| 🥇 |
V Liceum - Bielsko-Biała |
83.58% | 100% |
95.39% | 100% |
96.95% | 100% |
| 🥈 |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Katowice |
82.08% | 100% |
88.08% | 100% |
96.85% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego - Gliwice |
78.6% | 100% |
90.48% | 100% |
96.85% | 100% |
| 4. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Bielsko-Biała |
81.41% | 100% |
88.63% | 99.44% |
95.39% | 100% |
| 5. |
Liceum Towarzystwa Ewangelickiego - Cieszyn |
85.07% | 100% |
82.33% | 100% |
95.89% | 100% |
| 6. |
Niepubliczne Liceum SMS Polskiego Związku Piłki Siatkowej im. Agaty Mróz Olszewskiej - Szczyrk |
81.88% | 100% |
86.5% | 100% |
94.63% | 100% |
| 7. |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Katowice |
77.03% | 100% |
89.04% | 100% |
96.61% | 100% |
| 8. |
IV Liceum im. Stanisława Staszica - Sosnowiec |
74.12% | 100% |
91.5% | 100% |
96.98% | 100% |
| 9. |
I Społeczne Liceum im. Stanisława Konarskiego STO - Katowice |
84.44% | 100% |
83.06% | 100% |
94.5% | 100% |
| 10. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego - Rybnik |
76.22% | 100% |
89.13% | 100% |
96.37% | 100% |
| 11. |
Katolickie Liceum im. ks. Jana Twardowskiego - Zabrze |
80.95% | 100% |
83.6% | 100% |
96.75% | 100% |
| 12. |
VIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Katowice |
71.44% | 99.39% |
91.25% | 100% |
95.91% | 100% |
| 13. |
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga - Gliwice |
75.52% | 100% |
86.19% | 100% |
95.15% | 100% |
| 14. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Bielsko-Biała |
75.89% | 100% |
85.53% | 100% |
95.17% | 100% |
| 15. |
Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej - Gliwice |
68.27% | 100% |
90.67% | 100% |
96% | 100% |
| 16. |
Publiczne Liceum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej - Chorzów |
77.43% | 100% |
81.76% | 100% |
95.44% | 100% |
| 17. |
I Liceum im. Leona Kruczkowskiego - Tychy |
71.59% | 100% |
85.85% | 100% |
96.95% | 100% |
| 18. |
Liceum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego - Bielsko-Biała |
75.84% | 100% |
83.27% | 100% |
94.7% | 100% |
| 19. |
Technikum nr 17 - Katowice |
76.05% | 99.39% |
86.95% | 99.39% |
90.3% | 100% |
| 20. |
Liceum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości - Bielsko-Biała |
77.6% | 100% |
82.25% | 100% |
93.15% | 100% |
| 21. |
VIII Liceum - Bielsko-Biała |
81.48% | 100% |
79.09% | 100% |
92.19% | 100% |
| 22. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Chorzów |
73.27% | 100% |
83.65% | 100% |
94.77% | 100% |
| 23. |
Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej - Rybnik |
74.36% | 100% |
85.62% | 97.87% |
90.85% | 100% |
| 24. |
I Liceum im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi - Katowice |
73.31% | 100% |
84.22% | 100% |
93.06% | 100% |
| 25. |
II Liceum im. Czesława Miłosza - Jaworzno |
72.25% | 100% |
84.38% | 100% |
93.69% | 100% |
| 26. |
Technikum nr 1 - Gliwice |
74.04% | 100% |
83.91% | 97.47% |
92.22% | 100% |
| 27. |
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego - Dąbrowa Górnicza |
74.96% | 100% |
79.25% | 99.1% |
95.48% | 100% |
| 28. |
II Liceum im. Stanisława Staszica - Tarnowskie Góry |
70.85% | 100% |
84.2% | 99.48% |
94.53% | 100% |
| 29. |
Liceum Filomata - Gliwice |
71.07% | 100% |
82.78% | 100% |
95.48% | 100% |
| 30. |
Liceum IN ALTUM - Katowice |
71.61% | 100% |
82.44% | 100% |
95.17% | 100% |
| 31. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Pszczyna |
76.81% | 100% |
79.23% | 98.45% |
92.87% | 100% |
| 32. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Częstochowa |
76.07% | 100% |
79.07% | 100% |
91.17% | 100% |
| 33. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich - Rybnik |
75.9% | 100% |
76.57% | 100% |
93.55% | 100% |
| 34. |
Liceum Sióstr Urszulanek UR - Rybnik |
75.64% | 100% |
78.68% | 100% |
91.46% | 100% |
| 35. |
II Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida - Tychy |
75.13% | 100% |
77.03% | 100% |
92.93% | 100% |
| 36. |
Salezjańskie Publiczne Technikum - Świętochłowice |
74.85% | 100% |
77.85% | 100% |
92.19% | 100% |
| 37. |
VII Liceum im. Mikołaja Kopernika - Częstochowa |
74.43% | 100% |
79.88% | 97.6% |
90.01% | 100% |
| 38. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. Józefa Tischnera - Wodzisław Śląski |
77.16% | 100% |
76.1% | 100% |
90.68% | 100% |
| 39. |
IX Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Częstochowa |
72.19% | 100% |
80.68% | 96.77% |
90.52% | 100% |
| 40. |
IV Liceum im. Orląt Lwowskich - Gliwice |
75.25% | 100% |
76.72% | 99.28% |
91% | 100% |
| 41. |
II Liceum im. Emilii Plater - Sosnowiec |
78.13% | 100% |
75.75% | 100% |
88.7% | 99.12% |
| 42. |
Katolickie Liceum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Brata Alberta - Dąbrowa Górnicza |
81.43% | 100% |
66.71% | 85.71% |
93.43% | 100% |
| 43. |
II Liceum im. Adama Mickiewicza - Racibórz |
71.77% | 99.16% |
79.55% | 97.48% |
88.85% | 100% |
| 44. |
I Liceum im. Karola Miarki - Mikołów |
72.27% | 100% |
75.85% | 97.04% |
91.68% | 100% |
| 45. |
I Liceum im. Jana Smolenia - Bytom |
70.67% | 98.86% |
77.77% | 96.59% |
91.03% | 100% |
| 46. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gustawa Morcinka - Ruda Śląska |
68.88% | 100% |
79.43% | 100% |
90.83% | 100% |
| 47. |
Katolickie Liceum im. św. Jana Bosko przy Parafii św. Tomasza Apostoła - Sosnowiec |
79.59% | 100% |
73% | 100% |
86.5% | 100% |
| 48. |
IV Liceum im. gen. Stanisława Maczka - Katowice |
68.94% | 100% |
78.68% | 100% |
91.44% | 100% |
| 49. |
Państwowa Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Karola Szymanowskiego - Katowice |
76.07% | 100% |
69.5% | 96.67% |
93.27% | 100% |
| 50. |
Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego Jastrzębski Węgiel - Jastrzębie-Zdrój |
70.4% | 100% |
82.6% | 100% |
85.67% | 100% |