| 🥇 |
V Liceum im. Augusta Witkowskiego - Kraków |
81% | 100% |
93.78% | 99.58% |
97.74% | 100% |
| 🥈 |
Liceum Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. św. Rity - Kraków |
80.36% | 100% |
92.4% | 100% |
96.64% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. Bartłomieja Nowodworskiego - Kraków |
80.97% | 100% |
89.84% | 100% |
97.43% | 100% |
| 4. |
VIII Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego - Kraków |
76.73% | 100% |
93.12% | 100% |
97.59% | 100% |
| 5. |
VIII Prywatne Akademickie Liceum - Kraków |
82.05% | 100% |
88.58% | 100% |
96.74% | 100% |
| 6. |
II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego - Kraków |
77.19% | 100% |
91.35% | 100% |
97.23% | 100% |
| 7. |
VII Prywatne Liceum im. Mikołaja Reja - Kraków |
81.46% | 100% |
85.65% | 100% |
97.58% | 100% |
| 8. |
Społeczne Liceum Splot z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego - Nowy Sącz |
81.75% | 100% |
84.39% | 100% |
96.92% | 100% |
| 9. |
VII Liceum im. Zofii Nałkowskiej - Kraków |
75.81% | 100% |
89.98% | 100% |
96.51% | 100% |
| 10. |
XLII Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
74.45% | 100% |
90.79% | 100% |
96.91% | 100% |
| 11. |
VI Liceum im. Adama Mickiewicza - Kraków |
76.36% | 100% |
87.84% | 99.57% |
97.59% | 100% |
| 12. |
X Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Kraków |
76.68% | 100% |
88.66% | 100% |
96.45% | 100% |
| 13. |
Akademickie Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Bolesława Chrobrego - Nowy Sącz |
72.07% | 100% |
91.26% | 100% |
97% | 100% |
| 14. |
III Liceum im. Jana Kochanowskiego - Kraków |
77.25% | 100% |
88.2% | 100% |
94.84% | 100% |
| 15. |
Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna II Stopnia - Kraków |
78.88% | 100% |
85.88% | 100% |
95.06% | 100% |
| 16. |
I Liceum im. Marcina Wadowity - Wadowice |
75.54% | 100% |
86.4% | 98.52% |
95.61% | 100% |
| 17. |
Liceum Salezjańskie - Kraków |
76.06% | 100% |
84.52% | 99.35% |
95.11% | 100% |
| 18. |
Liceum Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego - Kraków |
74.76% | 100% |
87.32% | 99.03% |
93.38% | 100% |
| 19. |
IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
66.49% | 100% |
90.89% | 100% |
97.62% | 100% |
| 20. |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Tarnów |
69.47% | 100% |
91.01% | 100% |
93.36% | 99.47% |
| 21. |
I Liceum im. K. Brodzińskiego - Tarnów |
71.58% | 100% |
87.29% | 99.54% |
94.53% | 100% |
| 22. |
Technikum nr 7 im. gen. Józefa Kustronia - Nowy Sącz |
73.97% | 100% |
88.78% | 100% |
90.37% | 100% |
| 23. |
XI Liceum im. Marii Dąbrowskiej - Kraków |
76.18% | 100% |
81.91% | 100% |
93.31% | 100% |
| 24. |
Technikum Łączności nr 14 - Kraków |
64.06% | 100% |
92.8% | 100% |
94.32% | 99.59% |
| 25. |
Liceum nr I im. Stanisława Konarskiego - Oświęcim |
74.53% | 99.37% |
81.59% | 98.73% |
94.52% | 100% |
| 26. |
Prywatne Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Noblistów Polskich - Kraków |
71.38% | 100% |
83.75% | 100% |
95.5% | 100% |
| 27. |
XIII Liceum im. Bohaterów Westerplatte - Kraków |
67.79% | 100% |
86.44% | 100% |
95.85% | 100% |
| 28. |
IX Liceum im. Zygmunta Wróblewskiego - Kraków |
72.79% | 100% |
82.82% | 100% |
94.26% | 100% |
| 29. |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP - Kraków |
73.92% | 100% |
79.58% | 100% |
96.38% | 100% |
| 30. |
I Liceum im. Seweryna Goszczyńskiego - Nowy Targ |
72.49% | 99.53% |
84.46% | 99.53% |
92.3% | 100% |
| 31. |
III Społeczne Liceum im. Juliusza Słowackiego STO - Kraków |
66.25% | 100% |
81.97% | 98.36% |
97.7% | 100% |
| 32. |
IV Liceum - Bochnia |
71.35% | 100% |
82.94% | 100% |
90.81% | 100% |
| 33. |
Liceum im. św. Rodziny z Nazaretu - Kraków |
72.09% | 100% |
80.11% | 100% |
91.75% | 100% |
| 34. |
XLIV Liceum im. Stanisława Konarskiego - Kraków |
70.45% | 99.32% |
80.49% | 99.32% |
92.75% | 100% |
| 35. |
IV Liceum im. Jana Pawła II - Tarnów |
69.43% | 99.43% |
81.28% | 99.43% |
92.27% | 100% |
| 36. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza - Nowy Sącz |
72.42% | 99.67% |
79.48% | 99.67% |
90.91% | 99.66% |
| 37. |
Liceum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki - Kraków |
65.77% | 99.03% |
81.79% | 100% |
94.56% | 100% |
| 38. |
I Liceum im. Władysława Orkana - Limanowa |
73.84% | 100% |
81.53% | 100% |
86.7% | 98.86% |
| 39. |
I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Bochnia |
71.59% | 100% |
80.18% | 98.6% |
89.46% | 99.53% |
| 40. |
Liceum nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Sucha Beskidzka |
69.21% | 100% |
79.86% | 99.29% |
91.15% | 100% |
| 41. |
Liceum im. Jana Matejki - Wieliczka |
72.04% | 100% |
77.75% | 99.49% |
90.1% | 99.49% |
| 42. |
XX Liceum im. Leopolda Staffa - Kraków |
71.32% | 100% |
75.97% | 95.87% |
92.34% | 100% |
| 43. |
I Liceum im. Oswalda Balzera - Zakopane |
75.58% | 100% |
71.9% | 98% |
91.44% | 100% |
| 44. |
Salezjańskie Publiczne Liceum - Oświęcim |
71.29% | 100% |
76.72% | 98.92% |
90.38% | 100% |
| 45. |
Powiatowe Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego - Kęty |
69.9% | 100% |
79.78% | 97.5% |
88.4% | 100% |
| 46. |
II Liceum im. Marii Konopnickiej - Nowy Sącz |
70.66% | 99.56% |
79.52% | 99.56% |
87.62% | 100% |
| 47. |
Katolickie Liceum im. Jana Pawła II - Skawina |
69.08% | 100% |
74.56% | 100% |
94.08% | 100% |
| 48. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Myślenice |
72.43% | 100% |
77.06% | 97.49% |
87.87% | 100% |
| 49. |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Cracow International School - Kraków |
72.83% | 100% |
66.33% | 100% |
98.17% | 100% |
| 50. |
I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Olkusz |
69.99% | 99.35% |
78.87% | 100% |
88.31% | 98.62% |