| 🥇 |
Liceum św. Marii Magdaleny - Poznań |
71.54% | 100% |
85.93% | 100% |
96.77% | 100% |
| 🥈 |
VIII Liceum im. Adama Mickiewicza - Poznań |
64.38% | 100% |
92.43% | 100% |
96.31% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej - Poznań |
70.97% | 100% |
80.39% | 100% |
96.79% | 100% |
| 4. |
I Liceum im. Karola Marcinkowskiego - Poznań |
66.51% | 100% |
80.99% | 100% |
94.37% | 100% |
| 5. |
III Liceum im. św. Jana Kantego - Poznań |
65.81% | 99.45% |
80.72% | 99.45% |
93.76% | 100% |
| 6. |
XVI Liceum im. Charlesa de Gaulle - Poznań |
65.26% | 100% |
77.43% | 100% |
96.49% | 100% |
| 7. |
VI Liceum im. I. J. Paderewskiego - Poznań |
66.33% | 99.59% |
77.26% | 100% |
94.23% | 100% |
| 8. |
V Liceum im. Klaudyny Potockiej - Poznań |
63.53% | 99.59% |
79.33% | 100% |
91.27% | 100% |
| 9. |
Technikum Komunikacji - Poznań |
55.55% | 100% |
83.66% | 100% |
89.69% | 100% |
| 10. |
Liceum Salezjańskie im. bł. Piątki Poznańskiej - Poznań |
61.56% | 100% |
76.3% | 100% |
90.44% | 100% |
| 11. |
Liceum KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz - Poznań |
69.67% | 100% |
70.58% | 98.18% |
84.44% | 100% |
| 12. |
IX Liceum im. Karola Libelta - Poznań |
60.86% | 100% |
71.36% | 100% |
86.99% | 100% |
| 13. |
VII Liceum im. Dąbrówki - Poznań |
53.03% | 98.03% |
75.89% | 100% |
90.18% | 100% |
| 14. |
IV Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Poznań |
59.29% | 98.97% |
70.33% | 99.48% |
87.89% | 100% |
| 15. |
XII Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Poznań |
61.55% | 100% |
65.1% | 98.79% |
84.59% | 99.38% |
| 16. |
Liceum im. Romka Strzałkowskiego - Poznań |
56.92% | 97.44% |
64.31% | 100% |
88.79% | 100% |
| 17. |
Liceum Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza - Poznań |
61.02% | 98.46% |
66.43% | 96.92% |
82% | 100% |
| 18. |
Technikum Łączności - Poznań |
54.44% | 99.07% |
70.02% | 99.07% |
84.96% | 100% |
| 19. |
XVII Liceum - Poznań |
56.69% | 100% |
64.12% | 94.85% |
83.91% | 100% |
| 20. |
XI Liceum im. Jadwigi i Wacława Zembrzuskich - Poznań |
59.21% | 98.79% |
54.18% | 91.52% |
82.47% | 96.71% |
| 21. |
XV Liceum im. prof. Wiktora Degi - Poznań |
59.05% | 98.48% |
54.91% | 95.45% |
78.25% | 98.41% |
| 22. |
XIV Liceum im. Kazimierza Wielkiego - Poznań |
60.05% | 100% |
53.76% | 90.48% |
76% | 100% |
| 23. |
X Liceum im. Przemysła II - Poznań |
50.37% | 100% |
57.09% | 96.12% |
77.6% | 99% |
| 24. |
Technikum Energetyczne im. Henryka Zygalskiego - Poznań |
46.08% | 95% |
65.25% | 97.5% |
73.03% | 92.31% |
| 25. |
Technikum Budowlane - Poznań |
46.84% | 94.74% |
61.12% | 92.98% |
75.63% | 98.15% |
| 26. |
Technikum Ekonomiczno-Administracyjne nr 1 - Poznań |
48.65% | 98.55% |
59.91% | 97.1% |
75.02% | 97.81% |
| 27. |
Technikum Budowlano-Drzewne - Poznań |
50.96% | 95.65% |
61.04% | 91.3% |
70.43% | 95.65% |
| 28. |
Technikum nr 19 - Poznań |
47.9% | 98.92% |
51.29% | 89.25% |
79.91% | 97.78% |
| 29. |
XXI Liceum im. gen. Władysława Andersa - Poznań |
51.89% | 97.37% |
51.37% | 92.98% |
73.51% | 98.11% |
| 30. |
XXV Liceum im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej - Poznań |
52.87% | 97.18% |
48.14% | 84.51% |
75.59% | 94.12% |
| 31. |
XXXIII Liceum - Poznań |
49.69% | 93.75% |
55.63% | 93.75% |
70.57% | 85.71% |
| 32. |
XVIII Liceum - Poznań |
50% | 96% |
56.64% | 92% |
68.48% | 96% |
| 33. |
XX Liceum im. K. I. Gałczyńskiego - Poznań |
48.41% | 98.82% |
50.73% | 91.76% |
69.76% | 94.12% |
| 34. |
Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Poznań |
41.12% | 98.25% |
49.58% | 85.96% |
76.18% | 100% |
| 35. |
Technikum Środowiska - Poznań |
46.34% | 94.17% |
45.28% | 81.55% |
72.24% | 94.51% |
| 36. |
Technikum Odzieżowo-Usługowe - Poznań |
43.08% | 87.5% |
52.58% | 91.67% |
67.39% | 95.65% |
| 37. |
Technikum Poligraficzno-Administracyjne - Poznań |
44.61% | 89.83% |
43.86% | 76.27% |
71.82% | 89.47% |
| 38. |
Technikum nr 6 - Poznań |
47.74% | 98.11% |
43.17% | 77.36% |
66.55% | 92.45% |
| 39. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego - Poznań |
45.55% | 96.33% |
49.16% | 84.4% |
62.52% | 95.19% |
| 40. |
Technikum - Poznań |
44.95% | 98.21% |
47.93% | 83.93% |
64.25% | 95.83% |
| 41. |
Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Poznań |
49.66% | 96.26% |
42.91% | 76.64% |
61.91% | 92.06% |
| 42. |
Technikum Mechaniczne - Poznań |
44.26% | 98.28% |
45.39% | 77.97% |
63.68% | 89.47% |
| 43. |
XXIX Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Poznań |
44.84% | 92.94% |
46.21% | 87.06% |
62.17% | 85.37% |
| 44. |
Technikum Elektroniczno-Mechaniczne - Poznań |
39.27% | 80.95% |
46.48% | 79.03% |
67.02% | 90.16% |
| 45. |
Technikum Geodezyjno-Drogowe - Poznań |
40.26% | 85.19% |
49.44% | 87.04% |
61.14% | 90.2% |
| 46. |
Technikum Przemysłu Spożywczego - Poznań |
35.85% | 90.91% |
44.61% | 78.79% |
70% | 93.55% |
| 47. |
XXVIII Liceum im. Bolesława Chrobrego - Poznań |
47.48% | 100% |
34.9% | 62.07% |
65.7% | 88.89% |
| 48. |
Technikum Gastronomiczne - Poznań |
45.95% | 94.87% |
37.51% | 61.54% |
59.42% | 90.41% |
| 49. |
Technikum Samochodowe - Poznań |
42.94% | 90% |
41.09% | 75.56% |
55.77% | 85.23% |
| 50. |
XXX Liceum - Poznań |
39.9% | 95.24% |
25.33% | 38.1% |
66.95% | 90.48% |