| 🥇 |
II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów |
74.79% | 100% |
89.56% | 100% |
93.98% | 100% |
| 🥈 |
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego - Tarnobrzeg |
73.03% | 98.63% |
89.9% | 100% |
93.28% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika - Krosno |
74.37% | 99.49% |
88.97% | 100% |
92.28% | 100% |
| 4. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów |
76.22% | 100% |
84.53% | 100% |
93.49% | 100% |
| 5. |
II Liceum im. ks. Jana Twardowskiego - Dębica |
74.86% | 99.24% |
84.91% | 99.24% |
92.5% | 100% |
| 6. |
IV Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II - Jasło |
69.82% | 100% |
89.67% | 100% |
92.64% | 100% |
| 7. |
Publiczne Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek - Rzeszów |
70.51% | 100% |
89.44% | 100% |
90.38% | 100% |
| 8. |
IX Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Rzeszów |
66.96% | 100% |
84.28% | 100% |
96.4% | 100% |
| 9. |
I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów |
75.19% | 100% |
80.31% | 100% |
91.03% | 100% |
| 10. |
IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów |
67.92% | 99.66% |
85.78% | 99.66% |
92.67% | 100% |
| 11. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Mielec |
71.14% | 100% |
80.04% | 99.44% |
93.02% | 100% |
| 12. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Rzeszów |
75.5% | 100% |
80.5% | 100% |
88.13% | 100% |
| 13. |
Liceum Sióstr Pijarek im. Pauli Montal - Rzeszów |
75.27% | 100% |
80.05% | 100% |
88.32% | 100% |
| 14. |
II Liceum im. ppłk. Józefa Modrzejewskiego - Jasło |
73.89% | 100% |
81.02% | 100% |
88.37% | 100% |
| 15. |
Liceum im. Adama Mickiewicza - Żołynia |
69.86% | 100% |
86.86% | 100% |
83.43% | 100% |
| 16. |
Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka - Rzeszów |
62% | 100% |
80.78% | 97.22% |
97.14% | 100% |
| 17. |
Samorządowe Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Stalowa Wola |
66.8% | 100% |
84.59% | 100% |
88.25% | 100% |
| 18. |
Publiczne Katolickie Liceum im. Anny Jenke - Jarosław |
73.81% | 100% |
82.5% | 100% |
82.96% | 100% |
| 19. |
Liceum im. św. Jadwigi Królowej - Błażowa |
76.33% | 85.71% |
82.17% | 100% |
80.33% | 100% |
| 20. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego - Jarosław |
80.04% | 100% |
66.63% | 100% |
90.08% | 100% |
| 21. |
II Liceum im. Konstytucji 3 Maja - Krosno |
67.4% | 100% |
79.77% | 100% |
88.95% | 100% |
| 22. |
Technikum nr 6 - Rzeszów |
59.97% | 98.44% |
85.45% | 100% |
89.47% | 100% |
| 23. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów |
70.78% | 100% |
75.73% | 100% |
86.85% | 99.56% |
| 24. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Przemyśl |
65.02% | 98.87% |
80.47% | 98.31% |
86.05% | 98.85% |
| 25. |
I Liceum im. Króla Stanisława Leszczyńskiego - Jasło |
65.59% | 99.24% |
77.02% | 98.47% |
88.91% | 100% |
| 26. |
Technikum nr 2 - Dębica |
62.95% | 99.1% |
80.87% | 100% |
86.07% | 99.1% |
| 27. |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia - Tarnobrzeg |
67.91% | 100% |
72.3% | 100% |
89.18% | 100% |
| 28. |
III Liceum - Dębica |
71.51% | 100% |
74.49% | 100% |
83.35% | 100% |
| 29. |
I Liceum im. Stanisława Konarskiego - Mielec |
67.36% | 99.45% |
75.63% | 98.36% |
86.22% | 99.45% |
| 30. |
I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Sanok |
63.36% | 99.4% |
76.07% | 96.43% |
88.52% | 99.39% |
| 31. |
Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Stalowa Wola |
59.96% | 99.45% |
80.49% | 98.36% |
87.17% | 100% |
| 32. |
Liceum im. Adama Mickiewicza - Strzyżów |
68.82% | 100% |
75.62% | 96.12% |
82.51% | 99.02% |
| 33. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Łańcut |
64.47% | 98.45% |
74.63% | 98.45% |
86.96% | 98.44% |
| 34. |
Liceum im. Janka Bytnara - Kolbuszowa |
62.45% | 97.62% |
77.08% | 100% |
85.82% | 100% |
| 35. |
I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Brzozów |
66.17% | 100% |
74.66% | 97.73% |
82.42% | 99.24% |
| 36. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Sanok |
62.79% | 99.24% |
76.82% | 100% |
83.59% | 98.37% |
| 37. |
Technikum nr 7 - Rzeszów |
58.4% | 100% |
82.16% | 100% |
82.56% | 98.44% |
| 38. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Jarosław |
62.81% | 99.38% |
73.85% | 96.3% |
86% | 98.15% |
| 39. |
Technikum nr 5 - Krosno |
61.72% | 98.31% |
76.83% | 97.46% |
83.9% | 99.15% |
| 40. |
II Liceum im. prof. Kazimierza Morawskiego - Przemyśl |
62.1% | 96.99% |
75.93% | 98.8% |
84.16% | 98.74% |
| 41. |
Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Ropczyce |
67.65% | 99.09% |
71.32% | 94.55% |
82.84% | 97.27% |
| 42. |
II Liceum - Jarosław |
64.02% | 99.22% |
74.84% | 96.88% |
82.14% | 97.62% |
| 43. |
Liceum im. Mikołaja Kopernika - Tarnobrzeg |
64.22% | 97.78% |
72.1% | 94.44% |
84.61% | 98.89% |
| 44. |
Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna II Stopnia - Przemyśl |
60.91% | 100% |
72.18% | 100% |
87.36% | 90.91% |
| 45. |
Technikum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II - Jasło |
66.21% | 99.01% |
72.72% | 99.01% |
81.28% | 99.01% |
| 46. |
Samorządowe Liceum - Głogów Małopolski |
65.14% | 100% |
72.91% | 95.45% |
81.86% | 100% |
| 47. |
VI Liceum - Rzeszów |
64.81% | 99.22% |
72.21% | 98.44% |
81.93% | 100% |
| 48. |
III Liceum - Krosno |
66.92% | 98.91% |
68.67% | 97.83% |
82.5% | 96.67% |
| 49. |
Liceum - Grębów |
66.94% | 100% |
73.28% | 94.44% |
76.78% | 100% |
| 50. |
Liceum im. ks. Piotra Skargi - Sędziszów Małopolski |
64.36% | 95.45% |
70.6% | 94.55% |
79.98% | 94.55% |