| 🥇 |
II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów |
74.79% | 100% |
89.56% | 100% |
93.98% | 100% |
| 🥈 |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów |
76.22% | 100% |
84.53% | 100% |
93.49% | 100% |
| 🥉 |
Publiczne Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek - Rzeszów |
70.51% | 100% |
89.44% | 100% |
90.38% | 100% |
| 4. |
IX Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Rzeszów |
66.96% | 100% |
84.28% | 100% |
96.4% | 100% |
| 5. |
I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów |
75.19% | 100% |
80.31% | 100% |
91.03% | 100% |
| 6. |
IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów |
67.92% | 99.66% |
85.78% | 99.66% |
92.67% | 100% |
| 7. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Rzeszów |
75.5% | 100% |
80.5% | 100% |
88.13% | 100% |
| 8. |
Liceum Sióstr Pijarek im. Pauli Montal - Rzeszów |
75.27% | 100% |
80.05% | 100% |
88.32% | 100% |
| 9. |
Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka - Rzeszów |
62% | 100% |
80.78% | 97.22% |
97.14% | 100% |
| 10. |
Technikum nr 6 - Rzeszów |
59.97% | 98.44% |
85.45% | 100% |
89.47% | 100% |
| 11. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów |
70.78% | 100% |
75.73% | 100% |
86.85% | 99.56% |
| 12. |
Technikum nr 7 - Rzeszów |
58.4% | 100% |
82.16% | 100% |
82.56% | 98.44% |
| 13. |
VI Liceum - Rzeszów |
64.81% | 99.22% |
72.21% | 98.44% |
81.93% | 100% |
| 14. |
Społeczne Liceum - Rzeszów |
63.15% | 100% |
63.08% | 100% |
81.08% | 100% |
| 15. |
Technikum nr 1 - Rzeszów |
62.63% | 100% |
68.48% | 96.3% |
63.59% | 92.59% |
| 16. |
VIII Liceum - Rzeszów |
63.82% | 98.78% |
51.85% | 89.02% |
78.05% | 98.77% |
| 17. |
Technikum TEB Edukacja - Rzeszów |
45.35% | 85% |
65.93% | 100% |
81.9% | 97.5% |
| 18. |
Technikum nr 9 - Rzeszów |
53.99% | 97.12% |
61.07% | 93.27% |
77.2% | 97.12% |
| 19. |
Technikum nr 8 - Rzeszów |
57.04% | 96.97% |
60.92% | 93.94% |
73.37% | 91.67% |
| 20. |
Liceum Plastyczne - Rzeszów |
59.62% | 98.41% |
50.51% | 82.54% |
80.21% | 96.83% |
| 21. |
Technikum nr 2 - Rzeszów |
56.89% | 94.44% |
59.64% | 88.89% |
71.12% | 97.78% |
| 22. |
XIV Liceum - Rzeszów |
56.16% | 100% |
57.68% | 94.44% |
71.89% | 88.89% |
| 23. |
Technikum nr 5 - Rzeszów |
54.34% | 95.69% |
62.67% | 93.1% |
67.8% | 93.1% |
| 24. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego Stal - Rzeszów |
54.42% | 96.77% |
57.26% | 96.77% |
70.19% | 96.77% |
| 25. |
Technikum nr 10 - Rzeszów |
56.98% | 97.69% |
50.9% | 80% |
70.76% | 93.85% |
| 26. |
XII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Rzeszów |
60.53% | 100% |
41.93% | 53.33% |
75.43% | 100% |
| 27. |
V Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Rzeszów |
56.76% | 94.29% |
49.69% | 78.57% |
69.51% | 92.86% |
| 28. |
VII Liceum - Rzeszów |
52.06% | 93.75% |
58.5% | 100% |
64.94% | 100% |
| 29. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego Resovia - Rzeszów |
44.75% | 100% |
55.25% | 93.75% |
67.06% | 100% |
| 30. |
Technikum nr 11 - Rzeszów |
52.29% | 87.88% |
49.06% | 81.82% |
64.66% | 93.94% |
| 31. |
Technikum nr 4 - Rzeszów |
55.41% | 94.17% |
44.48% | 69.9% |
65.75% | 88.35% |
| 32. |
Technikum nr 12 - Rzeszów |
48.41% | 100% |
56.65% | 91.67% |
57.89% | 91.67% |
| 33. |
Mundurowe Liceum dla Dorosłych - Rzeszów |
37% | 83.33% |
50.67% | 100% |
72.5% | 100% |
| 34. |
Technikum ZDZ - Rzeszów |
47.23% | 96.77% |
38.74% | 70.97% |
64.55% | 100% |
| 35. |
X Liceum - Rzeszów |
36.58% | 78.95% |
42.53% | 73.68% |
67.32% | 89.47% |
| 36. |
Technikum nr 13 - Rzeszów |
43.18% | 72.73% |
30.36% | 45.45% |
58.55% | 90.91% |
| 37. |
Liceum dla Dorosłych - Rzeszów |
31.36% | 64.29% |
33.79% | 35.71% |
56.07% | 78.57% |
| 38. |
Liceum dla Dorosłych ŻAK - Rzeszów |
31.96% | 57.14% |
24.96% | 28.57% |
60.13% | 95.24% |
| 39. |
Zaoczne Liceum Cosinus - Rzeszów |
39.6% | 78.57% |
19.2% | 7.14% |
49.43% | 84.62% |
| 40. |
Liceum dla Dorosłych ZDZ - Rzeszów |
36.27% | 91.67% |
21.08% | 8.33% |
39.42% | 50% |
| 41. |
Liceum dla Dorosłych Archimedes - Rzeszów |
25.83% | 41.67% |
19% | 0% |
50.17% | 66.67% |
| 42. |
Branżowa Szkoła II Stopnia nr 2 - Rzeszów |
21.5% | 50% |
21% | 0% |
41.5% | 100% |
| 43. |
Branżowa Szkoła II Stopnia nr 3 - Rzeszów |
11% | 20% |
16.2% | 0% |
30% | 40% |