| 🥇 |
Liceum Sióstr Pijarek im. Pauli Montal - Rzeszów |
71.83% | 100% |
86% | 100% |
99.33% | 100% |
| 🥈 |
II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów |
66.06% | 100% |
88.08% | 100% |
97.46% | 100% |
| 🥉 |
Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka - Rzeszów |
73% | 100% |
73.3% | 100% |
98.22% | 100% |
| 4. |
Publiczne Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek - Rzeszów |
64.73% | 100% |
84.64% | 100% |
94.15% | 100% |
| 5. |
IX Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Rzeszów |
62.92% | 98.11% |
77.2% | 98.11% |
96.17% | 100% |
| 6. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów |
63.71% | 100% |
78.05% | 100% |
91.85% | 100% |
| 7. |
IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów |
58.8% | 100% |
82% | 100% |
91.65% | 100% |
| 8. |
I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów |
61.29% | 100% |
77.05% | 100% |
93.32% | 100% |
| 9. |
Technikum nr 6 - Rzeszów |
61.47% | 99.6% |
69.82% | 96.8% |
86.04% | 100% |
| 10. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów |
55.19% | 99.26% |
66.73% | 98.51% |
84.63% | 100% |
| 11. |
Liceum Plastyczne - Rzeszów |
61.85% | 95.65% |
54.59% | 93.48% |
86.83% | 100% |
| 12. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego Resovia - Rzeszów |
56.15% | 100% |
64.94% | 100% |
82.09% | 100% |
| 13. |
Społeczne Liceum - Rzeszów |
64.42% | 100% |
56.42% | 100% |
77.17% | 100% |
| 14. |
VI Liceum - Rzeszów |
58.02% | 97.96% |
57.54% | 95.51% |
78.93% | 99.18% |
| 15. |
Technikum nr 5 - Rzeszów |
58.82% | 93.69% |
56.55% | 92.79% |
70.4% | 95.5% |
| 16. |
Technikum nr 7 - Rzeszów |
51.67% | 97.28% |
56.52% | 88.04% |
67.42% | 91.16% |
| 17. |
Technikum nr 9 - Rzeszów |
51.82% | 94.33% |
51.52% | 87.94% |
69.93% | 97.16% |
| 18. |
Technikum nr 8 - Rzeszów |
48.97% | 92.55% |
49.91% | 82.98% |
70.9% | 94.62% |
| 19. |
VIII Liceum - Rzeszów |
47.96% | 95.65% |
49.5% | 86.96% |
71.05% | 90.91% |
| 20. |
Technikum nr 12 - Rzeszów |
49.31% | 95.56% |
48% | 80% |
65.14% | 93.18% |
| 21. |
Technikum nr 13 - Rzeszów |
55.69% | 100% |
35.81% | 62.5% |
70.4% | 100% |
| 22. |
Liceum dla Dorosłych Zaoczne - Rzeszów |
43% | 100% |
27% | 100% |
90% | 100% |
| 23. |
Technikum nr 1 - Rzeszów |
44.34% | 92.68% |
49.63% | 80.49% |
66% | 92.68% |
| 24. |
Technikum nr 2 - Rzeszów |
44.34% | 90.06% |
48.08% | 78.88% |
66.24% | 91.88% |
| 25. |
Technikum TEB Edukacja - Rzeszów |
35.18% | 72.73% |
38.82% | 72.73% |
80.91% | 100% |
| 26. |
Technikum nr 10 - Rzeszów |
50.33% | 88.17% |
41.32% | 66.67% |
61.74% | 89.13% |
| 27. |
XII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Rzeszów |
50.75% | 100% |
42.88% | 100% |
57.5% | 100% |
| 28. |
V Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Rzeszów |
40.69% | 85.23% |
42.62% | 75% |
61.09% | 93.18% |
| 29. |
Technikum nr 4 - Rzeszów |
45.21% | 85.29% |
37.16% | 62.5% |
61.44% | 84.5% |
| 30. |
Mundurowe Liceum dla Dorosłych - Rzeszów |
35.75% | 85.71% |
45.57% | 71.43% |
59.5% | 100% |
| 31. |
VII Liceum - Rzeszów |
38.96% | 71.43% |
36.61% | 53.57% |
64.93% | 89.29% |
| 32. |
X Liceum - Rzeszów |
39.61% | 71.43% |
34.64% | 50% |
65.36% | 89.29% |
| 33. |
Technikum nr 11 - Rzeszów |
46.53% | 86.17% |
36.76% | 65.96% |
49.47% | 79.35% |
| 34. |
Liceum dla Dorosłych Archimedes - Rzeszów |
31.18% | 90.91% |
42.91% | 95.45% |
51.04% | 90.91% |
| 35. |
Zaoczne Liceum Cosinus - Rzeszów |
35.29% | 72.46% |
29.63% | 36.23% |
57.01% | 80.6% |
| 36. |
Technikum ZDZ - Rzeszów |
33.39% | 81.58% |
28.29% | 39.47% |
52.33% | 86.11% |
| 37. |
Liceum dla Dorosłych ŻAK - Rzeszów |
34.52% | 59.38% |
25.94% | 31.25% |
53.39% | 78.13% |
| 38. |
Liceum dla Dorosłych - Rzeszów |
39.03% | 73.33% |
23.3% | 30% |
49.43% | 64.29% |
| 39. |
Liceum dla Dorosłych ZDZ - Rzeszów |
37.63% | 74.07% |
22.7% | 22.22% |
43% | 66.67% |
| 40. |
Zaoczne Liceum Arcus Sinus - Rzeszów |
24.75% | 42.86% |
21.29% | 0% |
44.25% | 71.43% |
| 41. |
XIV Liceum - Rzeszów |
16% | 0% |
18% | 0% |
44% | 50% |