| 🥇 |
V Liceum im. Augusta Witkowskiego - Kraków |
82.29% | 100% |
94.28% | 100% |
97.65% | 100% |
| 🥈 |
VIII Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego - Kraków |
81.32% | 100% |
92.8% | 100% |
97.59% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. Bartłomieja Nowodworskiego - Kraków |
79.1% | 100% |
90.69% | 98.91% |
97.39% | 100% |
| 4. |
II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego - Kraków |
78.87% | 100% |
92.26% | 100% |
95.67% | 100% |
| 5. |
VII Prywatne Liceum im. Mikołaja Reja - Kraków |
82.32% | 100% |
86.25% | 100% |
97.59% | 100% |
| 6. |
Akademickie Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Bolesława Chrobrego - Nowy Sącz |
77.88% | 100% |
89.24% | 100% |
97.4% | 100% |
| 7. |
VI Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
77.62% | 100% |
87.11% | 100% |
97.48% | 100% |
| 8. |
Technikum Łączności nr 14 - Kraków |
70.81% | 100% |
94.94% | 100% |
94.78% | 100% |
| 9. |
Technikum nr 7 im. gen. Józefa Kustronia - Nowy Sącz |
73.98% | 100% |
92.29% | 100% |
93.74% | 100% |
| 10. |
Liceum Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Rity - Kraków |
73.25% | 100% |
96.05% | 100% |
90.15% | 100% |
| 11. |
I Liceum im. Marcina Wadowity - Wadowice |
73.53% | 100% |
89.94% | 100% |
95.35% | 100% |
| 12. |
XLII Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
78.94% | 100% |
83.59% | 100% |
94.42% | 100% |
| 13. |
IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
73.54% | 100% |
86.8% | 100% |
96.11% | 100% |
| 14. |
XIII Liceum im. Bohaterów Westerplatte - Kraków |
77.73% | 100% |
84.34% | 100% |
94.23% | 100% |
| 15. |
VIII Prywatne Akademickie Liceum - Kraków |
75.32% | 100% |
83.96% | 100% |
96.91% | 100% |
| 16. |
Technikum Chemiczne i Ochrony Środowiska nr 3 - Kraków |
77.97% | 100% |
89.31% | 100% |
88.15% | 100% |
| 17. |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Tarnów |
72.67% | 100% |
86.96% | 100% |
94.19% | 100% |
| 18. |
Liceum - Piekary |
76.02% | 100% |
85.38% | 100% |
92.26% | 100% |
| 19. |
I Liceum im. K. Brodzińskiego - Tarnów |
77.51% | 100% |
84.17% | 100% |
91.74% | 100% |
| 20. |
III Liceum im. Jana Kochanowskiego - Kraków |
74.17% | 100% |
85.76% | 99.36% |
92.99% | 99.36% |
| 21. |
X Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Kraków |
74.51% | 100% |
85.21% | 100% |
93.14% | 99.43% |
| 22. |
VII Liceum im. Zofii Nałkowskiej - Kraków |
68.6% | 100% |
87.89% | 100% |
96.36% | 100% |
| 23. |
Społeczne Liceum Splot z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego - Nowy Sącz |
81.71% | 100% |
77.14% | 96.43% |
93.82% | 100% |
| 24. |
Liceum Salezjańskie - Kraków |
76.54% | 100% |
82.29% | 98.41% |
93.04% | 100% |
| 25. |
XI Liceum im. Marii Dąbrowskiej - Kraków |
76.48% | 100% |
82.68% | 100% |
92.18% | 100% |
| 26. |
II Liceum im. Marii Konopnickiej - Nowy Sącz |
76.66% | 100% |
83.62% | 99.25% |
90.25% | 99.25% |
| 27. |
Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna II Stopnia - Kraków |
74.14% | 100% |
79.14% | 100% |
97.14% | 100% |
| 28. |
Liceum Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego - Kraków |
73.05% | 100% |
84.78% | 100% |
92.03% | 100% |
| 29. |
Katolickie Liceum im. Jana Pawła II - Skawina |
81.16% | 100% |
79.53% | 100% |
88.72% | 100% |
| 30. |
Powiatowe Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego - Kęty |
78.32% | 100% |
84.08% | 100% |
86.72% | 98.73% |
| 31. |
Technikum Energetyczno- Elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
71.13% | 100% |
86.47% | 100% |
90.64% | 100% |
| 32. |
Liceum nr I im. Stanisława Konarskiego - Oświęcim |
72.17% | 100% |
82% | 99.23% |
92.32% | 100% |
| 33. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza - Nowy Sącz |
74.27% | 99.6% |
80.91% | 98.8% |
90.94% | 100% |
| 34. |
IV Liceum im. Jana Pawła II - Tarnów |
70.93% | 100% |
82.21% | 100% |
92.6% | 100% |
| 35. |
III Społeczne Liceum im. Juliusza Słowackiego STO - Kraków |
65.3% | 100% |
82.67% | 100% |
97.53% | 100% |
| 36. |
I Liceum im. Seweryna Goszczyńskiego - Nowy Targ |
70.63% | 100% |
82.11% | 99.5% |
92.45% | 100% |
| 37. |
I Liceum im. Stanisława Staszica - Chrzanów |
69.96% | 99.43% |
83.83% | 98.85% |
91.01% | 100% |
| 38. |
Liceum im. ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego KSW - Libiąż |
61.93% | 100% |
85.14% | 100% |
97.5% | 100% |
| 39. |
Liceum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki - Kraków |
71.7% | 100% |
80.85% | 100% |
91.54% | 100% |
| 40. |
Liceum nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Sucha Beskidzka |
69.77% | 100% |
81.55% | 100% |
90.14% | 100% |
| 41. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Myślenice |
72.07% | 99.52% |
79.49% | 98.1% |
89.09% | 99.52% |
| 42. |
Salezjańskie Publiczne Liceum - Oświęcim |
72.19% | 98.91% |
78.01% | 96.74% |
90.15% | 98.9% |
| 43. |
I Liceum im. Władysława Orkana - Limanowa |
75.62% | 100% |
78.25% | 97.45% |
85.91% | 100% |
| 44. |
I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Olkusz |
68.88% | 100% |
80.07% | 97.95% |
89.52% | 100% |
| 45. |
I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Bochnia |
70.11% | 99.54% |
78.94% | 98.17% |
89.27% | 100% |
| 46. |
Technikum Informatyczne im. ks. prof. Józefa Tischnera - Rabka-Zdrój |
63.93% | 100% |
78.3% | 96.67% |
95.17% | 100% |
| 47. |
Liceum SMS - Wieliczka |
68.38% | 100% |
80.15% | 100% |
88.85% | 100% |
| 48. |
II Liceum im. Hetmana Jana Tarnowskiego - Tarnów |
69.92% | 100% |
77.71% | 100% |
89.56% | 100% |
| 49. |
I Liceum im. Oswalda Balzera - Zakopane |
66.92% | 100% |
78.57% | 100% |
90.78% | 100% |
| 50. |
Katolicka Niepubliczna Szkoła Muzyczna II Stopnia im. bł. Piotra Frassati - Nowy Sącz |
73.36% | 100% |
72% | 100% |
90.91% | 100% |