| 🥇 |
Liceum św. Marii Magdaleny - Poznań |
82.03% | 99.32% |
95.33% | 100% |
98.67% | 100% |
| 🥈 |
VIII Liceum im. Adama Mickiewicza - Poznań |
78.78% | 100% |
95.56% | 100% |
98.28% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej - Poznań |
86.15% | 100% |
88.44% | 100% |
97.67% | 100% |
| 4. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji EKOS - Swarzędz |
80.87% | 100% |
86.93% | 100% |
98.33% | 100% |
| 5. |
III Liceum im. św. Jana Kantego - Poznań |
79.27% | 100% |
89.25% | 100% |
96.73% | 100% |
| 6. |
VII Liceum im. Dąbrówki - Poznań |
77.64% | 100% |
88.85% | 100% |
97.2% | 100% |
| 7. |
II Liceum Społecznego Towarzystwa Oświatowego - Piła |
71.1% | 100% |
93% | 100% |
98.7% | 100% |
| 8. |
XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowak-Jeziorańskiego - Poznań |
77.74% | 100% |
85.91% | 100% |
98.45% | 100% |
| 9. |
I Liceum im. Karola Marcinkowskiego - Poznań |
80.54% | 100% |
83.66% | 100% |
97.56% | 100% |
| 10. |
Niepubliczne Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Poznań |
81% | 100% |
84.57% | 100% |
95.14% | 100% |
| 11. |
III Liceum im. Mikołaja Kopernika - Kalisz |
76.39% | 100% |
88.64% | 100% |
93.33% | 100% |
| 12. |
XVI Liceum im. Charlesa de Gaulle - Poznań |
73.3% | 100% |
86.26% | 100% |
97.74% | 100% |
| 13. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi - Leszno |
77.48% | 99.18% |
83.05% | 100% |
95.76% | 100% |
| 14. |
Technikum Komunikacji - Poznań |
71.93% | 100% |
88.38% | 100% |
94.8% | 100% |
| 15. |
V Liceum im. Klaudyny Potockiej - Poznań |
73.42% | 100% |
86% | 98.68% |
94.84% | 100% |
| 16. |
VI Liceum im. I. J. Paderewskiego - Poznań |
72.14% | 100% |
86.56% | 100% |
95.51% | 100% |
| 17. |
I Liceum im. Rodu Leszczyńskich - Leszno |
75.36% | 100% |
82.35% | 100% |
94.11% | 100% |
| 18. |
Liceum Salezjańskie im. bł. Piątki Poznańskiej - Poznań |
74.78% | 100% |
84.41% | 100% |
91.06% | 100% |
| 19. |
IV Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Poznań |
75.74% | 100% |
78.44% | 100% |
94.98% | 100% |
| 20. |
IX Liceum im. Karola Libelta - Poznań |
68.85% | 100% |
84.52% | 100% |
95.25% | 100% |
| 21. |
II Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - Konin |
74% | 99.62% |
80.83% | 98.5% |
92.5% | 100% |
| 22. |
XII Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Poznań |
75.9% | 100% |
75.73% | 99.16% |
95.04% | 100% |
| 23. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium - Gniezno |
76.07% | 100% |
74.37% | 100% |
93.74% | 100% |
| 24. |
Liceum im. Romka Strzałkowskiego - Poznań |
76.58% | 98.33% |
71.1% | 100% |
95.95% | 100% |
| 25. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Gniezno |
71.83% | 99.38% |
80.19% | 100% |
91.42% | 100% |
| 26. |
Liceum Akademickie Da Vinci - Poznań |
75.89% | 100% |
73.26% | 100% |
93.73% | 100% |
| 27. |
Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Września |
74.77% | 100% |
74.76% | 99.35% |
92.94% | 100% |
| 28. |
Liceum nr 1 im. T. Kościuszki - Jarocin |
74.57% | 100% |
77.88% | 98.16% |
89.58% | 99.39% |
| 29. |
Technikum Łączności - Poznań |
67.4% | 100% |
82.09% | 100% |
91.55% | 100% |
| 30. |
Niepubliczne Liceum - Pleszew |
65.59% | 100% |
82.15% | 100% |
91.59% | 100% |
| 31. |
I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Ostrzeszów |
71.58% | 100% |
80.62% | 98.81% |
86.64% | 98.81% |
| 32. |
Chrześcijańskie Liceum Ogólnokształcące im. Króla Dawida - Poznań |
75.89% | 100% |
70.5% | 90% |
92.3% | 100% |
| 33. |
Liceum nr 1 im. mjra Henryka Sucharskiego - Kępno |
68.84% | 100% |
79.93% | 97.7% |
89.71% | 100% |
| 34. |
I Liceum im. Oskara Kolberga - Kościan |
68.96% | 100% |
79.1% | 99.39% |
89.38% | 98.77% |
| 35. |
I Liceum im. Hugona Kołłątaja - Krotoszyn |
73.61% | 100% |
77.24% | 99.24% |
86.38% | 98.47% |
| 36. |
Liceum im. Powstańców Wielkopolskich - Tarnowo Podgórne |
69.75% | 98.67% |
76.77% | 98.67% |
90.41% | 100% |
| 37. |
Dwujęzyczne Liceum - Luboń |
70.67% | 100% |
69.93% | 98.25% |
96.35% | 100% |
| 38. |
Liceum im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wolsztyn |
71.33% | 100% |
78.02% | 99.55% |
87.35% | 98.64% |
| 39. |
I Liceum im. Adama Asnyka - Kalisz |
70.65% | 100% |
76.31% | 99.19% |
89.05% | 100% |
| 40. |
Liceum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko - Piła |
69.2% | 100% |
78.82% | 100% |
87.94% | 100% |
| 41. |
I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Piła |
72.31% | 100% |
73.08% | 97.5% |
90.43% | 99.5% |
| 42. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Konin |
73.57% | 99.47% |
75.56% | 99.47% |
86.41% | 99.46% |
| 43. |
Liceum im. gen. Józefa Wybickiego - Śrem |
67.27% | 98.6% |
76.78% | 99.3% |
91.16% | 99.3% |
| 44. |
XI Liceum im. Jadwigi i Wacława Zembrzuskich - Poznań |
70.1% | 99.4% |
69.48% | 97.59% |
95.04% | 100% |
| 45. |
Liceum Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza - Poznań |
70.13% | 96.83% |
71.78% | 100% |
92.11% | 100% |
| 46. |
Liceum im. Romka Strzałkowskiego - Suchy Las |
66.39% | 98.15% |
74.48% | 100% |
92.75% | 100% |
| 47. |
II Liceum - Piła |
67.22% | 99.33% |
77.25% | 100% |
89.11% | 100% |
| 48. |
Spark Academy Liceum Ogólnokształcące - Poznań |
71.5% | 100% |
67.33% | 100% |
94.72% | 100% |
| 49. |
Liceum KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz - Poznań |
67.67% | 100% |
78.19% | 100% |
87.63% | 100% |
| 50. |
Liceum im. Kazimierza Wielkiego - Koło |
70.73% | 100% |
76.15% | 99.37% |
86.17% | 98.73% |