| 🥇 |
V Liceum - Bielsko-Biała |
70.94% | 100% |
96.64% | 100% |
97.96% | 100% |
| 🥈 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Katowice |
72.48% | 98.77% |
90.26% | 99.38% |
97.06% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego - Rybnik |
69.58% | 99.39% |
90.4% | 100% |
98.36% | 100% |
| 4. |
IV Liceum im. Stanisława Staszica - Sosnowiec |
73.18% | 100% |
85.06% | 100% |
98.58% | 100% |
| 5. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Bielsko-Biała |
70.73% | 99.48% |
86.34% | 100% |
97.34% | 100% |
| 6. |
VIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Katowice |
66.48% | 98.88% |
90.56% | 100% |
96.24% | 100% |
| 7. |
Liceum Filomata - Gliwice |
68.66% | 100% |
84.66% | 100% |
98.39% | 100% |
| 8. |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego - Gliwice |
63.15% | 100% |
89.62% | 100% |
97.71% | 100% |
| 9. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Bielsko-Biała |
72.26% | 98.18% |
82.6% | 99.39% |
95.21% | 100% |
| 10. |
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga - Gliwice |
67.05% | 100% |
84.81% | 100% |
96.72% | 100% |
| 11. |
Liceum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości - Bielsko-Biała |
70.47% | 100% |
85.89% | 100% |
91.67% | 100% |
| 12. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich - Rybnik |
69.74% | 98.88% |
80.16% | 98.88% |
96.32% | 99.43% |
| 13. |
I Liceum im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi - Katowice |
68.81% | 98.21% |
82.09% | 100% |
94.84% | 100% |
| 14. |
Liceum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego - Bielsko-Biała |
69.81% | 100% |
79.31% | 97.92% |
95.73% | 100% |
| 15. |
Liceum Sióstr Urszulanek UR - Rybnik |
67.7% | 100% |
81.75% | 96.67% |
95.31% | 100% |
| 16. |
Liceum Towarzystwa Ewangelickiego - Cieszyn |
68.42% | 100% |
78.13% | 100% |
98.14% | 100% |
| 17. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Chorzów |
67.16% | 97.75% |
79.7% | 98.88% |
97.71% | 100% |
| 18. |
Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej - Gliwice |
66.32% | 97.87% |
82.47% | 100% |
95.47% | 100% |
| 19. |
II Liceum im. Stanisława Staszica - Tarnowskie Góry |
65.88% | 98.96% |
83.6% | 99.48% |
94.44% | 100% |
| 20. |
Publiczne Liceum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej - Chorzów |
71.74% | 100% |
76.47% | 98.11% |
94.57% | 100% |
| 21. |
I Liceum im. Leona Kruczkowskiego - Tychy |
63.04% | 97.47% |
82.55% | 98.1% |
96.85% | 100% |
| 22. |
Katolickie Liceum im. ks. Jana Twardowskiego - Zabrze |
62.33% | 100% |
82.11% | 94.44% |
97.88% | 100% |
| 23. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Katowice |
68.16% | 98.4% |
78.43% | 98.4% |
95.31% | 100% |
| 24. |
Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej - Rybnik |
65.36% | 97.87% |
82.11% | 100% |
93.36% | 100% |
| 25. |
Katolickie Liceum im. św. Jana Bosko przy Parafii św. Tomasza Apostoła - Sosnowiec |
59.3% | 100% |
84.55% | 100% |
96.5% | 100% |
| 26. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Zabrze |
70.29% | 98.73% |
72.46% | 96.2% |
96.03% | 100% |
| 27. |
Salezjańskie Publiczne Technikum - Świętochłowice |
69.93% | 100% |
78.33% | 100% |
90.27% | 100% |
| 28. |
II Liceum im. Romualda Traugutta - Częstochowa |
63.68% | 97.58% |
80.76% | 98.18% |
93.2% | 100% |
| 29. |
Dwujęzyczne Liceum im. Władysława Kopalińskiego - Bielsko-Biała |
68.7% | 100% |
69% | 95% |
98.84% | 100% |
| 30. |
Pierwsze Akademickie Niepubliczne Liceum - Sosnowiec |
69.67% | 100% |
74.67% | 100% |
92% | 100% |
| 31. |
II Liceum im. Stefana Żeromskiego - Dąbrowa Górnicza |
65% | 95.31% |
77.91% | 99.22% |
93.23% | 100% |
| 32. |
Szkoła Baletowa im. ludomira Różyckiego - Bytom |
75.57% | 100% |
69.29% | 100% |
90.86% | 100% |
| 33. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Częstochowa |
72.24% | 98.85% |
69.46% | 100% |
91.58% | 99.4% |
| 34. |
II Liceum im. Heleny Malczewskiej - Zawiercie |
65.6% | 100% |
78.57% | 97.62% |
88.78% | 100% |
| 35. |
IX Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Częstochowa |
61.55% | 96.58% |
79.54% | 98.48% |
91.87% | 99.61% |
| 36. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Pszczyna |
64.65% | 96.84% |
74.86% | 97.47% |
92.25% | 100% |
| 37. |
I Społeczne Liceum im. Zbigniewa Herberta STO - Częstochowa |
64.48% | 100% |
75.59% | 96.55% |
91.66% | 96.55% |
| 38. |
IV Liceum im. Mikołaja Kopernika - Rybnik |
69.64% | 100% |
67.96% | 99.07% |
94% | 100% |
| 39. |
I Liceum im. Jana Smolenia - Bytom |
62.68% | 98.54% |
74.6% | 98.54% |
93.66% | 100% |
| 40. |
Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - Kozy |
67.28% | 100% |
74.67% | 97.22% |
88.72% | 97.22% |
| 41. |
I Liceum im. Antoniego Osuchowskiego - Cieszyn |
63.34% | 100% |
75.52% | 98.29% |
91.43% | 100% |
| 42. |
Salezjańskie Publiczne Liceum - Świętochłowice |
68.85% | 100% |
69.17% | 90.24% |
91.61% | 100% |
| 43. |
Technikum nr 4 - Jastrzębie-Zdrój |
64.65% | 96.58% |
77.69% | 98.29% |
87.23% | 100% |
| 44. |
Publiczne Liceum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Salvio - Zabrze |
62.29% | 100% |
73.38% | 98.21% |
93.86% | 100% |
| 45. |
Liceum Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja - Bielsko-Biała |
68.64% | 100% |
65.18% | 90.91% |
95.18% | 100% |
| 46. |
VII Liceum im. Mikołaja Kopernika - Częstochowa |
70.06% | 99.06% |
71.08% | 98.58% |
87.62% | 99.52% |
| 47. |
VIII Liceum - Bielsko-Biała |
64.27% | 100% |
71.71% | 99.24% |
92.25% | 100% |
| 48. |
IV Liceum - Jastrzębie-Zdrój |
72.48% | 100% |
65.35% | 95% |
90.03% | 100% |
| 49. |
I Liceum im. Stanisława Staszica - Jastrzębie-Zdrój |
66.03% | 97.48% |
69.76% | 94.12% |
92.02% | 98.31% |
| 50. |
Technikum nr 1 - Gliwice |
59.43% | 93.4% |
76.13% | 99.06% |
92.11% | 99.06% |