Konto

Wyniki egzaminu maturalnego 2018 w Rzeszowie

Wyniki matur 2018 w Rzeszowie - zestawienie oparte na oficjalnych danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dla każdego przedmiotu prezentujemy średni wynik oraz zdawalność na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Znajdziesz tu również zestawienie najlepszych szkół ponadpodstawowych pod kątem wyników z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Przedmioty:

Biologia Chemia Filozofia Fizyka Geografia Historia Historia muzyki Historia sztuki Informatyka Matematyka WOS Język angielski Język białoruski Język francuski Język hiszpański Język kaszubski Język łaciński Język niemiecki Język polski Język rosyjski Język ukraiński Język włoski

Wyniki egzaminu maturalnego 2018 formuła 2015 - Rzeszów

Język polski

Śr. wynik 56%

Zdawalność 98%

Matematyka

Śr. wynik 63%

Zdawalność 90%

Język angielski

Śr. wynik 78%

Zdawalność 97%

Wyniki egzaminu maturalnego 2018 Rzeszów - poziom podstawowy

PrzedmiotŚr. wynikZdawalność
Język angielski 78% 97%
Język francuski 80% 100%
Język hiszpański 89% 100%
Język niemiecki 71% 96%
Język polski 56% 98%
Język rosyjski 60% 100%
Język włoski 75% 100%
Matematyka 63% 90%

Wyniki egzaminu maturalnego 2018 Rzeszów - poziom rozszerzony

PrzedmiotŚr. wynik
Język angielski 60%
Język francuski 69%
Język niemiecki 63%
Język polski 40%
Język rosyjski 68%
PrzedmiotŚr. wynik
Biologia 41%
Chemia 47%
Fizyka 36%
Geografia 33%
Historia 31%
Informatyka 34%
Matematyka 32%
WOS 28%

Najlepsze szkoły ponadpodstawowe według wyników egzaminu maturalnego 2018 w Rzeszowie

MiejscePlacówka Język polskiMatematykaJęzyk angielski
Śr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalność
🥇 II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów 67%100% 84%100% 93%100%
🥈 IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów 56%100% 81%98% 89%100%
🥉 Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów 62%100% 72%100% 88%100%
4. I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów 59%99% 70%98% 87%100%
5. Technikum nr 6 - Rzeszów 56%100% 67%99% 81%97%
6. III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów 54%99% 67%98% 83%100%
7. VI Liceum - Rzeszów 62%100% 61%95% 80%100%
8. Technikum nr 7 - Rzeszów 57%100% 67%94% 72%96%
9. Technikum nr 12 - Rzeszów 47%100% 61%89% 69%100%
10. Technikum nr 9 - Rzeszów 52%97% 54%93% 69%97%
11. Technikum nr 10 - Rzeszów 57%100% 46%82% 67%98%
12. Technikum nr 8 - Rzeszów 49%97% 46%76% 68%97%
13. Technikum nr 5 - Rzeszów 53%94% 45%69% 65%95%
14. Technikum nr 2 - Rzeszów 47%100% 51%90% 64%94%
15. Technikum nr 1 - Rzeszów 58%100% 44%83% 60%95%
16. Technikum nr 11 - Rzeszów 50%96% 49%88% 62%96%
17. VIII Liceum - Rzeszów 51%100% 49%82% 59%92%
18. VII Liceum - Rzeszów 46%95% 38%75% 75%100%
19. XIV Liceum - Rzeszów 42%100% 41%78% 67%100%
20. V Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Rzeszów 46%99% 43%73% 60%99%
21. Technikum nr 13 - Rzeszów 53%100% 34%50% 59%96%
22. Technikum nr 4 - Rzeszów 47%97% 41%74% 58%92%
23. X Liceum - Rzeszów 44%100% 36%83% 51%91%
24. Technikum ZDZ - Rzeszów 44%100% 31%33% 44%71%