| 🥇 |
II Liceum im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej - Białystok |
75.54% | 100% |
91.43% | 100% |
95.68% | 100% |
| 🥈 |
Liceum Politechniki Białostockiej - Białystok |
67.98% | 100% |
95.92% | 100% |
98.08% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Białystok |
70.92% | 100% |
93.65% | 100% |
95.99% | 100% |
| 4. |
I Społeczne Liceum - Białystok |
71.79% | 100% |
86.67% | 100% |
93.09% | 100% |
| 5. |
III Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - Białystok |
67.87% | 99.1% |
85.77% | 100% |
92.9% | 100% |
| 6. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Łomża |
67.59% | 100% |
86.72% | 100% |
91.82% | 100% |
| 7. |
VI Liceum im. Króla Zygmunta Augusta - Białystok |
64.6% | 99.56% |
85.25% | 100% |
92.43% | 99.54% |
| 8. |
II Liceum im. Marii Konopnickiej - Łomża |
65.31% | 100% |
84.26% | 99.3% |
88.54% | 100% |
| 9. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego - Suwałki |
66.61% | 100% |
80.59% | 100% |
90.85% | 100% |
| 10. |
XIX Liceum Mistrzostwa Sportowego - Białystok |
62.8% | 100% |
81.2% | 100% |
94% | 100% |
| 11. |
XI Liceum im. Rotmistrza Witolda Pileckiego - Białystok |
68.98% | 100% |
77.86% | 100% |
90.65% | 99.41% |
| 12. |
Technikum Elektryczne - Białystok |
58.59% | 99.07% |
86.83% | 100% |
90.66% | 99.53% |
| 13. |
IV Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Białystok |
63.37% | 99.56% |
82.99% | 100% |
88.86% | 100% |
| 14. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej - Suwałki |
68.41% | 98.77% |
79.11% | 95.06% |
86.57% | 97.47% |
| 15. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Witolda Lutosławskiego - Białystok |
73.14% | 100% |
63.14% | 100% |
95% | 100% |
| 16. |
II Liceum im. gen. Zygmunta Podhorskiego - Suwałki |
64.13% | 99.31% |
77.08% | 100% |
87.48% | 99.3% |
| 17. |
Liceum z Tewskim Językiem Nauczania im. 11 Marca - Puńsk |
65.5% | 100% |
72.53% | 100% |
86.35% | 100% |
| 18. |
II Liceum - Hajnówka |
65.26% | 98.68% |
74.74% | 97.37% |
83.58% | 97.01% |
| 19. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Bielsk Podlaski |
61.65% | 100% |
73.37% | 97.47% |
87.1% | 100% |
| 20. |
II Liceum z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Bielsk Podlaski |
65% | 92.5% |
68.75% | 97.5% |
87.46% | 96.15% |
| 21. |
I Liceum im. Stanisława Konarskiego - Zambrów |
65.68% | 98.9% |
73.6% | 95.6% |
80.83% | 95.56% |
| 22. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Kolno |
67.41% | 100% |
68.05% | 92.11% |
83.3% | 96.05% |
| 23. |
Katolickie Liceum im. Matki Bożej Miłosierdzia - Białystok |
59.18% | 90.91% |
69.09% | 90.91% |
90% | 100% |
| 24. |
Liceum im. Mikołaja Kopernika - Grajewo |
60.3% | 98.89% |
71.36% | 98.89% |
85.33% | 97.7% |
| 25. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Łapy |
67.8% | 100% |
67.38% | 86.67% |
81.47% | 95.56% |
| 26. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego Jagiellonia - Białystok |
61.73% | 100% |
68.45% | 100% |
84.23% | 100% |
| 27. |
VIII Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Białystok |
59.67% | 96.79% |
69.28% | 96.79% |
84.28% | 99.54% |
| 28. |
Liceum - Siemiatycze |
63% | 96.36% |
70.15% | 92.73% |
77.29% | 94.23% |
| 29. |
Liceum im. Króla Kazimierza Jagiellończyka - Wysokie Mazowieckie |
64.52% | 97.27% |
68.91% | 95.45% |
76.76% | 95.33% |
| 30. |
I Liceum im. Grzegorza Piramowicza - Augustów |
60.66% | 95.58% |
67.66% | 92.04% |
81.21% | 98.21% |
| 31. |
Technikum - Sejny |
67.8% | 100% |
62.4% | 100% |
78.9% | 90% |
| 32. |
Katolickie Liceum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Łomża |
61.33% | 96.3% |
62.74% | 100% |
82.48% | 100% |
| 33. |
II Liceum im. Polonii i Polaków na Świecie - Augustów |
64.88% | 100% |
64.14% | 94.74% |
76.88% | 94.23% |
| 34. |
Liceum im. Cypriana Norwida - Mońki |
63.84% | 98.36% |
62.56% | 91.8% |
79.19% | 98.33% |
| 35. |
Liceum Infotech - Białystok |
56.52% | 96.3% |
63.63% | 92.59% |
84.77% | 100% |
| 36. |
Technikum Programistyczne INFOTECH - Białystok |
49.12% | 87.76% |
64.57% | 95.92% |
89.24% | 100% |
| 37. |
VII Liceum im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - Białystok |
60.28% | 99.42% |
57.23% | 94.22% |
85.04% | 98.8% |
| 38. |
II Społeczne Liceum im. Jana Pawła II - Białystok |
54.73% | 96.67% |
64.6% | 100% |
82.66% | 96.55% |
| 39. |
V Liceum im. Jana III Sobieskiego - Białystok |
57.52% | 99.33% |
68.28% | 97.32% |
75.48% | 93.62% |
| 40. |
II Liceum - Zambrów |
63.79% | 100% |
58.25% | 91.67% |
78.61% | 100% |
| 41. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Artura Grottgera - Supraśl |
63.78% | 100% |
54% | 93.75% |
80.72% | 96.88% |
| 42. |
III Liceum - Zambrów |
59.69% | 100% |
53.54% | 92.31% |
83.92% | 100% |
| 43. |
X Liceum im. Wisławy Szymborskiej - Białystok |
57.8% | 98.94% |
59.23% | 95.74% |
77.74% | 93.33% |
| 44. |
III Liceum im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK - Łomża |
52.98% | 96.3% |
66.41% | 93.52% |
74.76% | 95.33% |
| 45. |
XIII Liceum - Białystok |
55.42% | 96.36% |
59.45% | 74.55% |
77.51% | 98.11% |
| 46. |
Technikum nr 3 - Suwałki |
57.95% | 98.81% |
57.48% | 89.29% |
76.55% | 96.39% |
| 47. |
Liceum im. Szymona Konarskiego - Sejny |
61.06% | 93.55% |
54.77% | 87.1% |
75.35% | 93.55% |
| 48. |
Technikum Leśne - Białowieża |
63.03% | 100% |
56.61% | 94.59% |
70.65% | 90.63% |
| 49. |
Liceum Benedykta - Drohiczyn |
59.13% | 85.42% |
49.75% | 66.67% |
80.91% | 95.74% |
| 50. |
Technikum - Wysokie Mazowieckie |
52.29% | 91.46% |
63.76% | 96.34% |
73.41% | 98.77% |