| 🥇 |
II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów |
67.94% | 100% |
90.42% | 99.5% |
96.88% | 100% |
| 🥈 |
Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka - Rzeszów |
70.54% | 100% |
81.5% | 100% |
98.83% | 100% |
| 🥉 |
IX Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Rzeszów |
70.03% | 99.34% |
79.72% | 98.68% |
95.67% | 100% |
| 4. |
I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów |
69.29% | 100% |
79.16% | 99.5% |
93.78% | 100% |
| 5. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów |
62.98% | 100% |
83.81% | 100% |
92.63% | 100% |
| 6. |
Publiczne Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek - Rzeszów |
60.22% | 98.68% |
82.39% | 100% |
91.83% | 100% |
| 7. |
IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów |
56.47% | 97.17% |
83.29% | 99.65% |
92.25% | 100% |
| 8. |
Technikum nr 6 - Rzeszów |
61.9% | 97.81% |
77.62% | 100% |
86.2% | 98.68% |
| 9. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów |
68.93% | 99.61% |
70.43% | 98.43% |
86.15% | 100% |
| 10. |
Liceum Sióstr Pijarek im. Pauli Montal - Rzeszów |
64.52% | 96.3% |
70.7% | 92.59% |
78.32% | 100% |
| 11. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Rzeszów |
63.38% | 100% |
57.54% | 100% |
84.92% | 100% |
| 12. |
Społeczne Liceum - Rzeszów |
60.29% | 92.86% |
56% | 92.86% |
82.43% | 100% |
| 13. |
Technikum nr 7 - Rzeszów |
50.56% | 95.19% |
70.99% | 96.79% |
76.95% | 98.4% |
| 14. |
VI Liceum - Rzeszów |
53.94% | 99.62% |
61.34% | 97.36% |
79.32% | 98.11% |
| 15. |
Technikum nr 8 - Rzeszów |
56.94% | 96.59% |
55.07% | 85.23% |
75.95% | 97.7% |
| 16. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego Resovia - Rzeszów |
49.1% | 100% |
58.07% | 96.55% |
78.9% | 100% |
| 17. |
Technikum TEB Edukacja - Rzeszów |
47.72% | 96% |
54.12% | 100% |
83.2% | 100% |
| 18. |
VIII Liceum - Rzeszów |
55.97% | 95.45% |
52.11% | 90.91% |
76.58% | 95.38% |
| 19. |
Liceum Plastyczne - Rzeszów |
51.42% | 89.58% |
48.88% | 85.42% |
82.46% | 100% |
| 20. |
Technikum nr 9 - Rzeszów |
52.91% | 94.12% |
52.25% | 87.5% |
76.2% | 95.52% |
| 21. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego Stal - Rzeszów |
53.49% | 94.29% |
52.77% | 88.57% |
71.35% | 97.06% |
| 22. |
Technikum nr 2 - Rzeszów |
55.3% | 91.67% |
51.62% | 84.09% |
67.55% | 94.57% |
| 23. |
Technikum nr 5 - Rzeszów |
56.8% | 91.41% |
48.99% | 68.1% |
67.96% | 87.12% |
| 24. |
XIV Liceum - Rzeszów |
49.19% | 87.5% |
43.67% | 81.25% |
80.38% | 100% |
| 25. |
V Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Rzeszów |
57.31% | 98.86% |
47.97% | 78.41% |
67.55% | 95.45% |
| 26. |
VII Liceum - Rzeszów |
48.65% | 93.55% |
51.06% | 90.32% |
65.94% | 100% |
| 27. |
Technikum nr 10 - Rzeszów |
51.04% | 92.05% |
42.64% | 71.59% |
71.51% | 93.18% |
| 28. |
Liceum dla Dorosłych Newton - Rzeszów |
37.4% | 55.56% |
39.83% | 55.56% |
85% | 100% |
| 29. |
Technikum nr 1 - Rzeszów |
49.46% | 92.31% |
46.58% | 76.92% |
61.5% | 91.67% |
| 30. |
Technikum nr 12 - Rzeszów |
42.53% | 82.14% |
52.02% | 80.36% |
61.02% | 85.19% |
| 31. |
Mundurowe Liceum dla Dorosłych - Rzeszów |
42.63% | 85.71% |
30.88% | 42.86% |
77.75% | 100% |
| 32. |
XII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Rzeszów |
47.5% | 75% |
37.45% | 65% |
62.4% | 90% |
| 33. |
Technikum nr 13 - Rzeszów |
45.89% | 88.89% |
38.56% | 55.56% |
61.11% | 77.78% |
| 34. |
Technikum nr 11 - Rzeszów |
47% | 87.3% |
38.73% | 61.9% |
53.48% | 82.26% |
| 35. |
Szkoła Sztuk Pieknych - Rzeszów |
40.5% | 66.67% |
28.17% | 50% |
70.33% | 83.33% |
| 36. |
Technikum nr 4 - Rzeszów |
40.95% | 80.13% |
37.29% | 58.28% |
55.26% | 85.31% |
| 37. |
X Liceum - Rzeszów |
31.8% | 53.33% |
35.43% | 46.67% |
57.27% | 93.33% |
| 38. |
Liceum dla Dorosłych Archimedes - Rzeszów |
32.73% | 65.38% |
20.96% | 15.38% |
65.54% | 96.15% |
| 39. |
Zaoczne Liceum Cosinus - Rzeszów |
34.46% | 58.14% |
29.7% | 39.53% |
54.84% | 78.57% |
| 40. |
Technikum ZDZ - Rzeszów |
34.19% | 62.5% |
30.38% | 37.5% |
44.62% | 87.5% |
| 41. |
Liceum dla Dorosłych - Rzeszów |
25.08% | 40% |
23.33% | 20% |
50.44% | 67.57% |
| 42. |
Liceum dla Dorosłych ŻAK - Rzeszów |
25.29% | 45% |
25.85% | 30% |
44.7% | 55% |