| 🥇 |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Łomża |
72.2% | 100% |
83.2% | 99.4% |
90.6% | 100% |
| 🥈 |
II Liceum im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej - Białystok |
66.3% | 100% |
84.8% | 99.6% |
93.2% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Białystok |
65% | 100% |
85.9% | 99.6% |
92.4% | 100% |
| 4. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej - Suwałki |
67.6% | 100% |
78% | 100% |
89.2% | 100% |
| 5. |
II Liceum im. Marii Konopnickiej - Łomża |
72.1% | 100% |
78.4% | 99.4% |
84.1% | 100% |
| 6. |
VI Liceum im. Króla Zygmunta Augusta - Białystok |
67.6% | 100% |
78.4% | 100% |
88.4% | 100% |
| 7. |
IV Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Białystok |
70.3% | 99.7% |
72.8% | 98% |
85.2% | 100% |
| 8. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego - Suwałki |
64.6% | 98.1% |
78% | 100% |
84% | 100% |
| 9. |
III Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - Białystok |
59.7% | 99.5% |
77.9% | 100% |
87.4% | 100% |
| 10. |
I Liceum im. Grzegorza Piramowicza - Augustów |
66.7% | 100% |
73.7% | 100% |
82.5% | 100% |
| 11. |
Liceum z Tewskim Językiem Nauczania im. 11 Marca - Puńsk |
70.2% | 100% |
63.3% | 97.1% |
87.7% | 100% |
| 12. |
Technikum Elektryczne - Białystok |
56.7% | 99.5% |
77.9% | 100% |
83.2% | 98.5% |
| 13. |
Liceum im. Mikołaja Kopernika - Grajewo |
68.7% | 100% |
68.7% | 95.5% |
79.5% | 98.9% |
| 14. |
I Liceum im. Stanisława Konarskiego - Zambrów |
67.7% | 100% |
67.1% | 94% |
81.8% | 100% |
| 15. |
XI Liceum im. Rotmistrza Witolda Pileckiego - Białystok |
65.9% | 100% |
66.3% | 98.7% |
79.7% | 100% |
| 16. |
Liceum im. Króla Kazimierza Jagiellończyka - Wysokie Mazowieckie |
62.7% | 99.3% |
67.7% | 96.1% |
76.3% | 100% |
| 17. |
II Liceum im. gen. Zygmunta Podhorskiego - Suwałki |
59.9% | 96.3% |
71.5% | 98.5% |
74.5% | 99.2% |
| 18. |
II Liceum z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Bielsk Podlaski |
56% | 97.7% |
66.1% | 95.5% |
83.2% | 100% |
| 19. |
Liceum im. ks. Jerzego Popiełuszki - Suchowola |
63.5% | 100% |
65.7% | 91.3% |
75.5% | 100% |
| 20. |
Liceum im. Cypriana Norwida - Mońki |
63.9% | 98.9% |
60.2% | 87.8% |
77.6% | 100% |
| 21. |
II Liceum - Hajnówka |
56.7% | 98.1% |
62.6% | 90.6% |
81.9% | 98.2% |
| 22. |
Liceum im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Drohiczyn |
58.8% | 97.1% |
62.1% | 85.3% |
79.4% | 96% |
| 23. |
VIII Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Białystok |
59.7% | 100% |
61.5% | 96.7% |
77.5% | 99.1% |
| 24. |
Katolickie Liceum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Łomża |
64.4% | 100% |
58.7% | 94.1% |
75% | 98.5% |
| 25. |
II Liceum im. Polonii i Polaków na Świecie - Augustów |
60.2% | 100% |
61.2% | 98.7% |
74.5% | 100% |
| 26. |
III Liceum im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK - Łomża |
66.3% | 100% |
61% | 95.1% |
67.7% | 97.9% |
| 27. |
Liceum im. Mikołaja Kopernika - Sokółka |
57.5% | 100% |
59% | 92.9% |
77.4% | 96% |
| 28. |
II Liceum - Zambrów |
62.5% | 100% |
60.5% | 91.5% |
67.2% | 93.8% |
| 29. |
Liceum - Czyżew |
61.3% | 95.8% |
52.1% | 91.7% |
76.7% | 100% |
| 30. |
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Bielsk Podlaski |
56.2% | 100% |
58.8% | 88.9% |
73.8% | 97.3% |
| 31. |
V Liceum im. Jana III Sobieskiego - Białystok |
59.9% | 100% |
55.5% | 93.2% |
70.1% | 98.9% |
| 32. |
Liceum - Szczuczyn |
58.4% | 90.9% |
50.2% | 72.7% |
76.2% | 100% |
| 33. |
Technikum Handlowo-Ekonomiczne - Białystok |
59.8% | 98.1% |
59.4% | 94.4% |
63% | 94.7% |
| 34. |
Liceum im. Rotmistrza Witolda Pileckiego - Ciechanowiec |
55.2% | 91.8% |
64.8% | 96.5% |
61.8% | 84.7% |
| 35. |
Technikum nr 1 im. 2 Korpusu Polskiego - Augustów |
49.7% | 100% |
59% | 91.9% |
72.9% | 97.8% |
| 36. |
Liceum - Dąbrowa Białostocka |
56% | 100% |
50.6% | 75.8% |
75% | 98.3% |
| 37. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Łapy |
61.9% | 97.7% |
56% | 88.6% |
63.5% | 95.3% |
| 38. |
Technikum - Michałowo |
59.2% | 100% |
32% | 60% |
87% | 100% |
| 39. |
Technikum - Grajewo |
54.3% | 96.9% |
57.6% | 95.3% |
65.8% | 95.1% |
| 40. |
Technikum Budowlano - Geodezyjne - Białystok |
51.3% | 96.9% |
57% | 85.8% |
67.9% | 97.6% |
| 41. |
VI Liceum - Łomża |
62.5% | 98.6% |
49.6% | 84.5% |
62.3% | 97.2% |
| 42. |
Technikum nr 5 - Łomża |
55.2% | 98% |
59.1% | 93.9% |
58.7% | 87% |
| 43. |
II Liceum - Grajewo |
55.3% | 100% |
51.3% | 91.8% |
66.2% | 97.5% |
| 44. |
Technikum nr 1 - Zambrów |
53.4% | 100% |
53.2% | 86.8% |
66.1% | 94.3% |
| 45. |
Technikum Mechaniczne - Białystok |
56.5% | 96.4% |
56.3% | 95.7% |
59.5% | 94.3% |
| 46. |
XIV Liceum im. Ryszarda Kaczorowskiego - Białystok |
52.9% | 96.8% |
47.9% | 89.2% |
67.9% | 96.1% |
| 47. |
Technikum nr 4 - Suwałki |
53.3% | 92.1% |
46% | 69.7% |
68.6% | 98.7% |
| 48. |
Technikum nr 3 - Suwałki |
49.4% | 90.7% |
54.1% | 86.1% |
62.7% | 95.1% |
| 49. |
I Liceum im. Marii Curie Skłodowskiej - Hajnówka |
51.7% | 94.2% |
42.3% | 76.9% |
70.6% | 100% |
| 50. |
Liceum - Jedwabne |
52.3% | 100% |
45% | 68.8% |
63.8% | 100% |