| 🥇 |
V Liceum im. Augusta Witkowskiego - Kraków |
77.98% | 100% |
95.07% | 100% |
98.04% | 100% |
| 🥈 |
I Liceum im. Bartłomieja Nowodworskiego - Kraków |
71.05% | 98.97% |
91.44% | 100% |
97.92% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego - Kraków |
68.76% | 100% |
89.39% | 100% |
96.72% | 100% |
| 4. |
Liceum Salezjańskie - Kraków |
70.54% | 100% |
86.13% | 100% |
96.35% | 100% |
| 5. |
VIII Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego - Kraków |
66.21% | 100% |
89.59% | 100% |
97.13% | 100% |
| 6. |
VII Liceum im. Zofii Nałkowskiej - Kraków |
67.24% | 98.99% |
87.37% | 100% |
96.38% | 100% |
| 7. |
IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
70.24% | 100% |
84.42% | 99.53% |
96.11% | 100% |
| 8. |
VI Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
69.49% | 100% |
82.43% | 100% |
97.97% | 100% |
| 9. |
III Liceum im. Jana Kochanowskiego - Kraków |
68.42% | 100% |
85.8% | 100% |
95.52% | 100% |
| 10. |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Tarnów |
68.27% | 100% |
86.38% | 99.59% |
95.08% | 100% |
| 11. |
VII Prywatne Liceum im. Mikołaja Reja - Kraków |
66.89% | 100% |
83.55% | 100% |
97.87% | 100% |
| 12. |
I Liceum im. Marcina Wadowity - Wadowice |
63.92% | 100% |
88.07% | 99.3% |
96.16% | 100% |
| 13. |
VIII Prywatne Akademickie Liceum - Kraków |
63.5% | 100% |
85.14% | 100% |
98.42% | 100% |
| 14. |
I Liceum im. K. Brodzińskiego - Tarnów |
68.27% | 100% |
84.83% | 100% |
93.4% | 100% |
| 15. |
Technikum Łączności nr 14 - Kraków |
60.32% | 100% |
90.98% | 99.71% |
93.58% | 99.71% |
| 16. |
Liceum Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Rity - Kraków |
64.89% | 100% |
83.81% | 98.11% |
94% | 100% |
| 17. |
III Społeczne Liceum im. Juliusza Słowackiego STO - Kraków |
61.05% | 96.49% |
81.23% | 100% |
97.55% | 100% |
| 18. |
X Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Kraków |
60.5% | 99.45% |
84.64% | 99.45% |
94.51% | 100% |
| 19. |
XIII Liceum im. Bohaterów Westerplatte - Kraków |
61.31% | 100% |
83.8% | 100% |
94.47% | 100% |
| 20. |
Liceum Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego - Kraków |
61.25% | 100% |
82.8% | 99.17% |
93.95% | 99.14% |
| 21. |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP - Kraków |
66.6% | 100% |
72.72% | 100% |
98% | 100% |
| 22. |
Liceum - Piekary |
62.6% | 100% |
80.81% | 100% |
93.39% | 100% |
| 23. |
Liceum nr I im. Stanisława Konarskiego - Oświęcim |
65.54% | 100% |
79.23% | 98.56% |
91.56% | 99.26% |
| 24. |
I Liceum im. Władysława Orkana - Limanowa |
66.46% | 100% |
81.43% | 99.41% |
88.31% | 100% |
| 25. |
Technikum nr 7 im. gen. Józefa Kustronia - Nowy Sącz |
59.84% | 99.59% |
86.31% | 100% |
89.5% | 100% |
| 26. |
IV Liceum im. Jana Pawła II - Tarnów |
65.59% | 100% |
78.4% | 99.33% |
91.66% | 100% |
| 27. |
II Liceum im. Marii Konopnickiej - Nowy Sącz |
63.51% | 100% |
82.1% | 99.5% |
89.77% | 100% |
| 28. |
I Liceum im. Seweryna Goszczyńskiego - Nowy Targ |
64.03% | 100% |
80.17% | 99.55% |
90.92% | 100% |
| 29. |
Społeczne Liceum Splot z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego - Nowy Sącz |
66.57% | 100% |
74.87% | 100% |
93.39% | 100% |
| 30. |
Powiatowe Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego - Kęty |
64% | 100% |
79.99% | 98.97% |
89.81% | 100% |
| 31. |
Akademickie Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Bolesława Chrobrego - Nowy Sącz |
55.44% | 100% |
83.72% | 100% |
94.56% | 100% |
| 32. |
Prywatne Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Noblistów Polskich - Kraków |
62.36% | 100% |
74.09% | 100% |
97.27% | 100% |
| 33. |
XLII Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
59.21% | 100% |
79.48% | 97.93% |
94.95% | 100% |
| 34. |
II Liceum im. Hetmana Jana Tarnowskiego - Tarnów |
69.28% | 100% |
71.94% | 97.66% |
92.05% | 100% |
| 35. |
Technikum Energetyczno- Elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
61.06% | 100% |
80.4% | 100% |
90.43% | 100% |
| 36. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza - Nowy Sącz |
62.54% | 100% |
79.49% | 99.61% |
89.84% | 99.61% |
| 37. |
XLIV Liceum im. Stanisława Konarskiego - Kraków |
61.09% | 96.64% |
78% | 99.16% |
92.22% | 99.11% |
| 38. |
Katolickie Liceum im. Jana Pawła II - Skawina |
58.8% | 100% |
80.17% | 97.83% |
91.26% | 100% |
| 39. |
I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Olkusz |
59.26% | 99.39% |
79.96% | 98.18% |
90.01% | 99.36% |
| 40. |
Liceum im. św. Rodziny z Nazaretu - Kraków |
61.96% | 100% |
76.81% | 98.53% |
90.47% | 100% |
| 41. |
Liceum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki - Kraków |
62.71% | 98.98% |
74.15% | 98.98% |
91.05% | 100% |
| 42. |
Liceum Akademickie Jezuitów - Nowy Sącz |
61.52% | 100% |
73.95% | 97.56% |
92.35% | 100% |
| 43. |
Liceum nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Sucha Beskidzka |
62.98% | 99.34% |
74.6% | 98.68% |
89.27% | 100% |
| 44. |
Szkoła Sztuk Pięknych im. Józefa Czapskiego - Kraków |
61.33% | 100% |
68.24% | 100% |
95.9% | 100% |
| 45. |
Liceum im. Jana Matejki - Wieliczka |
61.95% | 97.71% |
74.3% | 99.43% |
88.97% | 99.4% |
| 46. |
II Liceum - Myślenice |
58.79% | 98.59% |
76.59% | 100% |
89.66% | 100% |
| 47. |
XI Liceum im. Marii Dąbrowskiej - Kraków |
57.98% | 100% |
74.31% | 98.14% |
91.9% | 100% |
| 48. |
I Liceum im. Stanisława Staszica - Chrzanów |
60.98% | 98.6% |
73.61% | 98.6% |
89.11% | 100% |
| 49. |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Liceo - Myślenice |
59.5% | 100% |
68.25% | 100% |
95% | 100% |
| 50. |
Liceum im. ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego KSW - Libiąż |
52.33% | 100% |
81.33% | 100% |
88.33% | 100% |