| 🥇 |
II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów |
74.25% | 100% |
90.66% | 100% |
96.07% | 100% |
| 🥈 |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów |
70.33% | 100% |
89.02% | 100% |
94.95% | 100% |
| 🥉 |
Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka - Rzeszów |
73.25% | 100% |
80.75% | 100% |
97.72% | 100% |
| 4. |
IX Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Rzeszów |
70.75% | 99.19% |
82.94% | 99.19% |
96.67% | 100% |
| 5. |
I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów |
73.2% | 99.39% |
82.42% | 99.39% |
93.4% | 100% |
| 6. |
Publiczne Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek - Rzeszów |
67.39% | 100% |
87.17% | 99.07% |
93.37% | 100% |
| 7. |
IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów |
68.96% | 99.03% |
83.97% | 99.35% |
91.77% | 99.67% |
| 8. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów |
67.03% | 100% |
71.22% | 98.68% |
87.27% | 99.56% |
| 9. |
Technikum nr 6 - Rzeszów |
58.55% | 100% |
78.99% | 100% |
86.61% | 99.53% |
| 10. |
Liceum Sióstr Pijarek im. Pauli Montal - Rzeszów |
61.07% | 100% |
71.43% | 100% |
88.71% | 100% |
| 11. |
VI Liceum - Rzeszów |
62.36% | 100% |
72.81% | 99.24% |
85.29% | 99.62% |
| 12. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Rzeszów |
68.15% | 100% |
68.92% | 100% |
82.31% | 100% |
| 13. |
VII Liceum - Rzeszów |
63.38% | 95.83% |
64.5% | 91.67% |
77.63% | 95.83% |
| 14. |
Technikum nr 7 - Rzeszów |
55.67% | 98.55% |
70.49% | 99.28% |
76.8% | 95.65% |
| 15. |
Technikum nr 9 - Rzeszów |
53.99% | 98.78% |
61.63% | 95.12% |
81.82% | 98.78% |
| 16. |
Technikum TEB Edukacja - Rzeszów |
48% | 86.49% |
62.43% | 94.59% |
79.24% | 97.3% |
| 17. |
Liceum Plastyczne - Rzeszów |
61.91% | 100% |
45.62% | 82.98% |
81.85% | 91.49% |
| 18. |
Społeczne Liceum - Rzeszów |
42.67% | 91.67% |
66.83% | 100% |
78.73% | 100% |
| 19. |
VIII Liceum - Rzeszów |
59.07% | 98.25% |
50.55% | 86.84% |
76.11% | 96.49% |
| 20. |
Technikum nr 5 - Rzeszów |
54.71% | 93.58% |
61.27% | 89.91% |
68.62% | 90.83% |
| 21. |
Technikum nr 8 - Rzeszów |
56.66% | 98.86% |
49.27% | 80.68% |
74.3% | 93.1% |
| 22. |
XIV Liceum - Rzeszów |
48.34% | 94.29% |
59.54% | 91.43% |
72.34% | 91.43% |
| 23. |
Liceum dla Dorosłych Archimedes - Rzeszów |
47.11% | 77.78% |
55% | 100% |
77.9% | 100% |
| 24. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego Resovia - Rzeszów |
51.8% | 92% |
51.84% | 84% |
73.8% | 92% |
| 25. |
V Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Rzeszów |
60.82% | 98.44% |
47.57% | 75% |
68.29% | 92.19% |
| 26. |
Technikum nr 2 - Rzeszów |
51.7% | 90.91% |
57.64% | 90.91% |
66.86% | 88.51% |
| 27. |
Technikum nr 1 - Rzeszów |
55.57% | 100% |
56.14% | 92.86% |
63.5% | 100% |
| 28. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego Stal - Rzeszów |
47.6% | 96.67% |
49.8% | 90% |
68.4% | 93.33% |
| 29. |
Technikum nr 10 - Rzeszów |
51.23% | 96.15% |
42.31% | 76.92% |
71.74% | 96.15% |
| 30. |
Mundurowe Liceum dla Dorosłych - Rzeszów |
46.63% | 87.5% |
51.25% | 100% |
59.13% | 100% |
| 31. |
Technikum nr 13 - Rzeszów |
60.17% | 100% |
29% | 33.33% |
65.67% | 83.33% |
| 32. |
X Liceum - Rzeszów |
56.61% | 96.43% |
32.93% | 50% |
64.96% | 85.71% |
| 33. |
Technikum nr 12 - Rzeszów |
45.06% | 80% |
51.56% | 70% |
57.39% | 76.67% |
| 34. |
Technikum ZDZ - Rzeszów |
47.59% | 92.31% |
34% | 50% |
71.11% | 96.15% |
| 35. |
Technikum nr 11 - Rzeszów |
47.87% | 87.18% |
42.82% | 64.1% |
57.89% | 89.74% |
| 36. |
Liceum dla Dorosłych - Rzeszów |
54.52% | 95.45% |
29.48% | 59.09% |
64.3% | 81.82% |
| 37. |
Technikum nr 4 - Rzeszów |
45.43% | 87.76% |
37.88% | 63.27% |
63.31% | 83.67% |
| 38. |
Liceum dla Dorosłych ŻAK - Rzeszów |
36.5% | 59.09% |
37.83% | 50% |
65.95% | 81.82% |
| 39. |
XII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Rzeszów |
49.77% | 92.31% |
28.77% | 46.15% |
61.15% | 76.92% |
| 40. |
Zaoczne Liceum Cosinus - Rzeszów |
27% | 37.5% |
19.52% | 16.67% |
48.32% | 70.83% |
| 41. |
Branżowa Szkoła II Stopnia nr 2 - Rzeszów |
30.8% | 60% |
16% | 0% |
44.8% | 60% |
| 42. |
Liceum dla Dorosłych ZDZ - Rzeszów |
34.22% | 65.22% |
17.74% | 13.04% |
37.39% | 39.13% |