| 🥇 |
V Liceum im. Augusta Witkowskiego - Kraków |
76.39% | 100% |
94.48% | 100% |
98.66% | 100% |
| 🥈 |
VIII Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego - Kraków |
69.22% | 100% |
94.31% | 100% |
98.08% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego - Kraków |
73.09% | 100% |
89.77% | 99.64% |
97.95% | 100% |
| 4. |
I Liceum im. Bartłomieja Nowodworskiego - Kraków |
71.76% | 100% |
89.07% | 100% |
98.16% | 100% |
| 5. |
VII Liceum im. Zofii Nałkowskiej - Kraków |
67.02% | 100% |
87.65% | 100% |
97.62% | 100% |
| 6. |
VI Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
70.65% | 100% |
82.77% | 100% |
98.21% | 100% |
| 7. |
VIII Prywatne Akademickie Liceum - Kraków |
68.36% | 100% |
84.08% | 100% |
97.52% | 100% |
| 8. |
Technikum Łączności nr 14 - Kraków |
61.15% | 100% |
91.42% | 100% |
94.05% | 100% |
| 9. |
III Liceum im. Jana Kochanowskiego - Kraków |
64.2% | 100% |
85.87% | 100% |
96.43% | 100% |
| 10. |
IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
66.74% | 100% |
82.17% | 99.53% |
97.39% | 100% |
| 11. |
X Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Kraków |
66.66% | 100% |
81.97% | 100% |
96.8% | 100% |
| 12. |
Liceum Salezjańskie - Kraków |
65.16% | 100% |
81.98% | 100% |
96.6% | 100% |
| 13. |
VII Prywatne Liceum im. Mikołaja Reja - Kraków |
66.55% | 100% |
78.2% | 100% |
98.43% | 100% |
| 14. |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP - Kraków |
69.09% | 100% |
77.64% | 100% |
96% | 100% |
| 15. |
XIII Liceum im. Bohaterów Westerplatte - Kraków |
66.19% | 99.38% |
79.18% | 99.38% |
95.18% | 100% |
| 16. |
Liceum Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego - Kraków |
64.74% | 100% |
79.71% | 100% |
94.48% | 100% |
| 17. |
Liceum Sióstr Prezentek - Kraków |
68.8% | 100% |
75.54% | 100% |
90.73% | 100% |
| 18. |
Technikum Energetyczno- Elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
63.19% | 100% |
77.92% | 98.96% |
92.06% | 100% |
| 19. |
XLIV Liceum im. Stanisława Konarskiego - Kraków |
61.04% | 100% |
76.07% | 100% |
94.54% | 100% |
| 20. |
III Społeczne Liceum im. Juliusza Słowackiego STO - Kraków |
60.88% | 100% |
70.22% | 100% |
97.54% | 100% |
| 21. |
Katolickie Liceum Montessori im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata - Kraków |
61.04% | 100% |
72.26% | 100% |
92.82% | 100% |
| 22. |
XLII Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
57.58% | 99.34% |
74.36% | 98.01% |
94.06% | 100% |
| 23. |
I Społeczne Liceum im. X. B. W. Ignacego Krasickiego - Kraków |
56% | 100% |
72% | 100% |
97.6% | 100% |
| 24. |
I Prywatne Liceum im. Marszałka J. Piłsudskiego - Kraków |
55.42% | 100% |
72.58% | 100% |
97.17% | 100% |
| 25. |
Liceum im. św. Rodziny z Nazaretu - Kraków |
59.3% | 97.87% |
72.98% | 97.87% |
90.98% | 100% |
| 26. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Kluzy - Kraków |
62.06% | 100% |
71.33% | 100% |
89.83% | 100% |
| 27. |
IX Liceum im. Zygmunta Wróblewskiego - Kraków |
66.27% | 100% |
66.36% | 100% |
89.91% | 100% |
| 28. |
Liceum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki - Kraków |
60.2% | 100% |
68.9% | 100% |
92.12% | 100% |
| 29. |
Liceum Sióstr Salezjanek im. św. Dominika Savio - Kraków |
68.16% | 100% |
64.52% | 100% |
87.52% | 100% |
| 30. |
XX Liceum im. Leopolda Staffa - Kraków |
62.79% | 100% |
64.29% | 98.96% |
91.38% | 100% |
| 31. |
XI Liceum im. Marii Dąbrowskiej - Kraków |
57.87% | 99.39% |
70.57% | 99.39% |
89.45% | 99.37% |
| 32. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Emmanuel - Kraków |
62.76% | 100% |
61.32% | 100% |
93.52% | 100% |
| 33. |
Liceum Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Rity - Kraków |
56.68% | 100% |
71.92% | 100% |
84.72% | 100% |
| 34. |
V Prywatne Liceum - Kraków |
58.2% | 100% |
61.95% | 95% |
91.8% | 100% |
| 35. |
XII Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Kraków |
60.77% | 100% |
62.52% | 98.82% |
88.05% | 100% |
| 36. |
XVII Liceum im. Młodej Polski - Kraków |
58.54% | 97.53% |
62.1% | 93.83% |
89.5% | 98.33% |
| 37. |
XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej - Kraków |
61.76% | 97.73% |
61.44% | 96.59% |
86.62% | 100% |
| 38. |
Liceum im. Królowej Apostołów - Kraków |
65.2% | 100% |
55% | 100% |
89.6% | 100% |
| 39. |
Technikum Chemiczne i Ochrony Środowiska nr 3 - Kraków |
53.64% | 100% |
70.53% | 98.65% |
83.78% | 97.22% |
| 40. |
XXIII Liceum im. płk. pil. Stanisława Skarżyńskiego - Kraków |
53.32% | 92% |
61.36% | 92% |
90% | 100% |
| 41. |
XXVI Liceum - Kraków |
58.75% | 100% |
60.58% | 98.11% |
84.46% | 98.08% |
| 42. |
Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 7 im. Powstańców Śląskich - Kraków |
52.56% | 98.26% |
64.38% | 96.51% |
81.61% | 100% |
| 43. |
XV Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kraków |
57.07% | 98.37% |
56.75% | 95.93% |
84.02% | 99.18% |
| 44. |
IX Prywatne Liceum - Kraków |
66.63% | 93.75% |
44.94% | 87.5% |
86.13% | 100% |
| 45. |
Technikum Ekonomiczno-Hotelarskie nr 4 - Kraków |
58.13% | 98.82% |
59.14% | 89.94% |
78.92% | 98.8% |
| 46. |
XXVIII Liceum im. Wojciecha Bednarskiego - Kraków |
57.48% | 100% |
57.29% | 98.48% |
81.17% | 98.46% |
| 47. |
III Prywatne Liceum - Kraków |
52.92% | 100% |
53.92% | 86.49% |
86.33% | 100% |
| 48. |
I Liceum Sportowe - Kraków |
62.19% | 96.88% |
52.56% | 93.75% |
78.38% | 96.88% |
| 49. |
Technikum Komunikacyjne nr 25 - Kraków |
50.29% | 96.55% |
61.97% | 93.68% |
80.64% | 98.21% |
| 50. |
Niepubliczne Liceum Wolna Szkoła - Kraków |
55.25% | 100% |
39.25% | 100% |
98% | 100% |