| 🥇 |
Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej - Gliwice |
74.63% | 100% |
94% | 100% |
96.11% | 100% |
| 🥈 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Katowice |
79.72% | 100% |
87.22% | 100% |
96.55% | 100% |
| 🥉 |
V Liceum - Bielsko-Biała |
70.58% | 100% |
94.42% | 100% |
96.46% | 100% |
| 4. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego - Rybnik |
77.2% | 100% |
90.45% | 100% |
93.62% | 100% |
| 5. |
IV Liceum im. Stanisława Staszica - Sosnowiec |
75.05% | 100% |
89.56% | 100% |
96.31% | 100% |
| 6. |
VIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Katowice |
72.97% | 99.4% |
91.27% | 99.4% |
95.5% | 100% |
| 7. |
Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej - Rybnik |
76.2% | 100% |
88.12% | 100% |
94.22% | 100% |
| 8. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Katowice |
74.83% | 100% |
84.45% | 100% |
95.32% | 100% |
| 9. |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego - Gliwice |
70.95% | 100% |
87.34% | 100% |
96.29% | 100% |
| 10. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Chorzów |
66.18% | 99.43% |
86.83% | 100% |
95.72% | 100% |
| 11. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Bielsko-Biała |
68.05% | 99.64% |
85.19% | 99.64% |
95.41% | 100% |
| 12. |
IV Liceum im. gen. Stanisława Maczka - Katowice |
71.77% | 100% |
82.12% | 100% |
94.61% | 100% |
| 13. |
VIII Liceum - Bielsko-Biała |
75.5% | 100% |
78.36% | 100% |
94.61% | 100% |
| 14. |
II Liceum im. Stanisława Staszica - Tarnowskie Góry |
66.51% | 100% |
85.64% | 100% |
96.03% | 100% |
| 15. |
IV Liceum im. Orląt Lwowskich - Gliwice |
77.7% | 100% |
78.89% | 100% |
91.58% | 100% |
| 16. |
II Liceum im. Romualda Traugutta - Częstochowa |
70.76% | 100% |
81.18% | 98.51% |
94.73% | 100% |
| 17. |
Liceum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości - Bielsko-Biała |
77.43% | 100% |
76.69% | 100% |
92.46% | 100% |
| 18. |
I Liceum im. Leona Kruczkowskiego - Tychy |
71.03% | 100% |
80.91% | 99.47% |
93.9% | 100% |
| 19. |
Dwujęzyczne Liceum im. Władysława Kopalińskiego - Bielsko-Biała |
69.9% | 100% |
79.79% | 100% |
95.62% | 100% |
| 20. |
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga - Gliwice |
70.44% | 100% |
81% | 99.06% |
93.51% | 100% |
| 21. |
Publiczne Liceum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej - Chorzów |
65.56% | 100% |
84.94% | 100% |
94.34% | 100% |
| 22. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Cieszyn |
75.09% | 100% |
77.18% | 100% |
92.18% | 100% |
| 23. |
II Liceum im. Czesława Miłosza - Jaworzno |
82.56% | 100% |
70.9% | 97.17% |
90.39% | 100% |
| 24. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Bielsko-Biała |
68.64% | 100% |
80.58% | 99.47% |
93.28% | 100% |
| 25. |
IX Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Częstochowa |
69.71% | 100% |
79.57% | 98.1% |
93.06% | 100% |
| 26. |
II Liceum im. Stefana Żeromskiego - Dąbrowa Górnicza |
64.02% | 98.18% |
85.55% | 100% |
92.21% | 100% |
| 27. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich - Rybnik |
68.31% | 99.6% |
78.98% | 100% |
92.82% | 100% |
| 28. |
I Liceum im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi - Katowice |
71.69% | 100% |
75.86% | 100% |
92.07% | 100% |
| 29. |
I Liceum im. 14 Pułku Powstańców Śląskich - Wodzisław Śląski |
73.83% | 99.64% |
76.09% | 97.82% |
89.08% | 99.63% |
| 30. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Częstochowa |
73.11% | 99.46% |
75.09% | 100% |
90.51% | 99.45% |
| 31. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Pszczyna |
70.46% | 100% |
76.78% | 100% |
91.34% | 100% |
| 32. |
I Liceum im. Karola Miarki - Żory |
70.94% | 100% |
74.4% | 98.84% |
92.22% | 100% |
| 33. |
I Liceum im. Antoniego Osuchowskiego - Cieszyn |
69.21% | 100% |
75.6% | 100% |
92.42% | 100% |
| 34. |
Liceum IN ALTUM - Katowice |
64.2% | 95% |
80% | 100% |
92.95% | 100% |
| 35. |
I Liceum im. Stefanii Sempołowskiej - Tarnowskie Góry |
68.64% | 100% |
75.99% | 97.69% |
92.33% | 100% |
| 36. |
II Liceum im. Heleny Malczewskiej - Zawiercie |
71.91% | 100% |
76.07% | 98.99% |
88.93% | 100% |
| 37. |
Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego Jastrzębski Węgiel - Jastrzębie-Zdrój |
61.94% | 93.75% |
86.25% | 100% |
88.06% | 100% |
| 38. |
II Liceum - Lubliniec |
79.62% | 100% |
65.88% | 100% |
89.41% | 100% |
| 39. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Zabrze |
68.1% | 99.52% |
73.57% | 99.04% |
92.53% | 100% |
| 40. |
II Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida - Tychy |
70.27% | 100% |
71.98% | 98.29% |
91.85% | 100% |
| 41. |
III Liceum - Częstochowa |
65.68% | 100% |
75.11% | 99.42% |
93.18% | 100% |
| 42. |
II Liceum im. Adama Mickiewicza - Racibórz |
70.2% | 100% |
76.76% | 98.35% |
86.4% | 100% |
| 43. |
Technikum nr 1 - Gliwice |
64.11% | 99.04% |
79.46% | 99.04% |
89.8% | 100% |
| 44. |
I Społeczne Liceum im. Stanisława Konarskiego STO - Katowice |
70.76% | 100% |
71.45% | 96.97% |
90.73% | 100% |
| 45. |
Szkoła Baletowa im. ludomira Różyckiego - Bytom |
71.05% | 100% |
70.32% | 100% |
91.37% | 100% |
| 46. |
III Liceum im. Orła Bialego - Jaworzno |
74.13% | 100% |
65.53% | 100% |
92.53% | 100% |
| 47. |
Technikum nr 17 - Katowice |
66.24% | 100% |
79.75% | 100% |
85.73% | 97.01% |
| 48. |
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego - Dąbrowa Górnicza |
64.29% | 99.39% |
73.37% | 97.55% |
94.05% | 100% |
| 49. |
I Liceum im. Jana Smolenia - Bytom |
71.36% | 99.47% |
71.56% | 99.47% |
88.38% | 100% |
| 50. |
VII Liceum im. Mikołaja Kopernika - Częstochowa |
69.52% | 99.56% |
72.38% | 100% |
88.8% | 100% |