| 🥇 |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Białystok |
69.4% | 100% |
90.3% | 100% |
95.79% | 100% |
| 🥈 |
II Liceum im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej - Białystok |
64.05% | 100% |
92.22% | 100% |
96.99% | 100% |
| 🥉 |
I Społeczne Liceum - Białystok |
66.59% | 96.88% |
86.13% | 100% |
96.43% | 100% |
| 4. |
Liceum Politechniki Białostockiej - Białystok |
64.09% | 100% |
85.22% | 100% |
94.19% | 100% |
| 5. |
VI Liceum im. Króla Zygmunta Augusta - Białystok |
61.15% | 99.11% |
83.7% | 100% |
92.55% | 100% |
| 6. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Łomża |
66.59% | 100% |
80.54% | 99.45% |
89.54% | 100% |
| 7. |
Liceum z Tewskim Językiem Nauczania im. 11 Marca - Puńsk |
68.55% | 100% |
74.75% | 95% |
92.7% | 100% |
| 8. |
III Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - Białystok |
57.15% | 98.16% |
84.38% | 100% |
93.19% | 100% |
| 9. |
IV Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Białystok |
63.71% | 99.6% |
79.62% | 99.6% |
90.88% | 100% |
| 10. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego - Suwałki |
61.6% | 100% |
81.01% | 100% |
91.56% | 100% |
| 11. |
II Liceum im. Marii Konopnickiej - Łomża |
62.53% | 100% |
81.35% | 100% |
88.39% | 100% |
| 12. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Witolda Lutosławskiego - Białystok |
64.78% | 100% |
73.44% | 100% |
87.78% | 100% |
| 13. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej - Suwałki |
64.75% | 100% |
69.85% | 100% |
87.65% | 100% |
| 14. |
Technikum Elektryczne - Białystok |
50.79% | 91.77% |
82.81% | 100% |
88.47% | 100% |
| 15. |
XI Liceum im. Rotmistrza Witolda Pileckiego - Białystok |
57.67% | 97.53% |
75.98% | 100% |
88.41% | 100% |
| 16. |
Liceum im. Mikołaja Kopernika - Grajewo |
63.48% | 98.78% |
73.61% | 92.68% |
84.86% | 100% |
| 17. |
II Liceum im. gen. Zygmunta Podhorskiego - Suwałki |
61.55% | 100% |
76.36% | 99.22% |
81.8% | 97.5% |
| 18. |
VIII Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Białystok |
60.02% | 98.09% |
70.12% | 99.04% |
89.25% | 100% |
| 19. |
Katolickie Liceum im. Matki Bożej Miłosierdzia - Białystok |
61.12% | 100% |
68.45% | 93.94% |
81.52% | 100% |
| 20. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Kolno |
64.27% | 98.39% |
65.24% | 90.32% |
77.61% | 98.36% |
| 21. |
II Liceum z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Bielsk Podlaski |
54.58% | 100% |
63.17% | 90.38% |
88.25% | 100% |
| 22. |
II Liceum - Hajnówka |
56.61% | 100% |
63.65% | 92.21% |
85.65% | 100% |
| 23. |
I Liceum im. Grzegorza Piramowicza - Augustów |
54.77% | 99.12% |
68.18% | 95.61% |
82.13% | 99.1% |
| 24. |
Liceum im. Króla Kazimierza Jagiellończyka - Wysokie Mazowieckie |
56.11% | 96.7% |
63.59% | 91.21% |
82.74% | 96.51% |
| 25. |
Technikum - Sejny |
57.58% | 100% |
62.33% | 100% |
81.17% | 100% |
| 26. |
Liceum - Siemiatycze |
56.75% | 96.67% |
64.05% | 85% |
79.04% | 100% |
| 27. |
Katolickie Liceum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Łomża |
62.83% | 100% |
59.48% | 87.8% |
77.08% | 100% |
| 28. |
Liceum Benedykta - Drohiczyn |
55.14% | 96% |
54.63% | 84% |
88.04% | 97.92% |
| 29. |
II Społeczne Liceum im. Jana Pawła II - Białystok |
59.58% | 100% |
53.23% | 86.05% |
84.14% | 100% |
| 30. |
I Liceum im. Stanisława Konarskiego - Zambrów |
55.99% | 98.98% |
64.54% | 91.84% |
75.51% | 96.77% |
| 31. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Artura Grottgera - Supraśl |
58.42% | 100% |
51.82% | 81.58% |
84.89% | 97.37% |
| 32. |
II Liceum im. Polonii i Polaków na Świecie - Augustów |
57.37% | 100% |
58.51% | 85.06% |
79% | 98.78% |
| 33. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Bielsk Podlaski |
53.31% | 100% |
59.05% | 88.17% |
80.57% | 98.86% |
| 34. |
Liceum im. Cypriana Norwida - Mońki |
52.49% | 94.12% |
59.51% | 88.24% |
80.8% | 100% |
| 35. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka - Łomża |
54.25% | 96.43% |
55.61% | 96.43% |
82.36% | 100% |
| 36. |
III Liceum im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK - Łomża |
55.65% | 97.46% |
60.61% | 93.22% |
73.04% | 98.23% |
| 37. |
Ogólnokszatłcąca Szkoła Sztuk Pięknych - Ciechanowiec |
45.86% | 78.57% |
56.29% | 92.86% |
86.29% | 100% |
| 38. |
Technikum nr 5 - Łomża |
50.32% | 96.5% |
63.96% | 96.5% |
72.07% | 95.07% |
| 39. |
V Liceum im. Jana III Sobieskiego - Białystok |
56.34% | 99.39% |
52.55% | 85.28% |
76.57% | 99.35% |
| 40. |
Technikum nr 1 - Zambrów |
50.13% | 98.15% |
56.04% | 90.74% |
77.37% | 100% |
| 41. |
Technikum Handlowo-Ekonomiczne - Białystok |
50.3% | 94.86% |
59.85% | 90.29% |
73.18% | 100% |
| 42. |
VII Liceum im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - Białystok |
54.72% | 97.99% |
47.87% | 79.87% |
80.59% | 97.93% |
| 43. |
Technikum TEB Edukacja - Białystok |
55.5% | 100% |
51.2% | 86.67% |
74.33% | 100% |
| 44. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Łapy |
54.55% | 96.08% |
54.04% | 84.31% |
69.73% | 94.12% |
| 45. |
X Liceum im. Wisławy Szymborskiej - Białystok |
52.5% | 94.07% |
52.62% | 88.15% |
72.82% | 96.92% |
| 46. |
Liceum im. Rotmistrza Witolda Pileckiego - Ciechanowiec |
43.44% | 85.71% |
54.61% | 83.12% |
79.57% | 98.57% |
| 47. |
Liceum Słoneczna Szkoła - Białystok |
66.5% | 87.5% |
34.63% | 37.5% |
76% | 100% |
| 48. |
Technikum Leśne - Białowieża |
55.73% | 100% |
55.59% | 95.45% |
64.91% | 95.45% |
| 49. |
Liceum im. ks. Jerzego Popiełuszki - Suchowola |
42.47% | 93.33% |
59.13% | 86.67% |
74.4% | 100% |
| 50. |
Liceum im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Drohiczyn |
58.11% | 100% |
42.44% | 66.67% |
75.33% | 88.89% |