| 🥇 |
Liceum św. Marii Magdaleny - Poznań |
80.54% | 100% |
93.18% | 100% |
97.8% | 100% |
| 🥈 |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji EKOS - Swarzędz |
82.54% | 100% |
86.85% | 100% |
98.15% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. Karola Marcinkowskiego - Poznań |
79.71% | 99.47% |
88.6% | 100% |
96.85% | 100% |
| 4. |
VIII Liceum im. Adama Mickiewicza - Poznań |
72.3% | 100% |
94.76% | 100% |
97.36% | 100% |
| 5. |
II Liceum im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej - Poznań |
76.97% | 100% |
87.79% | 100% |
96.91% | 100% |
| 6. |
III Liceum im. św. Jana Kantego - Poznań |
70.59% | 100% |
94.39% | 100% |
96.49% | 100% |
| 7. |
II Liceum Społecznego Towarzystwa Oświatowego - Piła |
78.22% | 100% |
84.7% | 100% |
94.52% | 100% |
| 8. |
III Liceum im. Mikołaja Kopernika - Kalisz |
75.39% | 100% |
88.81% | 100% |
92.91% | 99.42% |
| 9. |
XVI Liceum im. Charlesa de Gaulle - Poznań |
71.55% | 100% |
86.16% | 100% |
97.75% | 100% |
| 10. |
VI Liceum im. I. J. Paderewskiego - Poznań |
75.99% | 98.96% |
83.53% | 100% |
95.88% | 100% |
| 11. |
IX Liceum im. Karola Libelta - Poznań |
75.22% | 100% |
86.1% | 100% |
94.06% | 100% |
| 12. |
XII Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Poznań |
73% | 100% |
85.02% | 100% |
95.59% | 100% |
| 13. |
VII Liceum im. Dąbrówki - Poznań |
70.32% | 100% |
87.09% | 100% |
96.06% | 100% |
| 14. |
V Liceum im. Klaudyny Potockiej - Poznań |
72.24% | 99.43% |
85.74% | 100% |
95.03% | 100% |
| 15. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium - Gniezno |
78.83% | 100% |
78.09% | 100% |
96% | 100% |
| 16. |
Liceum Salezjańskie im. bł. Piątki Poznańskiej - Poznań |
75.96% | 100% |
83.28% | 100% |
92.44% | 100% |
| 17. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi - Leszno |
73% | 100% |
83.88% | 100% |
94.69% | 100% |
| 18. |
XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowak-Jeziorańskiego - Poznań |
72.02% | 100% |
80.96% | 100% |
98.46% | 100% |
| 19. |
II Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - Konin |
74.34% | 100% |
80.91% | 100% |
92.08% | 100% |
| 20. |
I Liceum im. Rodu Leszczyńskich - Leszno |
71.47% | 99.42% |
81.42% | 99.42% |
94.18% | 100% |
| 21. |
IV Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Poznań |
71.98% | 99.29% |
77.68% | 100% |
95.25% | 100% |
| 22. |
Liceum nr I Akademickie - Środa Wielkopolska |
72.88% | 100% |
81.23% | 100% |
90.31% | 100% |
| 23. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Gniezno |
70.55% | 99.43% |
80.89% | 98.86% |
92.45% | 100% |
| 24. |
I Liceum im. Oskara Kolberga - Kościan |
73.06% | 100% |
78.57% | 98.65% |
90.56% | 100% |
| 25. |
XVII Liceum - Poznań |
71.55% | 100% |
78.02% | 98.92% |
91.83% | 100% |
| 26. |
XI Liceum im. Jadwigi i Wacława Zembrzuskich - Poznań |
73.77% | 100% |
74.13% | 100% |
93.25% | 100% |
| 27. |
I Liceum im. ks. Jana Kompałły i Wojciecha Lipskiego - Ostrów Wielkopolski |
67.44% | 100% |
82.38% | 98.44% |
90.96% | 99.22% |
| 28. |
Liceum im. Powstańców Wielkopolskich - Tarnowo Podgórne |
70.73% | 100% |
78.63% | 100% |
91.13% | 100% |
| 29. |
I Liceum im. Adama Asnyka - Kalisz |
69.73% | 100% |
81.41% | 100% |
89.04% | 99.15% |
| 30. |
Liceum Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza - Poznań |
68.54% | 98.46% |
78.38% | 98.46% |
92.63% | 100% |
| 31. |
I Liceum im. Hugona Kołłątaja - Krotoszyn |
72.96% | 100% |
78.5% | 100% |
87.85% | 100% |
| 32. |
Społeczne Liceum - Jarocin |
65.18% | 100% |
79.18% | 100% |
93.56% | 100% |
| 33. |
Liceum Sióstr Urszulanek SJK - Pniewy |
69.44% | 100% |
79.88% | 100% |
88.41% | 97.56% |
| 34. |
Liceum im. Romka Strzałkowskiego - Poznań |
70.36% | 100% |
74.25% | 98.67% |
92.91% | 100% |
| 35. |
Liceum nr 1 im. mjra Henryka Sucharskiego - Kępno |
70.79% | 100% |
78.39% | 97.09% |
87.96% | 99.01% |
| 36. |
Liceum KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz - Poznań |
67.93% | 98.31% |
81.03% | 98.31% |
87.63% | 98.31% |
| 37. |
Liceum nr 1 im. T. Kościuszki - Jarocin |
72.2% | 100% |
78.12% | 99.44% |
86.04% | 99.42% |
| 38. |
I Liceum św. Barbary - Chodzież |
70.19% | 100% |
78.06% | 98.86% |
87.99% | 100% |
| 39. |
XXXIX Liceum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej - Poznań |
69.09% | 100% |
76.38% | 100% |
90.65% | 100% |
| 40. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Konin |
68.02% | 100% |
79.46% | 100% |
88.56% | 100% |
| 41. |
Liceum im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wolsztyn |
74.78% | 100% |
75.9% | 99.43% |
84.65% | 98.84% |
| 42. |
Liceum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko - Piła |
68.35% | 100% |
75.8% | 96.39% |
90.41% | 100% |
| 43. |
II Liceum - Piła |
67.19% | 99.35% |
76.61% | 97.4% |
90.03% | 100% |
| 44. |
Dwujęzyczne Liceum - Luboń |
64.16% | 100% |
75.04% | 100% |
94.29% | 100% |
| 45. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Jadwigi Kaliszewskiej - Poznań |
72.12% | 100% |
66.41% | 100% |
94.15% | 100% |
| 46. |
I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Złotów |
65.05% | 98.82% |
81.71% | 100% |
83.9% | 100% |
| 47. |
Liceum im. gen. Józefa Wybickiego - Śrem |
68.16% | 98.59% |
71.7% | 98.59% |
89.53% | 100% |
| 48. |
XV Liceum im. prof. Wiktora Degi - Poznań |
70.86% | 100% |
68.19% | 96.85% |
90.16% | 100% |
| 49. |
Liceum im. matki J. Borzęckiej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego - Poznań |
71.74% | 100% |
67.56% | 95.35% |
89.72% | 100% |
| 50. |
II Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Kalisz |
68.36% | 100% |
73.12% | 97.66% |
87.25% | 100% |