| 🥇 |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika - Krosno |
69.78% | 100% |
90.6% | 100% |
96.26% | 100% |
| 🥈 |
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego - Tarnobrzeg |
66.79% | 100% |
92.79% | 100% |
96.15% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów |
67.94% | 100% |
90.42% | 99.5% |
96.88% | 100% |
| 4. |
Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka - Rzeszów |
70.54% | 100% |
81.5% | 100% |
98.83% | 100% |
| 5. |
IX Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Rzeszów |
70.03% | 99.34% |
79.72% | 98.68% |
95.67% | 100% |
| 6. |
IV Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II - Jasło |
55.89% | 100% |
92.39% | 100% |
94.47% | 100% |
| 7. |
I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów |
69.29% | 100% |
79.16% | 99.5% |
93.78% | 100% |
| 8. |
II Liceum im. ks. Jana Twardowskiego - Dębica |
62.26% | 100% |
85.24% | 100% |
92.61% | 100% |
| 9. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów |
62.98% | 100% |
83.81% | 100% |
92.63% | 100% |
| 10. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Mielec |
66.38% | 100% |
79.98% | 98.99% |
92.87% | 100% |
| 11. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Przemyśl |
66.56% | 100% |
80.74% | 99.48% |
89.88% | 100% |
| 12. |
Samorządowe Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Stalowa Wola |
61.86% | 99.49% |
83.13% | 100% |
89.86% | 100% |
| 13. |
Publiczne Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek - Rzeszów |
60.22% | 98.68% |
82.39% | 100% |
91.83% | 100% |
| 14. |
IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów |
56.47% | 97.17% |
83.29% | 99.65% |
92.25% | 100% |
| 15. |
II Liceum im. Konstytucji 3 Maja - Krosno |
66.47% | 100% |
77.13% | 99.47% |
87.82% | 100% |
| 16. |
I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Sanok |
62.9% | 99.38% |
77.95% | 99.38% |
90.16% | 100% |
| 17. |
Liceum im. Adama Mickiewicza - Strzyżów |
71.62% | 100% |
75.37% | 97.2% |
82.15% | 99.07% |
| 18. |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia - Tarnobrzeg |
61.03% | 96.77% |
76.16% | 100% |
91.6% | 100% |
| 19. |
Liceum im. Janka Bytnara - Kolbuszowa |
65.92% | 95.83% |
74.69% | 98.96% |
86.72% | 100% |
| 20. |
I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Brzozów |
67.78% | 100% |
73.57% | 97.97% |
85.26% | 99.31% |
| 21. |
Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Stalowa Wola |
57.36% | 100% |
80.04% | 99.48% |
89.15% | 100% |
| 22. |
Technikum nr 6 - Rzeszów |
61.9% | 97.81% |
77.62% | 100% |
86.2% | 98.68% |
| 23. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów |
68.93% | 99.61% |
70.43% | 98.43% |
86.15% | 100% |
| 24. |
I Liceum im. Króla Stanisława Leszczyńskiego - Jasło |
58.13% | 96.88% |
76.51% | 98.75% |
89.64% | 100% |
| 25. |
II Liceum - Jarosław |
67.48% | 100% |
67.05% | 91.34% |
88.19% | 100% |
| 26. |
II Liceum im. ppłk. Józefa Modrzejewskiego - Jasło |
54.8% | 90.72% |
77.02% | 98.97% |
90.21% | 100% |
| 27. |
I Liceum im. Stanisława Konarskiego - Mielec |
61.86% | 97.8% |
71.34% | 98.9% |
88.74% | 100% |
| 28. |
Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Ropczyce |
59.36% | 97.46% |
74.68% | 98.31% |
86.24% | 100% |
| 29. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Jarosław |
61.46% | 99.03% |
72.51% | 96.14% |
84.52% | 99.02% |
| 30. |
Salezjańskie Publiczne Liceum - Przemyśl |
66% | 100% |
64.28% | 92% |
87.83% | 100% |
| 31. |
Technikum nr 2 - Dębica |
51.54% | 100% |
79.87% | 99.04% |
85.68% | 100% |
| 32. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Boguchwała |
66.25% | 98.18% |
63.22% | 92.73% |
86.51% | 100% |
| 33. |
II Liceum im. prof. Kazimierza Morawskiego - Przemyśl |
60.25% | 98.99% |
69.62% | 95.48% |
85.85% | 98.47% |
| 34. |
Liceum im. Stefana Czarnieckiego - Nisko |
62.7% | 100% |
71.09% | 94.59% |
81.8% | 98.15% |
| 35. |
Technikum nr 5 - Krosno |
57.34% | 99.37% |
72.89% | 96.84% |
84.74% | 98.73% |
| 36. |
Liceum - Ustrzyki Dolne |
58.05% | 100% |
75.18% | 95.95% |
81.63% | 98.57% |
| 37. |
Liceum im. Mikołaja Kopernika - Tarnobrzeg |
61.18% | 99.11% |
70.58% | 93.33% |
82.73% | 99.55% |
| 38. |
Liceum Sióstr Pijarek im. Pauli Montal - Rzeszów |
64.52% | 96.3% |
70.7% | 92.59% |
78.32% | 100% |
| 39. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Łańcut |
64.91% | 100% |
67.31% | 96.85% |
81.24% | 98.41% |
| 40. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Krosno |
65.83% | 100% |
58.08% | 91.67% |
89.09% | 100% |
| 41. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Sanok |
57.52% | 98.68% |
71.7% | 99.34% |
82.83% | 100% |
| 42. |
Technikum - Tarnobrzeg |
64.18% | 100% |
69% | 97.06% |
77.63% | 100% |
| 43. |
Publiczne Katolickie Liceum im. Anny Jenke - Jarosław |
61.91% | 100% |
75.52% | 100% |
73.39% | 95.65% |
| 44. |
III Liceum - Przemyśl |
52.72% | 94.44% |
71.67% | 100% |
84.24% | 100% |
| 45. |
Samorządowe Liceum - Głogów Małopolski |
63.49% | 100% |
65.18% | 94.87% |
79.64% | 97.44% |
| 46. |
I Liceum im. Króla Władysława Jagiełły - Dębica |
57.72% | 100% |
68.4% | 95.68% |
81.22% | 97.52% |
| 47. |
Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna II Stopnia - Przemyśl |
63.42% | 100% |
59.75% | 91.67% |
83.33% | 100% |
| 48. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Rzeszów |
63.38% | 100% |
57.54% | 100% |
84.92% | 100% |
| 49. |
Liceum nr 1 - Leżajsk |
58.48% | 98.05% |
67.65% | 90.66% |
79.56% | 98.42% |
| 50. |
Katolickie Liceum im. św. Jana Pawła II - Tarnobrzeg |
68.73% | 100% |
56.36% | 90.91% |
80.55% | 90% |