiego - Kraków |
62.36% | 100% |
64.55% | 94.57% |
83.83% | 100% |
| 41. |
Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 7 im. Powstańców Śląskich - Kraków |
54.85% | 97.19% |
66.77% | 93.26% |
86.04% | 98.31% |
| 42. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego - Kraków |
56.8% | 100% |
63.2% | 100% |
87.13% | 100% |
| 43. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Emmanuel - Kraków |
60.83% | 100% |
52.37% | 83.33% |
93.93% | 100% |
| 44. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Kluzy - Kraków |
62.21% | 98.21% |
56.63% | 87.5% |
87.5% | 98.21% |
| 45. |
Państwowa Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Fryderyka Chopina - Kraków |
57.94% | 100% |
63.02% | 87.23% |
84.77% | 97.87% |
| 46. |
IX Prywatne Liceum - Kraków |
65.06% | 100% |
52.56% | 87.5% |
87.25% | 100% |
| 47. |
XV Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kraków |
58.53% | 99.21% |
59.89% | 96.03% |
86.15% | 100% |
| 48. |
Liceum Sióstr Salezjanek im. św. Dominika Savio - Kraków |
68% | 100% |
53.79% | 92.86% |
79.63% | 96.3% |
| 49. |
XXIII Liceum im. płk. pil. Stanisława Skarżyńskiego - Kraków |
62.18% | 98.36% |
54.69% | 78.69% |
84.1% | 100% |
| 50. |
XXXIV Liceum - Kraków |
63% | 100% |
41.33% | 100% |
96% | 100% |