| 🥇 |
II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów |
74.25% | 100% |
90.66% | 100% |
96.07% | 100% |
| 🥈 |
II Liceum im. ks. Jana Twardowskiego - Dębica |
72.61% | 100% |
91.88% | 100% |
95.42% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika - Krosno |
73.76% | 100% |
91.09% | 100% |
94.96% | 100% |
| 4. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów |
70.33% | 100% |
89.02% | 100% |
94.95% | 100% |
| 5. |
IV Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II - Jasło |
70.74% | 97.37% |
91.32% | 100% |
92.11% | 100% |
| 6. |
Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna II Stopnia - Przemyśl |
78.5% | 100% |
80% | 100% |
95% | 100% |
| 7. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Mielec |
71.66% | 98.92% |
86.52% | 98.92% |
94.21% | 100% |
| 8. |
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego - Tarnobrzeg |
66.56% | 100% |
90.15% | 100% |
95.42% | 100% |
| 9. |
Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka - Rzeszów |
73.25% | 100% |
80.75% | 100% |
97.72% | 100% |
| 10. |
IX Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Rzeszów |
70.75% | 99.19% |
82.94% | 99.19% |
96.67% | 100% |
| 11. |
I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów |
73.2% | 99.39% |
82.42% | 99.39% |
93.4% | 100% |
| 12. |
Publiczne Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek - Rzeszów |
67.39% | 100% |
87.17% | 99.07% |
93.37% | 100% |
| 13. |
II Liceum im. ppłk. Józefa Modrzejewskiego - Jasło |
76.4% | 100% |
78.04% | 100% |
91.28% | 100% |
| 14. |
Samorządowe Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Stalowa Wola |
69.27% | 100% |
86.16% | 100% |
89.36% | 98.8% |
| 15. |
IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów |
68.96% | 99.03% |
83.97% | 99.35% |
91.77% | 99.67% |
| 16. |
I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Sanok |
66.79% | 100% |
84.84% | 100% |
90.45% | 100% |
| 17. |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia - Tarnobrzeg |
68.73% | 100% |
77.88% | 100% |
92.52% | 100% |
| 18. |
I Liceum im. Króla Stanisława Leszczyńskiego - Jasło |
72.06% | 99.24% |
73.95% | 96.95% |
89.23% | 100% |
| 19. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Przemyśl |
70.62% | 100% |
77.39% | 98.38% |
86.96% | 97.77% |
| 20. |
II Liceum im. Konstytucji 3 Maja - Krosno |
68.92% | 99.42% |
78.47% | 98.84% |
87.25% | 99.42% |
| 21. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Sanok |
65.99% | 100% |
81.03% | 100% |
87.6% | 99.16% |
| 22. |
III Liceum - Dębica |
63.3% | 98.88% |
80.86% | 100% |
90.02% | 100% |
| 23. |
Liceum im. Adama Mickiewicza - Strzyżów |
72.28% | 100% |
72.6% | 96.81% |
83.89% | 98.92% |
| 24. |
Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Stalowa Wola |
63.66% | 99.43% |
79.01% | 96.55% |
85.58% | 98.85% |
| 25. |
II Liceum - Jarosław |
67.4% | 99.15% |
73.73% | 96.58% |
86.25% | 99.15% |
| 26. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Jarosław |
67.35% | 100% |
74.73% | 99.41% |
85.01% | 100% |
| 27. |
I Liceum im. Stanisława Konarskiego - Mielec |
68.37% | 100% |
71.58% | 99.46% |
86.66% | 99.45% |
| 28. |
III Liceum - Przemyśl |
64% | 100% |
70% | 100% |
92.2% | 100% |
| 29. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów |
67.03% | 100% |
71.22% | 98.68% |
87.27% | 99.56% |
| 30. |
I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Brzozów |
65.41% | 98.36% |
74.84% | 95.9% |
84.6% | 96.72% |
| 31. |
Technikum nr 6 - Rzeszów |
58.55% | 100% |
78.99% | 100% |
86.61% | 99.53% |
| 32. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Łańcut |
66.02% | 97.9% |
70.92% | 97.2% |
86.97% | 99.3% |
| 33. |
II Liceum im. prof. Kazimierza Morawskiego - Przemyśl |
66.83% | 98.92% |
73.74% | 98.39% |
83.01% | 98.36% |
| 34. |
Liceum im. Janka Bytnara - Kolbuszowa |
67.89% | 98.94% |
71.17% | 96.81% |
84.38% | 96.81% |
| 35. |
Liceum Sióstr Pijarek im. Pauli Montal - Rzeszów |
61.07% | 100% |
71.43% | 100% |
88.71% | 100% |
| 36. |
VI Liceum - Rzeszów |
62.36% | 100% |
72.81% | 99.24% |
85.29% | 99.62% |
| 37. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Rzeszów |
68.15% | 100% |
68.92% | 100% |
82.31% | 100% |
| 38. |
Technikum nr 2 - Dębica |
48.97% | 96.59% |
82.73% | 100% |
84.58% | 96.59% |
| 39. |
Technikum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II - Jasło |
67.5% | 98.29% |
69.52% | 95.73% |
79.09% | 98.28% |
| 40. |
Liceum im. Adama Mickiewicza - Żołynia |
76.25% | 100% |
70.5% | 100% |
69.25% | 100% |
| 41. |
Liceum - Ustrzyki Dolne |
59.24% | 95.16% |
78% | 100% |
78.61% | 95.16% |
| 42. |
Liceum nr 1 - Leżajsk |
62.91% | 97.17% |
71.31% | 91.87% |
81.11% | 97.86% |
| 43. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Krosno |
64.2% | 100% |
61.6% | 100% |
89.5% | 100% |
| 44. |
Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Ropczyce |
64.95% | 98.48% |
69.42% | 94.7% |
80.36% | 95.45% |
| 45. |
I Liceum - Nowa Sarzyna |
63.17% | 98.15% |
69.26% | 90.74% |
81.28% | 98% |
| 46. |
Liceum - Grębów |
52.28% | 96% |
77.04% | 92% |
84.08% | 100% |
| 47. |
Liceum im. Mikołaja Kopernika - Tarnobrzeg |
53.65% | 95.22% |
73.35% | 95.65% |
86.27% | 98.68% |
| 48. |
Liceum im. ks. Piotra Skargi - Sędziszów Małopolski |
61.33% | 98.88% |
69.73% | 94.38% |
81.92% | 95.51% |
| 49. |
Liceum - Zaklików |
60% | 90% |
68.6% | 90% |
84% | 90% |
| 50. |
Technikum nr 5 - Krosno |
57.16% | 99.23% |
71.63% | 96.92% |
82.98% | 98.46% |