| 🥇 |
VIII Liceum im. Adama Mickiewicza - Poznań |
68.89% | 100% |
93.83% | 100% |
97.28% | 100% |
| 🥈 |
XVI Liceum im. Charlesa de Gaulle - Poznań |
67.69% | 100% |
78.77% | 100% |
97.32% | 100% |
| 🥉 |
Liceum św. Marii Magdaleny - Poznań |
65.78% | 100% |
81.25% | 100% |
96.09% | 100% |
| 4. |
I Liceum im. Karola Marcinkowskiego - Poznań |
69.32% | 100% |
76.56% | 100% |
96.06% | 100% |
| 5. |
VI Liceum im. I. J. Paderewskiego - Poznań |
67.3% | 100% |
78.71% | 99.15% |
93.48% | 100% |
| 6. |
Technikum Komunikacji - Poznań |
62.53% | 100% |
84.53% | 100% |
91.45% | 100% |
| 7. |
III Liceum im. św. Jana Kantego - Poznań |
63.23% | 100% |
79.82% | 100% |
92.15% | 100% |
| 8. |
V Liceum im. Klaudyny Potockiej - Poznań |
66.84% | 99.58% |
76.03% | 99.58% |
88.85% | 100% |
| 9. |
II Liceum im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej - Poznań |
45.71% | 100% |
82.5% | 100% |
97.97% | 100% |
| 10. |
VII Liceum im. Dąbrówki - Poznań |
66.9% | 99.29% |
70.84% | 100% |
87.78% | 100% |
| 11. |
XII Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Poznań |
65.61% | 100% |
64.77% | 98.52% |
94.71% | 100% |
| 12. |
IV Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Poznań |
61.03% | 100% |
67.65% | 99.49% |
91.6% | 100% |
| 13. |
IX Liceum im. Karola Libelta - Poznań |
63.4% | 99.33% |
69.84% | 98.67% |
86.69% | 100% |
| 14. |
Liceum Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza - Poznań |
55.85% | 100% |
67.58% | 98.39% |
86.39% | 100% |
| 15. |
XVII Liceum - Poznań |
57.35% | 100% |
63.67% | 99.02% |
85.15% | 100% |
| 16. |
XI Liceum im. Jadwigi i Wacława Zembrzuskich - Poznań |
63.24% | 100% |
52.67% | 93.92% |
83.1% | 100% |
| 17. |
Technikum Łączności - Poznań |
51.85% | 100% |
64.59% | 97.89% |
79.5% | 99.29% |
| 18. |
X Liceum im. Przemysła II - Poznań |
58.97% | 100% |
55.53% | 90.41% |
81.28% | 100% |
| 19. |
Technikum Ekonomiczno-Administracyjne nr 1 - Poznań |
55.67% | 98.48% |
56.97% | 94.7% |
78.48% | 100% |
| 20. |
XV Liceum im. prof. Wiktora Degi - Poznań |
57.98% | 96.88% |
53.47% | 96.88% |
75.66% | 100% |
| 21. |
Technikum nr 19 - Poznań |
54.8% | 98.65% |
50.84% | 78.38% |
80.99% | 100% |
| 22. |
XXXIII Liceum - Poznań |
49.22% | 95.65% |
53.22% | 100% |
81.45% | 100% |
| 23. |
Technikum Budowlane - Poznań |
50.97% | 96.55% |
53.79% | 79.31% |
77.59% | 100% |
| 24. |
XIV Liceum im. Kazimierza Wielkiego - Poznań |
56.69% | 98.36% |
46.62% | 88.52% |
74.67% | 100% |
| 25. |
XXI Liceum im. gen. Władysława Andersa - Poznań |
55.11% | 95.83% |
43.72% | 84.51% |
77.74% | 100% |
| 26. |
XXV Liceum im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej - Poznań |
53.19% | 98.8% |
44.94% | 85.54% |
78.43% | 98.8% |
| 27. |
Technikum Energetyczne im. Henryka Zygalskiego - Poznań |
47.67% | 94.23% |
58.08% | 86.54% |
67.73% | 98.04% |
| 28. |
Technikum Mechaniczne - Poznań |
60.37% | 100% |
44.19% | 78.85% |
68.04% | 97.96% |
| 29. |
XX Liceum im. K. I. Gałczyńskiego - Poznań |
51.85% | 98.88% |
46.18% | 89.77% |
72.98% | 95.45% |
| 30. |
Technikum Geodezyjno-Drogowe - Poznań |
48.76% | 88.14% |
55.42% | 79.66% |
65.48% | 93.1% |
| 31. |
Technikum Poligraficzno-Administracyjne - Poznań |
55.74% | 96.55% |
44.62% | 75.86% |
69.16% | 91.23% |
| 32. |
Technikum Elektroniczno-Mechaniczne - Poznań |
42.73% | 90.48% |
54.92% | 87.3% |
70.92% | 93.65% |
| 33. |
Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Poznań |
44.62% | 98.48% |
44.82% | 77.27% |
75.59% | 96.88% |
| 34. |
Technikum Środowiska - Poznań |
53.55% | 100% |
43.53% | 78.49% |
67.83% | 97.22% |
| 35. |
XXIX Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Poznań |
56.68% | 97.8% |
41.32% | 72.53% |
64.16% | 94.25% |
| 36. |
Technikum Budowlano-Drzewne - Poznań |
50.62% | 100% |
47.88% | 85.29% |
63.29% | 97.06% |
| 37. |
Technikum Przemysłu Spożywczego - Poznań |
52.36% | 100% |
42% | 78.57% |
64.71% | 100% |
| 38. |
Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Poznań |
48.43% | 97.65% |
41.92% | 68.82% |
67.01% | 96.36% |
| 39. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego - Poznań |
48.09% | 93.94% |
41.98% | 76.77% |
64.88% | 95.45% |
| 40. |
Technikum Odzieżowo-Usługowe - Poznań |
43.46% | 91.67% |
46.35% | 86.96% |
64.26% | 100% |
| 41. |
XXX Liceum - Poznań |
47.63% | 94.29% |
40.17% | 71.43% |
65.76% | 100% |
| 42. |
Technikum nr 6 - Poznań |
47.5% | 94.74% |
40.11% | 73.68% |
62.83% | 96% |
| 43. |
XXVIII Liceum im. Bolesława Chrobrego - Poznań |
43% | 93.33% |
37.67% | 60% |
68.83% | 100% |
| 44. |
Technikum Gastronomiczne - Poznań |
46.85% | 98.63% |
38.33% | 65.75% |
61.33% | 98.55% |
| 45. |
Technikum Samochodowe - Poznań |
42.61% | 86.9% |
34.87% | 60.24% |
62.27% | 92.77% |
| 46. |
XXXI Liceum - Poznań |
45.74% | 97.67% |
33.77% | 55.81% |
58.75% | 87.5% |
| 47. |
XVIII Liceum - Poznań |
37.25% | 100% |
28% | 33.33% |
59.17% | 83.33% |
| 48. |
Technikum im. Rogera Sławskiego - Poznań |
39.03% | 88.89% |
29.44% | 33.33% |
54.42% | 75.76% |