Konto

Wyniki egzaminu maturalnego 2017 w Rzeszowie

Wyniki matur 2017 w Rzeszowie - zestawienie oparte na oficjalnych danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dla każdego przedmiotu prezentujemy średni wynik oraz zdawalność na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Znajdziesz tu również zestawienie najlepszych szkół ponadpodstawowych pod kątem wyników z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Przedmioty:

Biologia Chemia Filozofia Fizyka Geografia Historia Historia muzyki Historia sztuki Informatyka Matematyka WOS Język angielski Język białoruski Język francuski Język hiszpański Język kaszubski Język łaciński Język łemkowski Język niemiecki Język polski Język rosyjski Język ukraiński Język włoski

Wyniki egzaminu maturalnego 2017 formuła 2015 - Rzeszów

Język polski

Śr. wynik 56%

Zdawalność 98%

Matematyka

Śr. wynik 61%

Zdawalność 91%

Język angielski

Śr. wynik 74%

Zdawalność 96%

Wyniki egzaminu maturalnego 2017 Rzeszów - poziom podstawowy

PrzedmiotŚr. wynikZdawalność
Język angielski 74% 96%
Język francuski 75% 100%
Język hiszpański 71% 100%
Język niemiecki 68% 97%
Język polski 56% 98%
Język rosyjski 44% 80%
Język włoski 83% 100%
Matematyka 61% 91%

Wyniki egzaminu maturalnego 2017 Rzeszów - poziom rozszerzony

PrzedmiotŚr. wynik
Język angielski 62%
Język francuski 65%
Język niemiecki 60%
Język polski 60%
Język rosyjski 85%
PrzedmiotŚr. wynik
Biologia 43%
Chemia 47%
Fizyka 40%
Geografia 32%
Historia 34%
Informatyka 30%
Matematyka 40%
WOS 32%

Najlepsze szkoły ponadpodstawowe według wyników egzaminu maturalnego 2017 w Rzeszowie

MiejscePlacówka Język polskiMatematykaJęzyk angielski
Śr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalność
🥇 II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów 77%100% 80%100% 91%100%
🥈 IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów 67%100% 82%99% 89%100%
🥉 III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów 73%100% 71%100% 83%100%
4. I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów 65%100% 67%96% 88%100%
5. Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów 68%100% 67%100% 83%100%
6. VI Liceum - Rzeszów 68%100% 60%98% 77%100%
7. Technikum nr 12 - Rzeszów 63%100% 65%100% 70%100%
8. Technikum nr 6 - Rzeszów 60%100% 62%95% 71%97%
9. Technikum nr 7 - Rzeszów 58%100% 60%98% 66%99%
10. Technikum nr 8 - Rzeszów 59%100% 56%90% 67%97%
11. Technikum nr 2 - Rzeszów 61%100% 52%91% 62%91%
12. Technikum nr 5 - Rzeszów 58%99% 52%86% 61%96%
13. Technikum nr 1 - Rzeszów 56%100% 53%85% 60%96%
14. VIII Liceum - Rzeszów 64%98% 41%65% 61%94%
15. VII Liceum - Rzeszów 54%100% 44%86% 67%97%
16. Technikum nr 9 - Rzeszów 51%96% 45%81% 66%95%
17. V Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Rzeszów 55%99% 43%74% 59%94%
18. XIV Liceum - Rzeszów 57%100% 43%80% 54%91%
19. Technikum nr 13 - Rzeszów 55%100% 35%58% 58%99%
20. X Liceum - Rzeszów 53%100% 36%57% 58%93%
21. Technikum nr 4 - Rzeszów 56%99% 35%54% 55%88%
22. Technikum ZDZ - Rzeszów 55%96% 33%48% 45%84%
23. Technikum nr 10 - Rzeszów 51%100% 34%62% 45%100%
24. Technikum nr 11 - Rzeszów 51%100% 34%62% 45%100%