| 🥇 |
VIII Liceum im. Adama Mickiewicza - Poznań |
77.93% | 100% |
95.07% | 100% |
97.33% | 100% |
| 🥈 |
II Liceum Społecznego Towarzystwa Oświatowego - Piła |
79% | 100% |
92.47% | 100% |
97.53% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji EKOS - Swarzędz |
80.43% | 100% |
87.71% | 100% |
97.95% | 100% |
| 4. |
Liceum św. Marii Magdaleny - Poznań |
75.48% | 100% |
90.82% | 100% |
98.02% | 100% |
| 5. |
I Liceum im. Karola Marcinkowskiego - Poznań |
79.53% | 100% |
87.3% | 100% |
97.26% | 100% |
| 6. |
Technikum Komunikacji - Poznań |
76.39% | 100% |
92.29% | 100% |
95.17% | 100% |
| 7. |
III Liceum im. św. Jana Kantego - Poznań |
78.22% | 100% |
89.4% | 100% |
95.91% | 100% |
| 8. |
XVI Liceum im. Charlesa de Gaulle - Poznań |
77.48% | 100% |
85.32% | 100% |
96.94% | 100% |
| 9. |
Liceum Akademia Dobrej Edukacji im. Czesława Niemena - Jarocin |
85.29% | 100% |
75.57% | 100% |
97.57% | 100% |
| 10. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi - Leszno |
77.03% | 100% |
85.23% | 100% |
94.75% | 100% |
| 11. |
II Liceum im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej - Poznań |
76.57% | 100% |
82.64% | 100% |
97.51% | 100% |
| 12. |
Liceum Salezjańskie im. bł. Piątki Poznańskiej - Poznań |
74.35% | 100% |
86.9% | 100% |
94.3% | 100% |
| 13. |
VII Liceum im. Dąbrówki - Poznań |
71.87% | 100% |
87.36% | 100% |
94.65% | 100% |
| 14. |
XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowak-Jeziorańskiego - Poznań |
73.47% | 100% |
81.15% | 97.1% |
97.84% | 100% |
| 15. |
I Liceum im. Rodu Leszczyńskich - Leszno |
73.94% | 100% |
84.31% | 100% |
91.9% | 100% |
| 16. |
IX Liceum im. Karola Libelta - Poznań |
75.33% | 100% |
79.98% | 99.17% |
94.66% | 100% |
| 17. |
VI Liceum im. I. J. Paderewskiego - Poznań |
68.88% | 100% |
84.36% | 99.39% |
95.88% | 100% |
| 18. |
V Liceum im. Klaudyny Potockiej - Poznań |
71.02% | 100% |
83.28% | 99.51% |
93.86% | 100% |
| 19. |
XII Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Poznań |
74.71% | 100% |
79.27% | 99.15% |
93.57% | 100% |
| 20. |
Technikum Łączności - Poznań |
70.81% | 100% |
83.77% | 100% |
92.67% | 100% |
| 21. |
Liceum Sióstr Urszulanek SJK - Pniewy |
77.59% | 100% |
83.19% | 100% |
85.41% | 100% |
| 22. |
III Liceum im. Mikołaja Kopernika - Kalisz |
70.87% | 100% |
85.63% | 100% |
89.39% | 100% |
| 23. |
Liceum Akademickie Da Vinci - Poznań |
69.07% | 100% |
80.89% | 97.78% |
94.84% | 100% |
| 24. |
II Liceum - Piła |
75.77% | 99.29% |
78.63% | 99.29% |
89.96% | 100% |
| 25. |
Liceum nr 1 im. mjra Henryka Sucharskiego - Kępno |
72.5% | 100% |
83.55% | 100% |
87.28% | 100% |
| 26. |
IV Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Poznań |
69.18% | 100% |
80.6% | 100% |
93.21% | 100% |
| 27. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Gniezno |
73.03% | 100% |
79.65% | 100% |
89.93% | 100% |
| 28. |
II Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - Konin |
73.28% | 99.61% |
79.18% | 99.22% |
89.7% | 99.61% |
| 29. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Jadwigi Kaliszewskiej - Poznań |
80.6% | 100% |
70.6% | 100% |
89.8% | 100% |
| 30. |
Niepubliczne Liceum - Pleszew |
70.87% | 100% |
78.39% | 100% |
91.7% | 100% |
| 31. |
Liceum KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz - Poznań |
74.29% | 100% |
81.5% | 100% |
83.51% | 97.78% |
| 32. |
II Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Kalisz |
73.13% | 100% |
77.58% | 98.8% |
88.26% | 100% |
| 33. |
I Liceum im. Adama Asnyka - Kalisz |
74.15% | 100% |
76.36% | 100% |
88.4% | 100% |
| 34. |
XVII Liceum - Poznań |
70.42% | 99.35% |
75.81% | 98.69% |
92.17% | 100% |
| 35. |
Liceum im. gen. Józefa Wybickiego - Śrem |
73.55% | 100% |
75.81% | 97.84% |
88.76% | 99.28% |
| 36. |
Liceum nr 1 im. T. Kościuszki - Jarocin |
72.99% | 100% |
76.05% | 99.33% |
89.04% | 100% |
| 37. |
I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Złotów |
69.52% | 100% |
82.85% | 100% |
85.64% | 100% |
| 38. |
Liceum im. Romka Strzałkowskiego - Poznań |
71.34% | 100% |
72.41% | 93.75% |
94.02% | 100% |
| 39. |
Liceum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko - Piła |
68.06% | 100% |
80.69% | 97.96% |
88.9% | 100% |
| 40. |
Liceum im. Powstańców Wielkopolskich - Tarnowo Podgórne |
71.64% | 100% |
76.55% | 100% |
89.41% | 100% |
| 41. |
Technikum Budowlane - Poznań |
72.71% | 100% |
78.58% | 100% |
85.75% | 100% |
| 42. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego - Poznań |
72.84% | 100% |
68.64% | 100% |
95.54% | 100% |
| 43. |
Liceum im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wolsztyn |
71.86% | 100% |
76.11% | 97.7% |
88.25% | 100% |
| 44. |
Dwujęzyczne Liceum - Luboń |
69.55% | 100% |
68.03% | 100% |
97.34% | 100% |
| 45. |
Liceum nr I Akademickie - Środa Wielkopolska |
69.22% | 100% |
81.09% | 100% |
84.26% | 100% |
| 46. |
I Liceum im. ks. Jana Kompałły i Wojciecha Lipskiego - Ostrów Wielkopolski |
69.24% | 100% |
77.34% | 98.78% |
87.3% | 99.38% |
| 47. |
Liceum Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza - Poznań |
67.69% | 100% |
76.79% | 98.28% |
89.29% | 100% |
| 48. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Konin |
67.82% | 99.45% |
79.29% | 100% |
86.19% | 100% |
| 49. |
II Liceum im. Dąbrówki - Gniezno |
73.04% | 100% |
71.23% | 99.45% |
88.33% | 100% |
| 50. |
Liceum im. Janka z Czarnkowa - Czarnków |
71.55% | 100% |
75.72% | 100% |
84.76% | 100% |