| 🥇 |
Liceum Politechniki Białostockiej - Białystok |
73.36% | 100% |
93.92% | 100% |
96.08% | 100% |
| 🥈 |
III Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - Białystok |
75.97% | 100% |
87.25% | 100% |
94.25% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Białystok |
73.39% | 100% |
89.24% | 99.47% |
93.66% | 100% |
| 4. |
II Liceum im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej - Białystok |
70.65% | 100% |
90.31% | 100% |
95.15% | 100% |
| 5. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Łomża |
74.66% | 100% |
84.41% | 100% |
91.45% | 100% |
| 6. |
VI Liceum im. Króla Zygmunta Augusta - Białystok |
69.55% | 100% |
84.88% | 99.55% |
92% | 99.55% |
| 7. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Witolda Lutosławskiego - Białystok |
67.42% | 100% |
80.75% | 100% |
97.75% | 100% |
| 8. |
Technikum Elektryczne - Białystok |
64.97% | 100% |
89.41% | 100% |
91.14% | 100% |
| 9. |
II Liceum im. Marii Konopnickiej - Łomża |
72.48% | 100% |
83.41% | 100% |
88.4% | 100% |
| 10. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego - Suwałki |
72.46% | 99.15% |
79.32% | 99.15% |
89.77% | 100% |
| 11. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej - Suwałki |
74.87% | 100% |
79.17% | 97.87% |
87.13% | 100% |
| 12. |
II Liceum im. gen. Zygmunta Podhorskiego - Suwałki |
73.21% | 100% |
81.39% | 100% |
85.95% | 100% |
| 13. |
IV Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Białystok |
69.83% | 99.12% |
81.67% | 99.12% |
88.41% | 99.07% |
| 14. |
I Społeczne Liceum - Białystok |
58.83% | 100% |
86.33% | 100% |
93.13% | 100% |
| 15. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Artura Grottgera - Supraśl |
78.72% | 100% |
67.83% | 100% |
88.39% | 100% |
| 16. |
I Liceum im. Stanisława Konarskiego - Zambrów |
73.94% | 100% |
73.8% | 98.82% |
83.79% | 100% |
| 17. |
XI Liceum im. Rotmistrza Witolda Pileckiego - Białystok |
66.38% | 100% |
76.45% | 99.29% |
87.96% | 100% |
| 18. |
Liceum im. Mikołaja Kopernika - Grajewo |
64.38% | 98.04% |
78.21% | 97.06% |
86.25% | 100% |
| 19. |
Liceum im. Króla Kazimierza Jagiellończyka - Wysokie Mazowieckie |
73.47% | 100% |
73.36% | 97.41% |
81.09% | 96.36% |
| 20. |
II Liceum z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Bielsk Podlaski |
61.93% | 97.78% |
71.09% | 95.56% |
90.54% | 100% |
| 21. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Bielsk Podlaski |
65.05% | 100% |
75.64% | 97.33% |
82.63% | 100% |
| 22. |
VIII Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Białystok |
64.07% | 99.47% |
72.04% | 99.47% |
84.31% | 99.44% |
| 23. |
I Liceum im. Grzegorza Piramowicza - Augustów |
65.01% | 100% |
71.76% | 98.21% |
83.41% | 99.1% |
| 24. |
II Liceum - Hajnówka |
62.55% | 100% |
69.51% | 86.49% |
86.12% | 96.55% |
| 25. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka - Łomża |
70.47% | 100% |
60.2% | 93.33% |
85.93% | 100% |
| 26. |
XIX Liceum Mistrzostwa Sportowego - Białystok |
56.75% | 100% |
67% | 100% |
89.25% | 100% |
| 27. |
II Liceum im. Polonii i Polaków na Świecie - Augustów |
62.02% | 100% |
67.25% | 96.3% |
79.99% | 97.47% |
| 28. |
Technikum nr 3 - Suwałki |
61.66% | 98.44% |
69.12% | 98.44% |
78.13% | 99.21% |
| 29. |
Technikum Handlowo-Ekonomiczne - Białystok |
58.71% | 99.28% |
71.48% | 97.84% |
77.73% | 100% |
| 30. |
Liceum Integracyjne w ZSTiO - Białystok |
65% | 100% |
50% | 100% |
91.5% | 100% |
| 31. |
II Społeczne Liceum im. Jana Pawła II - Białystok |
59.15% | 100% |
64.65% | 97.06% |
82.41% | 100% |
| 32. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Kolno |
61.3% | 94.81% |
67.32% | 96.1% |
75.65% | 96.1% |
| 33. |
Technikum - Sejny |
47.32% | 84% |
78.88% | 100% |
77.8% | 100% |
| 34. |
Katolickie Liceum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Łomża |
69.13% | 100% |
56.79% | 87.5% |
77.52% | 100% |
| 35. |
III Liceum im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK - Łomża |
62.86% | 99.19% |
65.19% | 94.31% |
74.24% | 96.75% |
| 36. |
Technikum nr 6 - Łomża |
65.34% | 98.9% |
66.71% | 96.7% |
70.22% | 95.6% |
| 37. |
Technikum - Sejny |
55.79% | 100% |
61.68% | 94.74% |
84.21% | 100% |
| 38. |
Liceum - Siemiatycze |
57.25% | 100% |
66.68% | 93.65% |
77.18% | 98.39% |
| 39. |
Liceum im. Cypriana Norwida - Mońki |
57.3% | 95% |
63.87% | 91.67% |
79.12% | 94.83% |
| 40. |
VII Liceum im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - Białystok |
64.31% | 99.41% |
55.62% | 88.24% |
79.33% | 96.93% |
| 41. |
V Liceum im. Jana III Sobieskiego - Białystok |
62.99% | 100% |
61.09% | 92.62% |
74.89% | 97.06% |
| 42. |
Technikum nr 5 - Łomża |
59.12% | 97.32% |
66.29% | 97.32% |
73.07% | 95.5% |
| 43. |
Katolickie Liceum im. Matki Bożej Miłosierdzia - Białystok |
62.73% | 100% |
67.64% | 90.91% |
67.91% | 90.91% |
| 44. |
Technikum nr 1 - Zambrów |
58.66% | 100% |
62.64% | 96.08% |
76.69% | 100% |
| 45. |
X Liceum im. Wisławy Szymborskiej - Białystok |
55.06% | 100% |
63.18% | 95.52% |
79.52% | 100% |
| 46. |
Technikum nr 6 - Białystok |
61.73% | 95.29% |
54% | 88.24% |
78.89% | 98.77% |
| 47. |
Liceum Infotech - Białystok |
54.52% | 95.24% |
57.57% | 90.48% |
82.38% | 100% |
| 48. |
I Liceum im. Marii Curie Skłodowskiej - Hajnówka |
58.24% | 100% |
56.88% | 100% |
77.88% | 100% |
| 49. |
VI Liceum - Łomża |
66.87% | 100% |
55.4% | 100% |
67.8% | 86.67% |
| 50. |
Technikum Programistyczne INFOTECH - Białystok |
44% | 88.52% |
65.92% | 95.08% |
79.82% | 100% |