| 🥇 |
Liceum Sióstr Pijarek im. Pauli Montal - Rzeszów |
71.83% | 100% |
86% | 100% |
99.33% | 100% |
| 🥈 |
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego - Tarnobrzeg |
65.91% | 100% |
90.46% | 100% |
96.18% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli - Rzeszów |
66.06% | 100% |
88.08% | 100% |
97.46% | 100% |
| 4. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika - Krosno |
67.28% | 100% |
88.8% | 100% |
94.92% | 100% |
| 5. |
I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Sanok |
71.99% | 100% |
84.63% | 100% |
92.33% | 100% |
| 6. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Mielec |
67.86% | 100% |
82.09% | 100% |
95.46% | 100% |
| 7. |
Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka - Rzeszów |
73% | 100% |
73.3% | 100% |
98.22% | 100% |
| 8. |
Publiczne Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek - Rzeszów |
64.73% | 100% |
84.64% | 100% |
94.15% | 100% |
| 9. |
II Liceum im. ks. Jana Twardowskiego - Dębica |
61.54% | 100% |
83.48% | 100% |
94.93% | 100% |
| 10. |
IV Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II - Jasło |
55.68% | 100% |
90.32% | 100% |
93.68% | 100% |
| 11. |
IX Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Rzeszów |
62.92% | 98.11% |
77.2% | 98.11% |
96.17% | 100% |
| 12. |
Liceum im. Adama Mickiewicza - Strzyżów |
67.11% | 100% |
81.53% | 100% |
86.94% | 100% |
| 13. |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Rzeszów |
63.71% | 100% |
78.05% | 100% |
91.85% | 100% |
| 14. |
IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rzeszów |
58.8% | 100% |
82% | 100% |
91.65% | 100% |
| 15. |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia - Tarnobrzeg |
64.06% | 100% |
75% | 100% |
93.27% | 100% |
| 16. |
I Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego - Rzeszów |
61.29% | 100% |
77.05% | 100% |
93.32% | 100% |
| 17. |
II Liceum im. Konstytucji 3 Maja - Krosno |
64.66% | 100% |
75.88% | 100% |
90.29% | 100% |
| 18. |
I Liceum - Nowa Sarzyna |
66% | 100% |
73.33% | 100% |
91.47% | 100% |
| 19. |
Liceum im. Janka Bytnara - Kolbuszowa |
71.09% | 98.75% |
71.44% | 100% |
85.41% | 100% |
| 20. |
I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Brzozów |
64.76% | 100% |
75.11% | 98.64% |
85.77% | 100% |
| 21. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Przemyśl |
56.19% | 99.43% |
81.05% | 100% |
88.06% | 100% |
| 22. |
Samorządowe Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Stalowa Wola |
60.42% | 99.55% |
76.92% | 98.18% |
87.97% | 99.54% |
| 23. |
I Liceum im. Króla Stanisława Leszczyńskiego - Jasło |
58.59% | 100% |
73.35% | 99.43% |
92.05% | 100% |
| 24. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Jarosław |
66.29% | 99.48% |
69.99% | 98.95% |
87.05% | 100% |
| 25. |
Salezjańskie Publiczne Liceum - Przemyśl |
63.52% | 95.45% |
68.55% | 95.45% |
90.29% | 100% |
| 26. |
Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Stalowa Wola |
58.8% | 100% |
73.17% | 99.55% |
90.32% | 100% |
| 27. |
Liceum im. Mikołaja Kopernika - Tarnobrzeg |
62.63% | 99.57% |
71.77% | 98.3% |
86.18% | 100% |
| 28. |
Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Ropczyce |
62.29% | 99.23% |
73.08% | 95.38% |
83.65% | 100% |
| 29. |
Katolickie Liceum im. św. Jana Pawła II - Tarnobrzeg |
67.77% | 100% |
70.41% | 100% |
80.82% | 100% |
| 30. |
I Liceum im. Stanisława Konarskiego - Mielec |
59.93% | 100% |
68.86% | 99.45% |
90.02% | 100% |
| 31. |
II Liceum - Jarosław |
61.48% | 100% |
71.59% | 98.4% |
85.7% | 100% |
| 32. |
Technikum nr 6 - Rzeszów |
61.47% | 99.6% |
69.82% | 96.8% |
86.04% | 100% |
| 33. |
II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Sanok |
66.73% | 98.78% |
70.95% | 95.12% |
79.13% | 98.75% |
| 34. |
II Liceum im. ppłk. Józefa Modrzejewskiego - Jasło |
59.76% | 100% |
70.46% | 100% |
85.97% | 100% |
| 35. |
Liceum - Ustrzyki Dolne |
64.74% | 97.56% |
70.43% | 97.56% |
79.46% | 100% |
| 36. |
II Liceum im. prof. Kazimierza Morawskiego - Przemyśl |
54.76% | 100% |
71.1% | 100% |
86.74% | 100% |
| 37. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Boguchwała |
53.24% | 100% |
66.79% | 100% |
92.41% | 100% |
| 38. |
Technikum nr 2 - Dębica |
49.41% | 100% |
76.46% | 97.98% |
86.47% | 100% |
| 39. |
Technikum nr 5 - Krosno |
56.21% | 98.35% |
71.12% | 98.35% |
82.91% | 98.35% |
| 40. |
Liceum im. Króla Władysława Jagiełły - Przeworsk |
64.86% | 99.18% |
63.44% | 95.9% |
81.27% | 97.52% |
| 41. |
Liceum nr 1 - Leżajsk |
59.94% | 97.54% |
68.01% | 91.55% |
81.48% | 99.64% |
| 42. |
Liceum im. Stefana Czarnieckiego - Nisko |
57.55% | 100% |
68.4% | 97.73% |
83.01% | 100% |
| 43. |
Publiczne Katolickie Liceum im. Anny Jenke - Jarosław |
49.7% | 100% |
81.09% | 100% |
77.55% | 100% |
| 44. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Łańcut |
53.72% | 98.47% |
66.83% | 96.95% |
87.08% | 99.22% |
| 45. |
III Liceum - Krosno |
58.71% | 100% |
65.75% | 98.67% |
83.1% | 100% |
| 46. |
Liceum Plastyczne - Lesko |
73.56% | 100% |
51.22% | 100% |
82.25% | 100% |
| 47. |
III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Rzeszów |
55.19% | 99.26% |
66.73% | 98.51% |
84.63% | 100% |
| 48. |
Technikum nr 6 - Jarosław |
62.38% | 100% |
68.66% | 96.55% |
74.34% | 100% |
| 49. |
Liceum im. gen. Władysława Andersa - Lesko |
61.38% | 97.3% |
64.16% | 94.59% |
79.35% | 100% |
| 50. |
III Liceum - Dębica |
56.25% | 100% |
66.39% | 100% |
81.57% | 100% |