| 🥇 |
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego - Tarnobrzeg |
73.13% | 100% |
95.71% | 100% |
97.04% | 100% |
| 🥈 |
II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów |
75.1% | 100% |
92.08% | 100% |
95.96% | 100% |
| 🥉 |
Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka - Rzeszów |
78.16% | 100% |
86.52% | 100% |
97.2% | 100% |
| 4. |
Publiczne Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek - Rzeszów |
77.2% | 99.44% |
87.78% | 100% |
94.2% | 100% |
| 5. |
IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów |
75.44% | 100% |
89.48% | 100% |
93.9% | 100% |
| 6. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika - Krosno |
72.27% | 100% |
89.08% | 99.52% |
93.95% | 99.51% |
| 7. |
II Liceum im. ks. Jana Twardowskiego - Dębica |
72.28% | 99.39% |
88.61% | 98.78% |
94.02% | 100% |
| 8. |
IV Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II - Jasło |
69.88% | 100% |
91.97% | 100% |
92.35% | 97.06% |
| 9. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Mielec |
73.62% | 98.94% |
84.75% | 100% |
93.45% | 100% |
| 10. |
IX Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Rzeszów |
71.69% | 100% |
84.06% | 100% |
95.29% | 100% |
| 11. |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia - Tarnobrzeg |
74.3% | 100% |
83.61% | 100% |
92.88% | 100% |
| 12. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów |
67.94% | 100% |
88.07% | 100% |
91.93% | 100% |
| 13. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Przemyśl |
73.18% | 99.48% |
82.52% | 98.45% |
90.56% | 100% |
| 14. |
Publiczne Katolickie Liceum im. Anny Jenke - Jarosław |
72.87% | 100% |
84.62% | 100% |
88.36% | 100% |
| 15. |
I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów |
71.77% | 100% |
82.26% | 100% |
90.89% | 100% |
| 16. |
I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Sanok |
73.94% | 100% |
80.9% | 98.9% |
89.58% | 100% |
| 17. |
Samorządowe Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Stalowa Wola |
70.71% | 100% |
83.75% | 98.9% |
88.15% | 99.44% |
| 18. |
Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna II Stopnia - Przemyśl |
69.4% | 100% |
83.8% | 100% |
89.1% | 100% |
| 19. |
Liceum Sióstr Pijarek im. Pauli Montal - Rzeszów |
73.71% | 100% |
85.29% | 100% |
83% | 100% |
| 20. |
Liceum im. Adama Mickiewicza - Strzyżów |
72.38% | 100% |
82.53% | 100% |
84.36% | 97.65% |
| 21. |
I Liceum im. Króla Stanisława Leszczyńskiego - Jasło |
70.67% | 100% |
74.84% | 97.58% |
89.4% | 100% |
| 22. |
I Liceum im. Stanisława Konarskiego - Mielec |
71.17% | 99% |
78.32% | 99% |
85.17% | 98.99% |
| 23. |
II Liceum im. ppłk. Józefa Modrzejewskiego - Jasło |
72.08% | 100% |
75.77% | 98.32% |
86.67% | 99.16% |
| 24. |
II Liceum im. Konstytucji 3 Maja - Krosno |
64.39% | 99.44% |
79.91% | 98.89% |
87.29% | 99.44% |
| 25. |
Liceum - Grębów |
58.08% | 92.31% |
89.38% | 100% |
83.54% | 100% |
| 26. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Boguchwała |
67.65% | 98.41% |
74.02% | 96.83% |
89.19% | 98.41% |
| 27. |
Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Ropczyce |
72.33% | 98.25% |
74.86% | 97.37% |
83.4% | 98.23% |
| 28. |
VI Liceum - Rzeszów |
70.25% | 99.2% |
72.67% | 99.2% |
85.65% | 100% |
| 29. |
Liceum im. Janka Bytnara - Kolbuszowa |
69.03% | 100% |
75.34% | 99.03% |
83.45% | 100% |
| 30. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Sanok |
70.37% | 98.77% |
74.75% | 98.16% |
82.32% | 99.37% |
| 31. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Łańcut |
66.49% | 100% |
75.17% | 97.32% |
85.14% | 99.33% |
| 32. |
Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Stalowa Wola |
62.94% | 99.02% |
77.12% | 99.02% |
86.69% | 100% |
| 33. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów |
65.68% | 100% |
74.28% | 98.73% |
86.14% | 98.73% |
| 34. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Jarosław |
67.92% | 99.49% |
72.07% | 97.47% |
85.77% | 99.49% |
| 35. |
II Liceum - Jarosław |
68.32% | 100% |
73.97% | 95.52% |
83.28% | 100% |
| 36. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Rzeszów |
66.96% | 100% |
72.22% | 100% |
84.39% | 100% |
| 37. |
I Liceum im. Króla Władysława Jagiełły - Dębica |
69.54% | 98.75% |
71.39% | 96.88% |
82.61% | 99.38% |
| 38. |
III Liceum - Dębica |
67.73% | 99.08% |
73.21% | 96.33% |
82.23% | 99.07% |
| 39. |
Liceum - Ustrzyki Dolne |
66.39% | 100% |
76.07% | 100% |
80.6% | 96.15% |
| 40. |
Liceum nr 1 - Leżajsk |
67.32% | 97.79% |
73.52% | 95.96% |
82.11% | 96.69% |
| 41. |
II Liceum im. prof. Kazimierza Morawskiego - Przemyśl |
65.67% | 98.65% |
71.69% | 95.27% |
84.22% | 97.86% |
| 42. |
Liceum im. Mikołaja Kopernika - Tarnobrzeg |
63.33% | 97.64% |
74.42% | 95.75% |
82.66% | 97.62% |
| 43. |
Liceum im. Stefana Czarnieckiego - Nisko |
62.64% | 96.46% |
75.28% | 100% |
82.04% | 98.23% |
| 44. |
Katolickie Liceum im. św. Jana Pawła II - Tarnobrzeg |
71.31% | 100% |
69.77% | 92.31% |
78.27% | 100% |
| 45. |
I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Brzozów |
62.63% | 99.36% |
72.53% | 96.79% |
82.53% | 97.44% |
| 46. |
Liceum - Zaklików |
62.58% | 100% |
78.42% | 100% |
75.73% | 100% |
| 47. |
Społeczne Liceum - Rzeszów |
50.19% | 93.75% |
78.56% | 100% |
87.25% | 100% |
| 48. |
Liceum im. ks. Piotra Skargi - Sędziszów Małopolski |
64.34% | 99.07% |
67.26% | 92.52% |
80.79% | 96.26% |
| 49. |
III Liceum - Krosno |
63.34% | 98.28% |
66.35% | 95.69% |
81.33% | 99.12% |
| 50. |
I Liceum - Nowa Sarzyna |
65.16% | 94.59% |
73.43% | 97.3% |
70.92% | 94.59% |