Konto

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 w Rzeszowie

Wyniki matur 2019 w Rzeszowie - zestawienie oparte na oficjalnych danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dla każdego przedmiotu prezentujemy średni wynik oraz zdawalność na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Znajdziesz tu również zestawienie najlepszych szkół ponadpodstawowych pod kątem wyników z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Przedmioty:

Biologia Chemia Filozofia Fizyka Geografia Historia Historia muzyki Historia sztuki Informatyka Matematyka WOS Język angielski Język białoruski Język francuski Język hiszpański Język kaszubski Język łaciński Język łemkowski Język niemiecki Język polski Język rosyjski Język ukraiński Język włoski

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 formuła 2015 - Rzeszów

Język polski

Śr. wynik 52%

Zdawalność 98%

Matematyka

Śr. wynik 66%

Zdawalność 94%

Język angielski

Śr. wynik 76%

Zdawalność 97%

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 Rzeszów - poziom podstawowy

PrzedmiotŚr. wynikZdawalność
Język angielski 76% 97%
Język francuski 79% 100%
Język hiszpański 81% 100%
Język niemiecki 74% 100%
Język polski 52% 98%
Język rosyjski 62% 100%
Język włoski 93% 100%
Matematyka 66% 94%

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 Rzeszów - poziom rozszerzony

PrzedmiotŚr. wynik
Język angielski 59%
Język francuski 67%
Język niemiecki 65%
Język polski 57%
Język rosyjski 60%
PrzedmiotŚr. wynik
Biologia 40%
Chemia 48%
Fizyka 44%
Geografia 30%
Historia 35%
Informatyka 34%
Matematyka 44%
WOS 31%

Najlepsze szkoły ponadpodstawowe według wyników egzaminu maturalnego 2019 w Rzeszowie

MiejscePlacówka Język polskiMatematykaJęzyk angielski
Śr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalność
🥇 II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów 63%100% 87%100% 94%100%
🥈 IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów 60%100% 82%99% 90%100%
🥉 I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów 56%98% 76%99% 88%100%
4. Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów 47%99% 80%100% 90%100%
5. Technikum nr 6 - Rzeszów 57%100% 72%98% 79%97%
6. III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów 51%98% 66%98% 78%100%
7. VI Liceum - Rzeszów 53%98% 64%99% 76%99%
8. Technikum nr 7 - Rzeszów 55%100% 69%94% 67%96%
9. Technikum nr 5 - Rzeszów 56%100% 56%88% 65%96%
10. Technikum nr 10 - Rzeszów 54%100% 51%84% 66%96%
11. Technikum nr 11 - Rzeszów 50%98% 55%95% 60%97%
12. Technikum nr 13 - Rzeszów 45%100% 42%71% 77%100%
13. VIII Liceum - Rzeszów 40%87% 55%95% 69%95%
14. Technikum nr 2 - Rzeszów 45%91% 58%94% 61%93%
15. Technikum nr 1 - Rzeszów 51%100% 57%90% 56%83%
16. Technikum nr 12 - Rzeszów 44%94% 61%94% 58%94%
17. Technikum nr 8 - Rzeszów 35%86% 53%93% 69%93%
18. Liceum Mistrzostwa Sportowego Resovia - Rzeszów 41%95% 58%80% 58%89%
19. Technikum nr 9 - Rzeszów 38%92% 52%90% 66%97%
20. V Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Rzeszów 45%97% 47%80% 60%95%
21. VII Liceum - Rzeszów 40%96% 47%86% 62%93%
22. XII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Rzeszów 52%100% 40%75% 57%88%
23. XIV Liceum - Rzeszów 29%70% 52%95% 62%84%
24. Technikum nr 4 - Rzeszów 42%90% 45%74% 54%83%
25. Technikum ZDZ - Rzeszów 33%76% 36%55% 53%90%
26. X Liceum - Rzeszów 31%78% 33%57% 50%76%