| 🥇 |
II Liceum Społecznego Towarzystwa Oświatowego - Piła |
79.54% | 100% |
89.62% | 100% |
98% | 100% |
| 🥈 |
Liceum św. Marii Magdaleny - Poznań |
74.28% | 100% |
89.21% | 100% |
98.64% | 100% |
| 🥉 |
VIII Liceum im. Adama Mickiewicza - Poznań |
68.41% | 100% |
94.94% | 100% |
98.41% | 100% |
| 4. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium - Gniezno |
79.38% | 100% |
77.75% | 100% |
95.5% | 100% |
| 5. |
III Liceum im. św. Jana Kantego - Poznań |
66.71% | 100% |
86.92% | 100% |
97.97% | 100% |
| 6. |
II Liceum im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej - Poznań |
70.72% | 98.59% |
83.19% | 98.59% |
97.28% | 98.5% |
| 7. |
XVI Liceum im. Charlesa de Gaulle - Poznań |
68.14% | 100% |
81.96% | 100% |
99.13% | 100% |
| 8. |
Technikum Komunikacji - Poznań |
66.06% | 99.21% |
86.83% | 100% |
95.04% | 100% |
| 9. |
I Liceum im. Karola Marcinkowskiego - Poznań |
69.82% | 100% |
79.62% | 99.49% |
97.91% | 100% |
| 10. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi - Leszno |
69.14% | 100% |
79.88% | 100% |
97.61% | 100% |
| 11. |
VII Liceum im. Dąbrówki - Poznań |
65.95% | 100% |
83.5% | 100% |
97.09% | 100% |
| 12. |
VI Liceum im. I. J. Paderewskiego - Poznań |
68.91% | 100% |
79.93% | 100% |
97.22% | 100% |
| 13. |
Liceum nr 1 im. mjra Henryka Sucharskiego - Kępno |
70.16% | 100% |
81.22% | 98.23% |
92.53% | 100% |
| 14. |
V Liceum im. Klaudyny Potockiej - Poznań |
66.31% | 99.08% |
81.66% | 100% |
94.95% | 100% |
| 15. |
II Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - Konin |
70.3% | 99.59% |
78.47% | 98.36% |
93.62% | 100% |
| 16. |
Liceum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko - Piła |
67.3% | 99% |
82.68% | 100% |
91.98% | 98.99% |
| 17. |
Liceum Akademia Dobrej Edukacji im. Czesława Niemena - Jarocin |
67.5% | 100% |
86% | 100% |
88% | 100% |
| 18. |
XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowak-Jeziorańskiego - Poznań |
68.91% | 100% |
73.37% | 100% |
97.82% | 100% |
| 19. |
III Liceum im. Mikołaja Kopernika - Kalisz |
62.46% | 99.6% |
84.73% | 98.42% |
92.43% | 99.6% |
| 20. |
I Liceum im. Rodu Leszczyńskich - Leszno |
67.57% | 100% |
78.47% | 99.5% |
93.56% | 100% |
| 21. |
IV Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Poznań |
64.87% | 100% |
76.97% | 100% |
96.73% | 100% |
| 22. |
Liceum Sióstr Urszulanek SJK - Pniewy |
68.23% | 100% |
77.7% | 100% |
89.88% | 100% |
| 23. |
II Liceum - Piła |
69.38% | 98.29% |
72.63% | 98.29% |
92.04% | 100% |
| 24. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Gniezno |
65.83% | 100% |
75.95% | 97.04% |
92.25% | 99.41% |
| 25. |
I Liceum im. ks. Jana Kompałły i Wojciecha Lipskiego - Ostrów Wielkopolski |
65.86% | 100% |
76.37% | 98.51% |
90.26% | 100% |
| 26. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji EKOS - Swarzędz |
51.37% | 100% |
80.83% | 100% |
98.4% | 100% |
| 27. |
Liceum Salezjańskie im. bł. Piątki Poznańskiej - Poznań |
64.3% | 100% |
72.91% | 100% |
93% | 100% |
| 28. |
IX Liceum im. Karola Libelta - Poznań |
63.75% | 99.46% |
71.39% | 98.92% |
94.86% | 100% |
| 29. |
I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Ostrzeszów |
67.13% | 100% |
72.76% | 96.34% |
88.63% | 98.73% |
| 30. |
Liceum im. Kazimierza Wielkiego - Koło |
66.77% | 97.54% |
72.38% | 97.54% |
88.13% | 98.98% |
| 31. |
Liceum KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz - Poznań |
70.51% | 100% |
69.38% | 94.55% |
86.58% | 100% |
| 32. |
I Liceum im. Oskara Kolberga - Kościan |
72.68% | 99.39% |
68.05% | 95.15% |
85.64% | 100% |
| 33. |
I Liceum im. Hugona Kołłątaja - Krotoszyn |
65.24% | 98.26% |
72.97% | 98.26% |
87.98% | 100% |
| 34. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Konin |
62.94% | 99.45% |
76.28% | 98.9% |
86.35% | 98.88% |
| 35. |
Liceum im. Romka Strzałkowskiego - Poznań |
63.02% | 100% |
68.04% | 93% |
94.38% | 100% |
| 36. |
I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Złotów |
62.67% | 100% |
73.99% | 100% |
87.91% | 100% |
| 37. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Turek |
69.38% | 100% |
69.77% | 93.04% |
84.6% | 98.48% |
| 38. |
I Liceum św. Barbary - Chodzież |
62.84% | 100% |
73.11% | 100% |
87.6% | 100% |
| 39. |
Dwujęzyczne Liceum - Luboń |
64.15% | 100% |
61.93% | 88.89% |
97.11% | 100% |
| 40. |
III Liceum - Ostrów Wielkopolski |
66.81% | 99.39% |
69.84% | 97.58% |
86.31% | 99.31% |
| 41. |
I Liceum im. Adama Asnyka - Kalisz |
62.69% | 100% |
71.58% | 99.36% |
88.55% | 100% |
| 42. |
I Liceum im. Powstańców Wielkopolskich - Wągrowiec |
63.91% | 98.04% |
71.18% | 99.02% |
86.83% | 100% |
| 43. |
XII Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Poznań |
59.98% | 100% |
69.56% | 98.72% |
91.75% | 100% |
| 44. |
II Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Kalisz |
64.32% | 99.12% |
67.57% | 97.37% |
88.91% | 99.12% |
| 45. |
I Liceum im. Stanisława Staszica - Pleszew |
67.89% | 96.91% |
67.91% | 97.94% |
84.86% | 100% |
| 46. |
Niepubliczne Liceum - Środa Wielkopolska |
60.11% | 98.59% |
71.58% | 97.18% |
88.97% | 100% |
| 47. |
Liceum Akademickie Da Vinci - Poznań |
63.45% | 100% |
62.87% | 100% |
93.29% | 100% |
| 48. |
XXXII Liceum - Poznań |
62.14% | 98.28% |
66.9% | 87.93% |
90.14% | 100% |
| 49. |
Technikum Łączności - Poznań |
57.73% | 98.97% |
69.09% | 96.91% |
91.43% | 98.96% |
| 50. |
Liceum im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wolsztyn |
62.24% | 99.55% |
70.47% | 96.82% |
85.24% | 99.54% |